Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Las Noches

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
AllShamNoWoW
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 210

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 8:45 am

Kishin Asura

Prvně jsem si to neuvědomil, ale Amaya o Kanpachiho zraně Soul Socielty také nevěděla. Pravda.. tady shinigami.. Kanpachi.. je na naší straně. A už vůbec není neviditelný. Opět jsem vstal a odhrnul si prameny vlasů které zakrývaly mé nové číslo. Tohle je důvod proč jdeme nyní osmou espádu poctít naší návštěvou.. vše ti řeknu po cestě.. musíme za ním zajít než zdemoluje Las Noches. Ignorujíc její útočnou pozici jsem vyšel ze dveří směrem ke komnatám bývalé sedmé espády.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:05 am

Amaya Michio

Tak tedy jdeme.Procházeli jsme jednou místností za druhou a tím víc jsme slyšeli řev bývalé sedmé Espády která křičela jako o život. Když už jde o Kishina tak jsem s chutí vyrazila dveře a zahlédla jsem děsivou, nyní už osmou Espádu. Můžeš se uklidnit? Tak jsi horší než on, co naděláš? Já jsem Espáda třetí a jsme zhruba na stejné úrovni! Takže tady nevyváděj nebo si tě podáme jako lívanec pomazaný červenou lahodnou.. to už jsem od tématu! Když jde o Kishina, tak se neznám!

Nymugen Negumyn

Ghroooaw! To mě nezajímá! Já si vás podám jako bramboru vy natvrdlé housky! Urhahga! Vyrval jsem kus podlahy Las Noches a hodil jí po nich.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:12 am

Kishin Asura

Lívanec? Brambory.. natvrdlé housky? Tihle dva jsou nepoučitelní.. Natáhl jsem ruku a vystřelil cero která by mělo kompletně zničit letící kus podlahy a ještě narazit do Nymugena. Amayo.. tohle bys říkat neměla. Jsi třetí espáda.. to číslo není jen tak pro nic za nic. Nesmíš se snižovat na úroveň sedmé espády. [i]Tohle by mohl být problém.. poslední co potřebujeme je zničené Las Noches.. doufám že to Amaya ani Nymugen nebudou brát vážně.. ale.. ten hlupák už ničí podlahu. Tvé chování je to proč se tvá pozice snížila. A také.. zde v Las Noches jsou určitá pravidla která musíš dodržovat. Osmá espádo. Raději se uklidni.. nebo bys mohl skončit.. kompletně mimo espádu.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:20 am

Nymugen Negumyn

Na Cero jsem čekal! Muahwahwuw! Praštil jsem vší silou do podlahy, což znamenalo že se všichni propadli do místnosti dole, kde sídlila 2 Espáda, ale teď tam nebyla. Tumáte vy ředkvičky, polité sójovou omáčkou! Sebral jsem tamější stůl a hodil ho po sedmičce. Aby to nebylo dost, hodil jsem ještě jeden.

Amaya Michio

Propadli jsme se do dolejšího patra, a ten cvok zase něco říkal ohledně jídla. Ředkvičky se sójovou omáčkou? To je hnus, zkusil si někdy tatarku? Prý je to dobré, ale mně by to urči... sakra stůl. Hyocero! Zmrazila jsem stůl který na nás letěl, ale ten týpek do po nás hodil ještě jeden stůl s papírama 2 Espády. Nepoučitelná ředkvičko!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:29 am

Kishin Asura

Kompletně mě ignorují.. Z toho co Nymugen udělal jsem byl opravdu hodně rozčílený. Ty.. jak se opovažuješ.. tohle jsou komnaty 2. espády! Jak si přeješ.. číslo osm ti nestačí?! V tom případě půjdeš ještě níž.. Sonidem jsem se přemístil za něj a připravil se seknout. Než jsem to však udělal tak jsem se přemístil k jeho pravé ruce a sekl do ní. Ničit celé Las Noches.. dofuám že za tohle neponesu zodpovědnost já nebo Amaya.. Amayo! Dostaň ho!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:36 am

Nymugen Negumyn

Všiml jsem si seknutí, ale zanpakuto se o mojí ruku dočista zarazila. Sedmičko.. Muawhuabhuahahaa! Moje kůže je jako ocelový diamantový zlatý super mega ultra zajímavý, extranózní, superiózní, superčuperostrý, megalózní Diamant! Nejde jí přeseknout nebo prolomit žádným způsobem. Vrazil jsem mu pěstí, což vedlo k tomu aby se rozplácl o zeď jako moucha. Otočil jsem se na ledový paprsek a balou jsem se s ním vyrovnal, no spíše po použití deseti bal.

Amaya Michio

Oh.. Kishin ho seknul a nic se nestalo? Hyoton! Vpálila jsem na něj ledový paprsek. Bala? Kdyby nepoužil tolik najednou vítězství by bylo naše a používat normální sílu, né tuhle slabou se mi nechce, už tak bude 2 Espáda naštvaná.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:51 am

Kishin Asura

To.. jako vážně? Pokusil jsem se trochu víc zkoncentrovat a přijít na něco s čím bych osmou espádu konečně umlčel. Pak jsem se na moment zarazil. Hey.. Nymugene.. jaké je tvé oblíbené jídlo? Tohle je opravdu ubohé ale.. přiznávám.. nedivil bych se kdyby to fungovalo.. Doufal jsem že my odpoví a mírně se uklidní a mezitím by mohla Amaya udělat něco nečekaného.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard

Poèet pøíspìvkù : 90

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:58 am

Kanpachi

Když jsme jen tak šli do naších pokojů stalo se několik neuvěřitelných věcí že se to pomalu těžce pamatuje. Jedno další jelito tu probouralo podlahu, asi bude příbuzný s tím quincym. Co se to tu sakra děje když se tak moc směje? O co tady sakra jde? Zajímalo by mě to Kishine. Pokud je to obyčejný souboj nemám s tím problém, ovšem nechci aby přišel odboj ozbrojený magickým zrdcadlem!! Co to je sakra za buřta? Ta nyní osmá espáda...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 9:59 am

Nymugen Negumyn

Mám rád všechny jídla ale miluju kuře, řeknu ti jak se dělá. Gril v troubě rozpalte na střední výkon. Kuře nejprve vytvarujte do obrysu motýlka – vystřihněte z něj, nebo ostrým nožem vyřízněte, páteř, otočte ho prsíčky nahoru a rukou přitlačte k podložce. Uh? Zase tenhle pošahanej Hyoton? Bal.. cože? Zezadu? Groaah.

Amaya Michio

Tohle je moje šance! Musím ho zmrazit! Začala jsem uvolňovat reiatsu, abych udělala větší schéma ledu. Hyo... ton! Vyletěl z mé ruky větší ledový paprsek. A když začal používat Balu, skočila jsem za něj a použila Hyoton znovu. Hyoton! Tak, a je zmrazen.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 10:04 am

Kishin Asura

Dobrá práce Amayo. Přemístil jsem se k znehiněnému Nymugenovi. Gril v troupě rozpálíme na střední výkon.. bohužel náš gril je trochu rozbitý takže spíše chladí.. kuře vytvarujte do obrysu motýla.. svým mečem jsem na Nymugenovi začal dělat krvavé obrysi motýla. Ostrým nožem vyřízněte páteř... začal jsem si připravovat meč na pořádně silný úder který by prošel i jeho kůží. Mám pokračovat.. nebo se už uklidníš?
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 10:14 am

Nymugen Negumyn

Už to nechám na tobě, musím jít Kishine, papírování je taky důležitá věc. Řekla ta zcvoklá Espáda s číslem 3, si myslí že jsem mrtvej nebo co? Začal jsem uvolňovat divné tekutiny z mého těla. Sonsho.. [Uraž se].. TRONGURA! Zničil jsem led. Má kůže a vlastně celý já jsem zvrostl. Muaha! Nemáš tu 3 Espádu, teď jsi v háji! Hahawha! Bouchl jsem vší silou do zdi, takže jsem prolomil další část Las Noches.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 10:17 am

Kishin Asura

Oh.. tak tohle je.. prostě skvělé.. Ohlédl jsem se nad sebe a mávl na Kanpachiho. Naše kráska odešla.. takže teď je řada na tobě abys my pomohl. Sonidem jsem se přemýstil za ním a pořádně si prohlédl Nymugenovo uvolnění. S takovouhle.. se tu brzo někdo ukáže.. nehodlám tu použít své uvolnění.. takže ho musíme zdržet.. nebo spoutat. Abych ho udržel trochu od nás tak jsem se pokusil složit prsty do tvaru potýla. Tady máš své vysněné kuřecí cero ty nádivko!
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 10:25 am

Kanpachi

Není problém spolubojovníku... seskočil jsem dolů za kishinem a tím tlustým quincyho příbužným šmejdem. Hele ty Gumová žvýkačko nebo jak se to sakra jmenuješ... nechceš si zaházet s míčkem? *škodolibý obličej* Mohl by se na to chytit když už je to stejný jelito jak ten minulej quincy.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 10:29 am

Nymugen Negumyn

Cero se dočista odrazilo od mé kůže a strefilo se do další zdi. Ta zeď patřila 4 Espádě, alespoň že není zničena celá kancelář. MWAHAHA! Kuřecí Cero je nanic oproti mé mohutné kůži! A NEJSEM TLUSTÝ! GROAAAW! Strefil Kanpachiho do hlavy a vyrazil mu.. jeden.. dva, tři.. čtyči zuby, přičemž odlétl a praštil se o strop. Muahaha!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 10:44 am

Kishin Asura

Oh.. cero se odrazilo.. tak tohle vypadá.. že budeme muset počkat až se dostaví 2. espáda.. nebo 4. espáda.. nebo velící espáda.. Opravy tohohle všeho asi chvíli potrvají. Chvíli ho zdrž Kanpachi.. spoléhám na tebe! Pomocí sonida jsem se vydal cestou kterou odešla 3. espáda. Není to moc hezké ale.. budu jí muset požádat o pomoc. Plnou rychlostí jsem mířil ke komnatám 3. espády a doufal že jí tam najdu.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Oct 26, 2012 10:52 am

Kanpachi

Silou mě vrazil ten divnej modrákovanej vůl do zdi.. Čo ťo.. moe žuby! ty baštarde já ti ukážu, GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!! Vylež ven, Akumo!!! Tak co bude silnější? schopnost mého zanpakuto nebo jeho divná obrana? se svým zanpakuto jsem se vrhl a rychle jsem sekal do té žvýkačky.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Oct 29, 2012 9:37 pm

Amaya Michio

Kishine.. co se to s tebou.. BAKAYARO! Kopla tě ještě víc než minule, zdá se to jako nový pozdrav. Kishine.. už mě štveš! Co se ti stalo?Nemohla jsem ani dýchat.. U mě si mrtvý! Mrtvý! Teď hezky popořadě.. co se stalo?!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Tue Oct 30, 2012 2:40 pm

Kishin Asura

Jelikož se my navrátilo jen malé množství reiatsu tak se na mém obličeji po Amayně kopu oběvila další prasklina i když výrazně menší než ty ostatní. Omlouvám se.. já.. se omlouvám.. nepřišel jsem ti na pomoc když jsi to potřebovala.. Michio.. Ukázal jsem Ayame že má odejít z pokoje a pak jsem přistoupil k Amaye. Je tu něco.. o co tě musím požádat.. vezmi Gekka, Rin a Ayame.. jako své Fraccion. Je to poslední věc o kterou tě žádám Michio. Ani jsem jí nenechal odpověděť a už jsem jí chytl za ramena. Já už v espádě nemám místo.. já.. selhal. Prosím.. vyřiť nejvyšší espádě, že místo 7 je volné.. a také.. Přitáhl jsem jí k sobě a zcela nečekaně jí políbil. Tohle není konečné sbohem.. ještě se.. setkáme.. Michio.. Za mými zády se otevřela garganta do které jsem spadnul a okamžitě jí zavřel a nechal omámenou Amayu v jejím pokoji. Las Noches.. už není pro mě.. já.. si najdu jinou cestu.. k lordu Aizenovi.. a k tobě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   

Návrat nahoru Goto down

Las Noches
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: