Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Aréna pro Shinigami

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami EmptySat Oct 13, 2012 9:50 am

Aréna pro Shinigami 300%20sword
Na pokraji města stála velká aréna pro všechny Shinigami co se chtějí utkat.

4.2 - Kanpachi Zanpate vs. Zuta Kuchiki
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyMon Feb 04, 2013 6:48 pm

Kanpachi

Došel jsem ve velmi špatné náladě do arény pro shinigami. Chystal jsem se zmrzačit nějakýho shinigamiho, ovšem jelikož jsem měl špatnou náladu tak jsem měl chuť jednoho shinigamiho zabít. Zdravím vás, promluvil jsem zlověstně. Zanpate Kanpachi jméno mé, kapitán 11. divize přišel zde. Je tu nějaký shinigami co si zahraje? Nic vás tu samozřejmě nezabije Velmi psychoticky jsem se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Zuta
Člen 6. divize
Člen 6. divize
Zuta


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 13

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyMon Feb 04, 2013 7:39 pm

Zuta Kuchiki

Stál jsem v rohu arény a čekal, než se někdo objeví. Po nějaké té chvilce jsem uslyšel hlas kapitána 11. jednotky. Tohle.. ano tohle bude ta pravá příležitost jak opravdu zesílit. Bez váhání jsem začal brodit davem lídí. Každý chtěl vidět souboj kapitána 11. divize. Když jsem se konečně dostal skrz dav, stál přede mnou už jen kapitán. Já... Vzpřímil jsem se. Tenhle souboj nemůžu vyhrát, ale bojovat musím, chci zesílit. Kuchiki Zuta, člen klanu Kuchiki a zároveň člen 6. divize. Sáhl jsem po zanpakuto a povytáhl ji. Pak jsem jen čekal, jaká bude jeho reakce.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyMon Feb 04, 2013 7:46 pm

Kanpachi

Hmmm? Sledoval jsem Zutu jak si sem odvážně přišel. Měli bychom začít nejdřív s tebou? Mno tak dobrá ale musím tě před něčím varovat. Po té vytáhnu svou zanpakuto. Mám velmi špatnou náladu a nemůžu ručit za to co udělám!... Po té se ostrá atmosféra trochu uvolní. Tak pojď, začni si! Jestli jsi pravý Kuchiki, pak by si měl ukázat nějakou obstojnou sílu!
Návrat nahoru Goto down
Zuta
Člen 6. divize
Člen 6. divize
Zuta


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 13

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyMon Feb 04, 2013 7:53 pm

Zuta Kuchiki

Hned poté co domluvil jsem se usmál. Já ochráním čest rodu Kuchiki. Doufám, že vás tohle uspokojí... kapitáne. Začal jsem se soustředit, kam bych mohl asi zaútočit. Hm, nejspíš... tam! Nechal jsem zanpakuto v pochvě. Použil jsem shunpo abych se mu dostal za záda. Tohle musel vidět, tak rychlí ještě nejsem. Hano no 33 Sokatsui!
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyMon Feb 04, 2013 8:04 pm

Kanpachi

Po té co se pokusil o "Hano no 33 Sokatsui" Jsem se jen pousmál a svým shunpem jsem ho ohromil a dostal jsem se mu za záda a sekl jsem ho. Bylo velmi hezký zkusit zaútočit mi na záda, obávám se však že to nebude jen tak jednoduchý pako jedno malovaný! Po sekunutí jsem čekal jak zareaguje Zuta
Návrat nahoru Goto down
Zuta
Člen 6. divize
Člen 6. divize
Zuta


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 13

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyTue Feb 05, 2013 5:34 am

Zuta Kuchiki

Když jsem vystřelil Sokatsui, tak jsem před sebou viděl jen dav lidí. Byl jsem zmatený. Kde sakra je? Ten má strašnou rychlost. Než jsem se vzpamatoval, v zádech jsem ucítil velmi ostrou bolest. Spadl jsem na kolena. Vyplivl krev a zařval bolestí. Ne! Já... to ještě... to ještě není konec! Ztěžklo mi celé tělo a zhluboka jsem dýchal. Když jsem se neochotně dostal na nohy, byl jsem rád, že vůbec stojím. Pootočil jsem hlavu za sebe. A do... Pokusil jsem se odskočit, ale povedlo mi to asi jen dva metry. Tasil jsem zanpakuto a hromadil reiatsu. Vzplaň... Kairi. Okamžitě poté, co jsem vyvolal shikai, jsem nashomáždil veškeré svoje reiatsu a vystřelil ho v podobě ohnivého draka.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyTue Feb 05, 2013 1:53 pm

GM

Ty jsi vlastně ani to sokatsui nevypálil, protože si neřekl vyvolávání a ještě k tomu si řekl jméno kouzla špatně.
Na to, že jsi obyčejný člen jednotek docela válíš, ale na kapitána 11. divize prostě nemáš.
Udělej s tím něco, třeba budeš mít štěstí!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami EmptyThu Feb 07, 2013 7:20 pm

Kanpachi

Tseah... Nechal jsem Zutu ať nahodí svůj shikai, ale útok jsem ho provést nenechal: Použil jsem své shunpo a objevil jsem se přesně za ním. Při tomto pohybu jsem zaútočil přesně na jeho krk. Copak je? Nevím jestli mě fakt zabavíš nebo ne... no... jako Kuchiki si neobstál na tom se shodneme všichni.
Návrat nahoru Goto down
Zuta
Člen 6. divize
Člen 6. divize
Zuta


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 01. 13

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro shinigami   Aréna pro Shinigami EmptySat Feb 09, 2013 11:07 am

Zuta Kuchiki

Během mrknutí oka mi zmizel z dohledu. Vánek větru mě ovál přes celé tělo. Ostrá, palčivá bolest mi projela krkem. Nejdřív malá, pak větší, a pak už jsem necítil nic. Ležel jsem jen nehybně na zemi a krev ze mě tekla jak ze sudu víno. Byl jsem po smrti.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami EmptySat Feb 09, 2013 11:28 am

Kanpachi

Nelituju tvé smrti, ostudný Kuchiki! Zuta už jen dopadl na zem a krvácel tam. Avšak co nikdo nepředpokládal bylo to, že mě ovládl Amok. Přiběhl jsem k Zutovi a začal jsem ho sesekávat na hromadu malých kousků. Publikum se nejspíš zděsilo mých činů. Bwhahahahahahahaha! Tohle je mnohem zábavnější než celý náš boj! Po té co byl Zuta na úplné mini kousky jsem se naštval, zkopal kousky jeho těla na hromadu a nasadil si masku. Cero! Vystřelil jsem na pozůstatky jeho těla cero, které nejspíš zničilo spolu se Zutou i kus ringu. Cero vystoupalo i kousek do vzduchu takže diváci mohli ještě zahlédnout jak používám cero. Už neexistovaly žádné důkazy krom ztřeštěných fanoušků o tom, že jsem brutálně zmasakroval Zutu. Hahahahahahahahahahahahaha! Tohle byla zábava!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aréna pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna pro Shinigami   Aréna pro Shinigami Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Aréna pro Shinigami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uraharův Obchod pro Shinigami
» Organizace: Shinigami Vampires [Kyuketsuki] [ZNIČENA]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: