Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Artefakt - Kosa smrti

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Kosa smrti Empty
PříspěvekPředmět: Artefakt - Kosa smrti   Artefakt - Kosa smrti EmptySun Oct 14, 2012 12:23 am

Jeden z nejmocnějších artefaktů vůbec, praví se že jeho uživatel žije v lese Menosů, v temných hlubinách jisté jeskyně. Avšak pozor, na výpravu by jste měli jít ve více lidech, nemusíte totiž přežít.

Uživatel :
Spoiler:

Zbraň bez kamenné pochvy :
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Kosa smrti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Kosa smrti   Artefakt - Kosa smrti EmptySun Apr 14, 2013 6:29 am

Kishin Asura

Díky Uraharově gargantě jsem se dostal do lesa menosů kde se údajně nachází zbraň vlastnící obrovské množství síly. Informace kterou jsem získal již dávno, ještě za dob co jsem byl Espádou. Bohužel žádné další informace... Zatraceně, ani nevím jak by ta zbraň měla vypadat... možná jsem se na tuhle cestu měl připravit trochu víc... no teď už není cesty zpět. S hlavou v oblacích jsem se rozešel náhodným směrem. Nakonec to bude otázka času než všemu přijdu na kloub nebo než narazím na někoho kdo by mě mohl nasměrovat. Druhá možnost by byla samozřejmě mnohem lepší...
Zbraň vlastnící obrovskou sílu... něco takového se schovává v lese menosů a žádný hollow jí ještě nezískal. Něco my říká, že tohle nebude jen tak a bude se hodit každá pomoc kterou budu moct získat. Zajít do Las Noches za Michio nebo Zanpatem by byla však úplná hloupost z mé strany. Konec konců, nasekaný na několik malých kousků bych toho již moc nedokázal...
Nakonec budu muset spolehnout na něco nebo někoho po cestě... doufajíc. I když bylo tohle místo pusté dost na to abych tu byl jediný kdo není zdevastovaný hollow a to v rozloze několik mil. Bože... zase jsem udělal další blbost a dostal jsem se do nějaké zatracené díry...
Návrat nahoru Goto down
 
Artefakt - Kosa smrti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Artefakt - Meč blesků.
» Artefakt - Hiraishin
» Artefakt - Budič života
» Artefakt - Plášť neviditelnosti
» Artefakt - Dračí zbroj

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Artefakty-
Přejdi na: