Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Leila Vergerious

Goto down 
AutorZpráva
AllShamNoWoW
Fullbringer
avatar

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

PříspěvekPředmět: Leila Vergerious   Fri Oct 19, 2012 6:18 pm

Jméno postavy
Leila Vergerious

Věk
69 (16)

Vzhled
Spoiler:
 

Pohlaví
Žena

Rasa
Shinigami

Divize
4

Povaha
Leila je velice milá, občas až přehnaně, velice se stará o své přátelé a vzhlíží ke kapitánovi své divize. Snaží se být stejně dobrá jako on a vydává ze sebe všechno. Občas se chová ještě docela dětinsky, i přes její věk se její chování moc neliší od doby kdy zemřela.

Příběh

Minulost
Leila si žila vcelku normální život. Kamarádi, škola a zábava. Trochu to však komplikovali duchové které čas od času zahlédla. Poprvé se tak stalo již když měla Leila 10 let. V té době byla velice vystrašená a její spolužáci si z ní začali utahovat když jim o tom řekla.
Postupem času se s tím vyrovnala a naučila žít. Vlastně se jí to docela i líbilo. Leila byla vždy milá a cítila lítost k všem co zemřeli a oni jí na oplátku projevovali úctu. Avšak jeden rok po jejích magických 15. narozeninách se věci změnili. Na den jejích 16. narozenin jí unesla skupina neznámích lidí kteří věděli, že rodina Vergerious je na tom finančně lépe než ostatní rodiny v okolí. Požadovali výkupné a tak jim Leilina rodina dala vše co měla, jen aby jejich dceru pustili. Únoscům se to však zdálo příliž málo a tak začali vyhrožovat že jí zabijí, a tak se nakonec i stalo. Její rodina již neměla co nabídnout a tak se únosci rozhodli konat. Po několika minutách dorazilo video na kterém Leilu zastřelili. Po několika dnech prázdnoty se před Leilou zjevila osoba v černém. "Tak tohle je pořádné reiatsu.. na pouhou duši která je těsně před změnou v hollowa. Půjdeš semnou děvče."


Současnost
Po spoustě let pobývání za branamy Soul Socielty byla již Leila seznámena s tím jak to tu chodí. Drtivá většina okrsků byla chudých jako kostelní myš a zdejší obyvatelé také většinou nebyli zrovna přátelští. Tohle všechno vedlo Leilu k tomu aby se dostala za ty obrovské brány za kterými leželo 13. obranných jednotek. Díky větší zásobě reiatsu a jeho šikovnému používání byla Leila prakticky již schopna použít jistá hado a bakudo i když ještě ani nevěděla, že něco takového existuje. K její štěstině se dostana na akademii a po jejím dokončení do 4. jednotky. Její výsledky tomu vskutku odpovídali, její schopnosti boje z blízka byla spíše pod průměrné, zato kido by se dalo na nováčka považovat za perfektní. To však ani zdaleka nestačí na speciální jednotky nebo víše postavenné členy 4. jednotky. A tak se začal uskutečňovat Leilin sen, stát se dobrým shinigamim který pomáhá ztraceným duším kterou byla kdysi ona, ale také se pokusit žít dál život který jí byl v minulosti ukraden. A proto jí občas doprovází dětské chování a lásky na první pohled.

Schopnosti
Schopnost ovládat Zanpakuto : 2
Schopnost ovládat Kido : 9
Schopnost ovládat Léčení : 4
Schopnost ovládat Obranné Kido : 5
Schopnost ovládat Shunpo : 1


Zanpakuto
Oshodu (korupce)

Celý vyvolávací proces: Rūto, Osohdu! (zakořeň, korupce!)

Froma zanpakuto
Po zabodnutí do země začne vydávat speciální reiatsu. Zem v dosahu několika metrů se "nakazí" a Leila v této oblasti získá jísté výhody.

Techniky zanpakuto

Inochi no ki: Saisei (strom života: regenerace) - po použití bude Leilina regenerace v nakažené oblasti rychlejší, také posílí její léčivé kido.

Inochi no ki: Enerugī (strom života: energie) - po použití se bude Leilina energie na použití kido obnovovat rychleji, také posílí její obranné kido a bakudo.

Shisha no ki: Hōkai (strom mrtvých: úpadek) - po použití se začne z těch které Leila považuje za nepřátelé v nakažené obasti vysávat reiatsu a to se naopak přidá těm které Leila považuje za přátele.

Shisha no ki: Dengen (strom mrtvých: síla) - po použití bude Leilono hado mnohem účinější proti všem co jsou v nakažené zóně. Zároveň odvrátí veškerá vlastní hado od těch které Leila považuje za přátele, což znemužňuje zranění vlastních spolubojovníků.

Vzhled zanpakuto v inner worldu
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

PříspěvekPředmět: Re: Leila Vergerious   Fri Oct 19, 2012 8:01 pm


Level - 2
Volných bodů - 0
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
 
Leila Vergerious
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Schválené postavy-
Přejdi na: