Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Kostra charakteru pro Shinigamiho

Goto down 
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Kostra charakteru pro Shinigamiho   Fri Oct 12, 2012 7:12 pm

TVORBA CHARAKTERU

Druhá věc po registraci, je vytvořit si svůj vlastní charakter, předvedu vám jak by měla naše kostra zhruba vypadat.

Samozřejmě, můžete postavu graficky vylepšit, což je určitě možné. Ovšem, já zde předvedu základní tvorbu charakteru.

PRO SHINIGAMI :

Jméno Postavy (Např. Kayaba Akihiko)
Kayaba Akihiko

Věk
18

Vzhled :
Spoiler:

Pohlaví
Muž

Rasa (Vypňujete registraci pro Shinigamiho? Napište Shinigami!)
Shinigami

Divize
11

Povaha...Příklad:
Kayaba je soustředivý člověk, nenechá se naštvat, stejně jako se nenechá rozesmát. Je to člověk prakticky bez citů. Jen u menšiny lidí projeví svůj zájem, a bude se s nimi "normálně" bavit. V situaci kdy vidí umírat ostatní přátele, lidi nebo konkrétně vlastně všechny Shinigami či lidi, probudí se v něm jistá stránka člověka která je schopná se odvázat.

Příběh

Minulost

Mizuki, jednoho slunečního rána v Rukongai spatřil muže v černém obleku. Tehdá byl neznalý a netušil, oč běží. Nebyl by to on kdyby nebyl zvědavý a neběžel za ním, poté co k němu doběhl, začala nová etapa jeho života. Muž se na něj svýma chladnokrevníma očima podíval, pousmál se a pověděl mu akorát "Zvláštní oči.. Jak se jmenuješ, chlapče? Cítím z tebe velké Reiatsu." Tehdá jsem byl zaskočen. Neměl jsem rodinu, přátele a jen tuhle malou naději jak dospět a zkulturnět.
Muž si se svým parťákem prokecal kus řeči, a pak na mě znovu pohleděl. "Chceš jít s námi?".. Nevěděl jsem jestli je to past, pouze jsem hleděl na červenomodré oči toho pána a kývl jsem. On kývl též a řekl mi ať za ním jdu. Šli jsme přesně k bráně otvírající soul society. Velký strážce nám otevřel a my vstoupily. "Zde, je tvůj nový život. Budeš.. Shinigami."

Současnost

Po 20 letech v soul society a 4 roky velkého pocení jakožto shinigami a odvádění práce pro soul society je znepokojující ,stále lepší než v Rukongaii. Tam jsem byl furt napadán těmi zloději. Po mé práci jsem šel domů, chladnou uličkou, sice pěknější ale ne moc zajímavější než v Rukongaii. Byl jsem u mého domu, domu kde bydlel sensei. Sensei Daipaktu. Ten co mě vzal tehdy sebou, jako by mě adoptoval. Vztáhl jsem ruku k zámku a za mnou se objevily 2 shinigami. Kteří mi zdělili nejhorší zprávu jakou jsem mohl kdy dostat. Můj Sensei byl zabit, dvoumi až třemi... Hollow. Já, byl znepokojen, víc než znepokojen ale dokázal jsem najít klid ve svém srdci, že tu sensei stále někde je.. až jsem z toho klidu vykopl dveře. Děkuju! Děkuju za zprávu. a zabouchl jsem dveře. Šel jsem spát a další den jsem na to raději úplně zapomněl. Jen mí kámoše z akademie furt ty kecy okolo Upřímnou soustrast znepokojovali. Poté co jsme opustily akademii, s kámošmi a kámoškami. Nastal ten čas vybrat si divizi, já se rozhodl pro 12. Jen počkej Ketsukimaru. My toho ještě spoustu zažijem.

Schopnosti :
Bodů schopností máte jen 20, tak vybírejte moudře, bude se to samozřejmě vyvíjet ve hře, čím víc vítězství, tím víc bodů, ze začátku jen 20. Kapitáni 30.

Schopnost ovládat Zanpakuto : 10
Schopnost ovládat Kido : 1
Schopnost ovládat Léčení : Neumím
Schopnost ovládat Obranné Kido : 1
Schopnost ovládat Shunpo : 8

Zanpakuto
Jméno : Kariya

Celý vyvolávací proces : Vaň větrem, Kariyo.

Forma zanpakuto
Celá zanpakuto, se vlastně vytratí do větru. Uživatel dostane moc létat, ale jen pokud je větší vítr. Vítr samozřejmě použitím reiatsu dokáže rozpohybovat, ale pouze s velkým výdajem reiatsu.

Techniky Zanpakuto
Fukai = Fukai je schopnost, která se provádí díky větru, uživatel dostane kontrolu nad větrem a dokáže létat, ale jen pokud je vítr dostatečně vysoký.
Fukatsu = Vypuštění větru na určitý objekt nebo na živé osoby působí tak že vysloveně vystřelí jakési větrné tornádo které dokáže objekt unést do větru, kde máte vy výhodu. Ve velkém větru je to samozřejmě silnější.

Vzhled zanpakuto v Inner Worldu.
Spoiler:

Bankai :

Pro obyčejné členy, kteří nejsou kapitáni NEVYPLŇOVAT! Nebo lépe ani nenapsat!
Pro kapitány :
Buď zde můžete napsat TAJNÉ nebo ho sem rovnou vypište.

Takhle by to přibližně mělo vypadat, díky a užijte si hru Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net

Kostra charakteru pro Shinigamiho
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Postavy ke schválení-
Přejdi na: