Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Bývalí Kapitán 4. divize: Amiro Kirokko

Goto down 
AutorZpráva
Robko363
Vizard
avatar

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

PříspěvekPředmět: Bývalí Kapitán 4. divize: Amiro Kirokko   Thu Oct 18, 2012 7:41 pm

Jméno postavy: Amiro Kirokko

Věk: 327

Vzhled:
Spoiler:
 

Pohlaví: Muž

Rasa: Shinigami

Divize: Kapitán 4. divize

Povaha:
Amiro je velmi moudrý,klidný a temperamentní.Nikdy nevyvolával žadné konflikty a držel se od nich stranou.Má velmi silnou intuici která ho nakonec zachránila před vězením.Vždy hledá rozumné řešení a nikdy se nenechá vyprovokovat.Je i velice opatrný a záleží mu na ostatných,i když jim nezáleži na něm.

Příběh

Minulost
Amiro již jako malé dítě zjistil, že není stejní jako ostatní obyvatelé Rukongaie.Jednoho dne, kdiž přecházeli shinigami dedinkou,v které bydlel, ucítili shinigami jeho velkou duševní energii.Ihned ho přijali do shinigamské akademii,kde studoval.Nikdy nepatřil k těm lidem,který vinikali v boji,právě naopak.Jeho znalost a zručnost v používání kido bylo to jediné,co ho drželo v akademii.Když byl v posledném roku studie, navštívilo pár kapitánů akademii,která nechala své nejlepší studenty z každého předmětu předvést,co umí.Amira zvolili jako zástupce studentú v používání obranných technik - Bakudo a léčících technik.Kapitáni uviděli jeho potenciál a přijali ho do 4. divize.Postupem času se ve svých dovednostech zlepšoval až se na konec dostal do pozice kapitána 4. divize.Patřil k nejmladším kapitánům v celé historii Společenstva duší.Avšak když nastoupil do funkce kapitána,začeli se dít divné věci.Všichni podezírali Amira.Proto začal pátrat po příčinách těchto udalostí,přičem některé z nich vyřešil.Avšak podezření zústalo.Nikto mu nechcel věřit.Po 103 letech po jeho zvolení za kapitána byl v noci zavražděn kapitán 7. divize.Prvé podezření padlo samozřejmě na Amira.Ten vycítil nebezpečí a proto potají opustil Společenstvo duší.Díky svým znalostem kido se dokázal ukrývat pomocí skrývání své duševní energie.

Součastnost
Po útěku ze Společenstva duší se snažil zjistit,co se vlastne v den vraždy stalo.Toto pátrání ho mnohokrát dostalo do nepříjemných situací,z kterých vyklouzl používáním Bakudo a následní útěkem pomocí Shumpo.Nakonec záhadu vyřešil a přísahal,že jednoho dne,když nadejde správní čas,řekne světu pravdu,co se stalo té noci.Rozhodl se potají pomáhat Společenství duši,avšak vždy si držel patřiční odstup,aby ho neobjevili.Držel se takhle v úzádí celých 89 let.Právě teď nastal čas,kdy Společenstvo duší potřebuje jeho pomoc nejvíc a proto se rozhodl znovu bojovot po jejich boku a odhalit některé z mnoha tajemství.Po vyřešení vraždy byl Centrálou 46 sprošten obžaloby a byla mu navrácená hodnost kapitána 4. divize.

Schopnosti
Schopnost ovládat Zanpakuto : 10
Schopnost ovládat Kido : 11
Schopnost ovládat Léčení : 4
Schopnost ovládat Bakudo : 15
Schopnost ovládat Shunpo : 1


Zanpakuto
Jméno: Muryara

Celý vyvolávací proces : Přeber,Muryaro.

Forma Zanpakuto
Zanpakutou se na chvíli změní na energii,která svítí všemi farby duhy a pak se vyšplhá Amirovi po rameno do tvaru spirály s malými výbězkami.Na konečcích prstú mu vzniknou malé tečky.Následne se opět změní na kov.

Vzhled Zanpakuto v Inner Worldu
Spoiler:
 

Techniky Zanpakuto
V případe,že se Amiro dotkne nepřítele tečkami,které má na své ruce,pomalu vysává duševní energii z oběti.V případe,že Amiro minul část své energie,vysátá energie se změní v jeho.Jestli ne,energie se skladuje do výběžků ze spirály,které začnou zářit.Tuhle energii může přeměnit na svojí později nebo ji může předat někomu jinému.Tahle schopnost je velice účinná v kombinaci s Bakudo.

Bankai: Tajné

pozn. měl jsem na admina pár otázek a poslal jsem mu správu,avšak doteď nemám odpověď,jestli přijde tak tu možná pár věcí pozměním


Naposledy upravil Robko363 dne Fri Oct 19, 2012 5:25 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

PříspěvekPředmět: Re: Bývalí Kapitán 4. divize: Amiro Kirokko   Sat Dec 29, 2012 2:08 am


Level - 3
Volných bodů - 0
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
 
Bývalí Kapitán 4. divize: Amiro Kirokko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Schválené postavy-
Přejdi na: