Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Tréninkové prostředí

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Tréninkové prostředí   Thu Oct 25, 2012 9:26 pm

Místo kde si může každý trénovat své techniky, nebo se naučit nové věci aniž by nějak významně poškodil město.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 3:04 pm

Kiyomi Minori

Cestou jsem jí ještě něco chtěla říct. Víš.. co se týče kapitána Amira.. já, vím že nezemřel, jsem jedna z mála kteří to ví.. řekl mi to Kapitán 12 jednotky.. nesmíš se na něj zlobit, prožil si celá léta.. celá léta smutku a dřiny.. nikdy neměl možnost potkat rodinu, ani za svůj život člověka. Jsem si jistá že chtěl udělat pro Amira to nejlepší. Tak jsme tady, nejdřív mi pověz, jestli jsem tě nějak nezaskočila, a potom budeme trénovat, zástupce 4 jednotky Leilo.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 210

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 3:09 pm

Leila Vergerious

Na to co řekla jsem nijak nereagovala. Co.. tohle je nefér.. nakonec o tom bude vědět celé Gotei 13 a začnou brát kapitána Amira jako zrádce.. To jak řekla zástupce 4. jednotky mě však již překvapilo. Z.. zástupce? A..ale já jsem 4. člen.. ta hodnost my byla udělena jen těsně před tím než kapitáni odešli do Hueco Mundo.. není to tak dávno.. Je to nová kapitánka, ale už od začátku dělá chyby v hodnostech členů.. doufám že vše bude dobré..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 3:17 pm

Kiyomi Minori

Nebudu se opakovat, vícekapitánko 4 divize. Do střehu.. Hado no 63.. Raikohou! Zvolala jsem a seslala silné kido, oproti Leile. Shinigami potřebují vychování!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 4:47 pm

Leila Vergerious

C.. Proti mě letělo hado na úrovni větší než 60 a mojí jedinou možností byl pokus o obranu. Moje nejsilnější bakudo je Enkōsen, ale to stačit nebude.. rychle.. Bakudo no. 39 Enkōsen, ještě jednou.. Bakudo no. 39 Enkōsen! Uáá proč pod 50. úroveň nejsou žádné kido bariéry..

Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 6:00 pm

Kiyomi Minori

Heh.. Použila jsem Shunpo a zničila Raikohou mečem. Nemáš proti kapitánovi šanci.. jak vidím, nedokážu ti porozumět. Když si nepadneme do oka.. zbavuji tě místem vícekapitána, které po vás chtěl Amiro, i když vám to nestihl dát vědět. A přesunu vás do jiné divize.. snažila jsem se podle vás naladit ale nejde to.. kdo ví do jaké divize vás dají. Shunpo... měj se. Použila jsem shunpo abych přiletěla na místo a zařidla přesun Leily

Naposledy upravil Metalcore dne Mon Nov 05, 2012 6:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 6:08 pm

Leila Vergerious

Co.. Kapitánka zmizela a já jen padla na zem. Co to.. proč.. to.. opravdu? Chtějí mě přesunout? Ale.. v téhle divizi jsem od jakživa.. kapitáne Amiro.. proč jsme musel odejít.. Vzala jsem svojí zanpakuto a pevně jí objala. Jsi jediná.. kdo my zbyl.. co budu dělat..já nechci.. pryč.. takhle ne. nevěděla jsem co dělat a tak my nezbývalo nic jiného než vyčkat návrat kapitánky kterou jsem teď zcela jistě nenáviděla.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 6:13 pm

Tairyoku "Phoenix" Kintaro

To bude v pořádku. Položil jsem ruku na Leilino rameno. Musíš mít opravdu štěstí takhle potkávat kapitány co? Kdo ví jestli to je vůbec štěstí.. tenhle rok je blbý. Netrap si s tím hlavu.. i když tě vůbec neznám.. Amiro se o tobě hodně zmínil. Chtěla by jsi do mé divize? Nějak už to zařídím.. Občas by se mi léčení hodilo znovu jsem se usmál. Ta mrška se mi taky nějak nezdá.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 6:16 pm

Leila Vergerious

Udiveně jsem se podívala na fénixe který se za mnou zjevil z ničeho nic jako duch. Ale.. tahle divize je můj domov.. a taky Amirův odkaz. Poslední co my řekl.. bylo abych se o ní postarala.. a několik minut na to.. Z očí my vyhrkli slzy a v duchu jsem se začala modlit za to aby se kapitán Amiro jednoho dne vrátil. A taky.. kapitán 11. divize Kanpachi.. nemá vás rád že.. to znamená že s vámi příjde bojovat.. nechci vidět jak.. jak dva kamarádi spolu bojují.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Nov 05, 2012 6:21 pm

Tairyoku "Phoenix" Kintaro

Možná bych jí měl přeci jen pomoci. Huh.. ty jsi velmi hodná že se snažíš takhle bránit svou divizi.. pomůžu ti. Ale jediná věc jak ti pomoci je sesadit jí z kapitánskho křesla. O něco se pokusím, chytej. hodil jsem jí ten nejlepší balíček bonbonu v celém Seireitei. Vím že jsi už velká a nebudeš to jíst, ale já je jím furt a je mi dobře. No nic, musím jít zase za politikou, a také přemluvím vrchního kapitána aby něco udělal s tou kapitánkou. Nemůže si dovolit vás takhle .. no vlastně může, ale já jí to zatrhnu. Konec konců, jsem třetí nejsilnější v současném Seireitei. Měj se.. Leila-chan.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tue Nov 06, 2012 7:42 pm

Leila Vergious

A..arigato.. Proč my takhle pomáhá.. možná tu přeci jen jsou ještě dobří kapitáni.. třetí nejsilnější kapitán.. stejně je pro mě Amiro tím nejsilnějším! Vzala jsem si jeden bonbon a nevěřila jsem jak dobrý byl. Takhle dobré jsem ještě nikdy neochutnala.. naposled.. jsem něco takového měla ještě před tím než se ze mě stal shinigami.. kapitán si něco takového může dovolit bez problému hm.. Schovala jsem si balíček na později a plná naděje vstala. Musím do naší divize.. zcela jistě je tam teď zmatek.. a když je teď ta kapitánka pryč tak si konečně mohu vzít nějakou misi!
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Thu Nov 22, 2012 8:02 pm

Naxther Kioshi

Dojde na cvičiště, proč si ne dát po ránu nějaký souboj, přeci jen, chtěl se držet aspoň v nějaké fyzičce, aby dokázal aspoň se občas ukázat Becruxovi, který vážně neměl rád, když s ním poměrně často nebojovalo, protože se pak nudil a začal prudit Naxthera každou chvilku, což se zase nelíbilo Naxtherovi. V jeho hlavě se mu ozve hlas Becruxe a řekne: "Tak co mladíku, nerad bych se dneska nudil jako posledně a neužil si trochu zábavy. Přeci jen... nejsem jen tak ledajaký, že?" Becrux se v mysli zasměje, což pomalu přejde do kašle a zmlkne. Naxther moc dobře věděl, že kašel hraje a jen si z něj dělá spíše srandu. Většinou to Becrux dělal, aby ho Naxther bral jako někoho staršího a respektovanějšího, i když u Naxthera Becrux respekt měl, navzájem se dosti respektovali. Pomocí myšlenek mu jen odpoví: Samozřejmě Becruxi, jsem ještě mladík, něco jistě vyvedeme a nebudeš se již nudit a já také ne... tedy... doufám. Pousměje se a chytne Zanpakuto, jako by něco očekával.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Thu Nov 22, 2012 8:24 pm

Kaizasu Uzisurana

Rozhlížel jsem ze stromu jestli někdo nejde a v tu chvíli jsem spatřil muže se značkou 10 divize. Seskočil jsem k němu. Hoy zmetku.. chceš nakládačku?! Když jsi sem jentak přišel? Pověděl jsem a kouknul namachrovaným pohledem. Ten dostane.. uvidíme co v něm je! V dálce nás pozoroval kapitán 12 divize, jestli nevyvedem nějakou špatnost.
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Thu Nov 22, 2012 8:38 pm

Naxther Kioshi

Naxther se usměje a jednoduše stiskne svou Zanpakuto. Becrux mu hned v mysli odpoví: Ten by šel... aspoň se trošku zacvičíme. Na což je slyšet jakýsi skřípavý zvuk o nějaký předmět, jenže Naxther netuší o co se jedná. Naxther sám o sobě jen tak vesele řekne: "Tak dobrá tedy, čiň se, klidně si s tebou zabojuji." Ke všemu všechny jeho narážky ignoroval, byl to někdo pod jeho úroveň, takže proč ho také plně vnímat.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Sat Nov 24, 2012 2:10 pm

Kaizasu Uzisurana

Jeho chování bylo takové, jakoby si dost věřil.Uvidíme. Jen aby to nebyl další hloupý shinigami co nic neumí a myslí si o sobě. Jak tedy myslíš... Vysunul jsem z mé pochvy katanu a napřáhl jí směrem na něj. V momentě překvapení jsem ho přeskočil a mečem jsem švihl přesně do jeho trupu. Yeah!
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Sat Nov 24, 2012 2:31 pm

Naxther Kioshi

Byl připraven na takto prudký útok, ale ne zcela díky oponentovu prvnímu útoku. Když mu vedl svůj švih mířený na trup, měl již vytáhnutou svojí Zanpakuto, avšak díky jeho lepší pozici než měl Naxther, se Naxtherovi podařilo jen částečně uhnout, takže jeho čepel se Naxthera dotkla asi jak měla, ale ne v takovém poškození jaké mělo býti způsobeno. Šaty byli roztrženy a v kůži jen jakási menší krvavá rýha po řezu.
Naxther se otočil a opětoval švih svým Zanpakuto na jeho žebra.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Sun Nov 25, 2012 1:15 pm

Zanpakuto jsi stačil vytasit na poslední chvíli, ale přesto jsi dostal menší sek do břicha. Nebolí to, ale pálí.

Kaizasu Uzisurana

Na poslední chvíli jsem ho sekl, sice to není nějak extra vážné, ale bod pro mně! Poté nastala chvíle jeho obyčejného protiútoku, který mířil na mé žebra. Nevybral si příliš dobrý cíl. Roztaj.. Einoxi! Místo do mne, se strefil do tekoucího proudu vody. Odskočil jsem a usmál se. Einox je vodní typ zanpakuto, uvidíš jak ti zmaluje ksichtík! Ukázal jsem na něj rukou a zvolal. Einoxium! Z mé ruky na něj letěl velký proud vody.
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Sun Nov 25, 2012 1:42 pm

Naxther Kioshi

Naštěstí se Naxtherovi podařilo úspěšně uhnout, což se o jeho útoku nedalo říci. Tseh, voda... zajímavé, schválně jak se mu bude líbit Becrux, pomyslel si a řekl: "Nakaž ho, Becruxi!" Vzal jsem své Zanpakuto a než jsem ho dokázal představit taktéž, jako on mne své, tak na mne letěla voda z jeho Zanpakuto. Krátce se usmál a spíše odsekl: "Doku no tate" abych použil obrannou techniku svého Zanpakuto proti tomuto útoku.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Wed Dec 26, 2012 9:06 pm

Proud byl tak rychlý, že tě strefil a vytvořil kolem tebe jakési vězení, tedy.. přesněji nemůžeš dýchat, občas se voda uvolní a ty se nadechneš, ale je to vcelku nanic, protože to trvá jen jednu vteřinu. Samozřejmě, z dálky vás sledoval kapitán a podivně se mračil, asi by ti chtěl jít na pomoc, nebo to dokážeš bez něj a on si tě zapamatuje jako silného shinigamiho?

Kaizasu Uzisurana

To jsi nečekal, co?! Smál jsem se mu. Přišel jsem k němu blíž a plivl do té vody. Tak co uděláš teď škvrně? Já jsem Kaizasu! Nejsilnější shinigami všech dob!Chvástal jsem se co nejvíce to šlo a přitom se mu stále vysmíval.
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Wed Dec 26, 2012 9:35 pm

Naxther Kioshi

Protože Naxther neovládal žádné dostatečné Kido, jak obrané tak ho napadlo udělat jenom jednu věc, přehodil si do druhé ruky svoje Zanpakuto a ukázal směrem ukazováčkem na něj, při tom si zkusil nějak načasovat svojí sekundu kdy mohl dýchat na to, aby to řekl: "Hadō #4. Byakurai" Udělal takto jako asi svojí poslední naději na to, že by něco vůbec mohl udělat.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Thu Dec 27, 2012 10:59 am

Sice jsi včas nestihl vyslovit zaříkání a tak jsi se topil dál. Když už jsi vážně nemohl nic dělat a už jsi omdlíval, bariéra praskla. Jeho zanpakuto má ve velké teplotě ohromnou slabinu a zrovna teď byly třicítky. Ležiš tedy na zemi a už jsi svobodný.
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Thu Dec 27, 2012 11:10 am

Naxther Kioshi

Tudíž když již Naxther přemýšlel nad tím, jak moc příjemné bude to, až bezvědomky dopadne na zem a tak, se stalo něco pro něj nečekaného, to vodní vězení prasklo a on dopadl na zem, což ho tedy osvobodilo. Odkašlal si, protože se asi napil trochu té vody, co ho obklopovala a když již jeho vědomí dávalo aspoň o sobě vědět, pokusil se vstát a znovu bojovat, tedy se pokusil o šleh svého meče na toho nepřítele.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Sat Dec 29, 2012 6:09 pm

Šlehem jsi ho trefil a po jeho dopadu začal kašlat. Leželi jste oba proti sobě a ještě k tomu oba kašlete. Mohla by být honěná na kašlanou. První kdo přestal kašlat byl Naxther, protože ta voda byla naštěstí sladká, za to Kaizasu má pěkný obtisk na břichu. Poté k vám přišel Kapitán a dal vám dvoum ruce na hlavu. Padejte do vašich pokojů a zítra si to přijdete uklidit. Kaizasu ti pak jen podal ruku a řekl ti, jestli nechceš být jeho kamarád a jestli s ním nezajdeš do kavárny, že si prý dáme něco k jídlu a možná nějaký ten alkohol.
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Sat Dec 29, 2012 6:43 pm

Nax Kioshi

Tsech, super, ještě ten kapitán mne tady bude ponižovat... jó, všichni si třeba rejpejte do Naxe, on vám to jistě jednou nechá sežrat. Pomyslel si a pak se podíval na ruku, která ho nedržela potupně za hlavu ale spíše si s ním chtěla potřást. Nax opětoval stejným gestem, takže ji stiskl a dodal: "Mno dobrá, přeci jen není nad to, si dát něco k jídlu se svým spolubojovníkem, že?" Nax se rozkoukával okolo, co tady provedli, zas toho tolik podle něj nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Mon Dec 31, 2012 3:46 pm

Když jste došli do ubytovny, leželo tam spoustu alkoholu, zdá se, že je to velký alkoholik. Na stoličce leželi řízky. Klidně si dej řízek s chlebem a nějakou tu vodku, je fakt dobrá. Vzal skleničky a do obou nalil vodku. Ťuknem si na novej rok?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostředí
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: