Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Organizace: Visored/Vizárdi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Oct 28, 2012 3:42 pm

VISORED
Organizace: Visored/Vizárdi A853d993fc_80894644_o2

Vizárdi jsou Organizace tvořená bývalími Shinigami, kteří dostali hollow síly. Někteří z nich se dokázali propracovat na vrchol a ovládat jakousi masku, která jim dovoluje plně ovládat jejich Hollow. Aby jste se sem dostali, stačí napsat pod tento příspěvek že by jste sem chtěli. Podmínky jsou jasné, vaše postava musí mít hollowa nebo dobře přesvědčovat aby hollowa dostala. Hollowa jde ve hře získat jen jedním způsobem.


Počet členů: 3
Počet peněz v bance: 200 000 jenů
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyTue Oct 30, 2012 3:51 pm

Amiro Kirokko


Po tom,ako všetci odišli,som sa sústredil na môj stav a hlavne Muryarin.Nasledujúcich pár dní som strávil v zrúcanine na okraji Karakury,kam nikto rozumný nechodil.Jedinými nečakanými návštevníkmi boli deti,ktoré si chceli dokázať,že sú niečo viac.Ale ani jedno z nich nemalo dostatočne vysoké reiatsu,aby ma uvidelo.Dni ubiehali,a ja som trávil čas neustálim potlačovaním mojej reiatsu a získavaním mojich síl.Keď sa Muryara zotavila z toho príšerného zranenia,mohli sa moje myšlienky ubrať iným smerom.Som vyvrhel.Toto nie je ako kedysi.Vtedy so mal nádej,že sa do Gotei 13 opäť vrátim.Ale teraz to je iné.Čo so mnou bude?Aký má moja existencia zmysel?Musel som okamžite opustiť toto pochmúrne miesto.Skončím ako tento dom?Neužitočný,nechcený a opustený?Možno je môj osud naozaj stráviť sám a večne sa prizerať na šťastie ostatných,možno by som mal trpieť kvôli môjmu nenaplnenému životu.Rozbehol som sa ulicami Karakury.Vtedy som pocítil reiatsu Hollowa.Zamyslel som sa,či nebude riskantné ísť za ním.Na to nie je čas.Otočil som sa a bežal som tak rýchlo ako som vedel.Keď som uvidel toho Hollowa,ako prenasleduje malé dieťa,ktoré volalo o pomoc,nemohol som tam len stáť.Hado no 4:Byakurai!Vložil som do tohto kido len toľko reiatsu,aby som mal istotu,že to Hollowa zneškodní a že zmena v stave mojej reiatsu nebude viditeľná.Byakurai prešiel Hollowovi priamo cez stred masky a začal sa mi pred očami rozplývať.Išiel som za tým dieťaťom.Strach v jeho očiach vystriedala nádej.Predo mnou sa mihli obrazy dvoch osôb.Dúfam,že ste v poriadku,Ayame a Kishin.Si v poriadku?Nie si zranený?Už dávno som nebol vo svete ľudí na misiách takéhoto typu.Bol som k nemu taký milý,ako mi to môj duševný stav dovoloval.Po krátkom rozhovore,ako mu bude v Spoločenstvu duší lepšie,som sa nad tým zamyslel.Rozhodol som sa mu povedať pravdu z mojich skúseností.Vieš,v Spoločenstve duší je to dosť podobné tomuto svetu.Nájdeš tam miesta,kde sa rád vraciaš a nových priateľov.Ale aj v Spoločenstve duší existujú stvorenia,ako bolo toto.Preto si musíš dať pozor.Sľúb mi,že budeš opatrný a odvážny.Dieťa bolo z počiatku ustráchané a veľmi zvedavé.Rozhodol som sa s ním chvíľku poprechádzať.Dozvedel som sa,že jeho rodina bola naňho veľmi milá a mal ju rád.Bohužial,všetci zomreli v aute pri zrážke s kamiónom.Mohol si mať krásny život.Dostali sme sa k rieke,ktorá pretekala stredom Karakury.Očividne už vyčerpal všetky svoje otázky a ja svoje tiež.Bol som k nemu úprimný,nedokázal som mu klamať.Si pripravený?Prikívol.Kľakol som si k nemu.Nezabudni na svoj sľub.S týmito slovami a úsmevom na perách som vykonal Konsō.Začalo sa stmievať.Rozhliadol som sa a až vtedy som si uvedomil krásu tohto sveta.Keďže som nemal kam ísť,rozhodol som sa vrátiť do môjho starého príbytku.Po mojom stretnutí s týmto duchom sa moje myšlienky rozišli všetkými smermi.Sú Ayame a Kishin v poriadku?Zvládli to?Čo si asi o mne teraz myslí Leila?Prezradil Wazashi Shiroi,čo sa stalo v Hueco Mundo?Naozaj som stratená existencia a nemám zmysel života?
Nasledujúci deň som si postupne odpovedal na moje otázky.Ayame by mala byť v poriadku.Kishin by mohol mať problémy.Ale ja to zhodnotiť neviem,keďže o ňom prakticky nič neviem.Leila bol už tvrdší oriešok.Nemal som problém čítať jej pocity a myšlienky z tváre.Už dávno som si všimol jej správanie v mojej prítomnosti.Otázkou je,čo vlastne vie a čo si myslí o tom.Ale pochybujem,že vie celú pravdu.Je pravda,že aj ja k nej cítim niečo viac ako len teraz už bývalý vzťah kapitán-podriadená.Ale ako kapitán som si nemohol dovoliť dať jej to najavo.V Gotei 13 sa berú vzťahy v divíziách a medzi nimi veľmi vážne a ten náš by všetci odmietli.Možno teraz naspatane príležitosť prezradiť jej,čo cítim.Ostala mi len otážka mojej existencie.Zamyslel som sa nad históriou Spoločenstva duší a skúšal si spomenúť na kapitánov,ktorí boli vyhnaní.Čo robili?V archíve sa nepísalo nič o takýchto prípadoch.Ale pochybujem,že som prvý kapitán,ktorý takto dopadol.Možno prvý,ktorý bol vyhnaný takýmto spôsobom a kvôli takýmto činom,ale určite nie jediný vyhnaný.Vtedy som si spomenul na bitku s Aizenom.Zo začiatku sme prehrávali,ale potom nám prišli na pomoc bývalí Shinigami,kapitáni a vicekapitáni.Avšak neboli úplne normálni Shinigami.Ich reiatsu sa od základu zmenilo.Ich súčasťou sa stal Hollow.Úprimne som si nebol istý,či nimi mám opovrhovať,pretože sa spojili s Hollow,alebo ich naopak ľutovať.Postupom času som zistil,že to tak vôbec byť nemusí.Čo ak na to mali nejaký dôvod,alebo si tento osud nevybrali sami?My by sme nemali nikoho súdiť za jeho činy,kým nepoznáme celý príbeh.Takto som uvažoval o každom.Ale až teraz som pochopil,že niekedy,aby sme dosiahli správneho cieľa,musíme robiť aj niečo,čo je proti pravidlám.Príbeh Vizardov spadá presne do tohto konceptu.Ničím sa neprevinili,len nespadali do našich pravidiel,a preto boli prenasledovaní.Nakoniec sa ale stali silnejšími a svoju moc,aj keď sme ju považovali za zlú,keďže pochádzala od Hollowov,využili pre dobro všetkých.Vtedy som narazil na kameň úrazu celej mojej situácie.Nebol som dosť silný,aby som všetkých ochránil.Nedokázal som ich zachrániť bez toho,aby trpeli.Keby som bol mocnejší,dokázal by som ich ochrániť?Dokázal by som odstrániť utrpenie z ich tvárí?Rozmýšľal som o mojej budúcnosti.Čo by sa zmenilo na mojej situácii,ak by som sa ich pokúsil nájsť a pridať sa k nim?Boli by ochotní prijať ma medzi seba?Brali by to ostatní ako ešte väčšiu zradu?Čo by si pomyslela Leila?
S novou nádejou som sa rozhodol skúsiť moje šťastie.Sústredil som sa na hľadanie podobného reiatsu,aké som cítil pri bitke s Aizenom.Moje schopnosti ovládať a sledovať reiatsu boli na vysokej úrovni,patril som k tým najlepším v celej Gotei 13.Značne som sa v tom zlepšil vďaka tomu,že som sa musel ukrývať pred Gotei 13 keď som sa skrýval a snažil sa dozvedieť,kto je v mojej blízkosti.Po chvíľke sústredenia som našiel to,čo som hľadal.Posledný krát som zvážil moje možnosti.Buď zostanem v úzadí a počkám na správnu príležitosť,alebo sa pokúsim pripojiť k Vizardom a zosilniť natoľko,aby som vedel chrániť všetky bytosti?Rozhodovanie mi netrvalo dlho.S nevôľou,ale musel som,som si zložil svoje kapitánske haori a rozhodol som sa ho schovať v tejto zrúcanine.Vyrazil som na cestu.Zdroj tejto reiatsu bol na druhom konci Karakury,rozhodol som sa neponáhľať,takže cesta mi trvala približne hodinu.Keď som prišiel k ďalšej starej budove,ktorá mi pripomínala garáž.Odtiaľto už niet cesty späť.Vkročil som do budovy,kde som videl tri osoby,predpokladám,že to boli Vizardi.Prajem vám dobrý deň.Volám sa Amiro Kirokko,bývalí kapitán 4. divízie Gotei 13.Rád vás spoznávam...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyTue Oct 30, 2012 9:01 pm

Shinji Hirako

Oh.. vážně, Nováček? Vítej v naší komunitě.. měl bych jen jednu otázku, hollowa máš? Ještě než odpovíš, musím ti říct že nás bylo více.. ale rozhodli se s tím skončit a začít nový život. Nevadí, já jsem tu stále.. mé jméno je Hirako Shinji, bývalí kapitán 5. divize... Aizen je hulvát a každý kdo pomáhá Hollowům je pro mě též hulvát. Čekal jsem na jeho odpověď ohledně hollow.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyTue Oct 30, 2012 9:06 pm

Amiro Kirokko

Nepredpokladal som taký rýchly vývoj udalostí. Aizen je hulvát a každý kdo pomáhá Hollowům je pro mě též hulvát.To by mohol byť problém,i keď povedal Hollowom,nie Arrancarom.Ale budem sa od bojou proti Arrancarom držať ďalej.Vlastne som dúfal,že práve s týmto by ste mi mohli pomôcť.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyWed Oct 31, 2012 9:45 pm

Shinji Hirako

To zní jako by jsi hollowa neměl.. každopádně u nás vítej, nejsme sice tak bohatí, ale bohatě to stačí, hm.. pěkný jazykolam. Pojď dolů do arény. Sešli jsme schody dolů. Dobrá, první co uděláme je to, že ti dáme zvláštního hollowa, ale jelikož nemáme ten kousínek hogyoku který jsme skrývali pro tyto účely. Půjde to po těžším způsobu.. Kawaki, jdi do něj tak.. jako by jsi ho chtěl zabít. Usmál jsem se a Kawaki hned zaútočil. Tohle není část kterou by jsme museli nutně provádět ale chci vidět jakou máš sílu.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyWed Oct 31, 2012 10:04 pm

Amiro Kirokko

Takýto rýchly spád udalostí som nečakal.Keď na mňa ten Kawaki zaútočil,bol som prekvapený.Jediné,čo mi zišlo na um,bolo stratiť sa mu z očí.Bakudo no 26:Kyokkō.Potrebujem medzi nami vytvoriť vzdialenosť.Odbehol som na pár metrov od neho.Kalendář smrti, byl vypsán tvou rukou, dovol mi nahlédnout a zřít osud těch co se stali posmrtnými. Bakudo no 44 : Karendashi no rete iru!Tak ako vždy sa Kyokko zrušilo až pri zoslaní Bakuda.Mal som 10 sekúnd,ktoré som musel naplno využiť.Temnota obklopujúca všetko živé zasievajúca strach do tvojich očí,purpurové polnočné nebo,to je svet,v ktorom veznený budeš a z ktorého neunikneš.Bakudō no 79:Kuyō Shibari!

Organizace: Visored/Vizárdi KuyoShibari
Videl som,ako bol Kawaki prekvapený z mojej taktiky.Avšak ešte stále bol slepý.To by bolo blokovanie s reiatsu,teraz niečo fyzické.Stena z oceľového piesku,veža zo svätých tvárí,vzdialený záblesk rozžeravenej oceli,a ako úprimná modlitba konečné ticho.Bakudo no 75:Gochūtekkan
Organizace: Visored/Vizárdi Gochuutekkan
Teraz by mal byť uveznený.Ale ako som sa už viac krát presvedčil,istota nadovšetko.Začal som kresliť znaky.Kawakimu sa vracal zrak a zbadal ma pri poslednom ťahu prstom.Bakudo no 9:Geki.
Organizace: Visored/Vizárdi Geki
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyThu Nov 01, 2012 7:30 pm

Kawaki

Nevěděl jsem kde je, a v tu chvíli mě na 10 sekund oslepil, využil známého silného bakuda Kuyo Shibari. Po provedení Kuyo Shibari jsem zase začal vidět. Bohužel následovalo další bakudo. Tohle je Gochutekkan, od mistra Hachiho, má super bakuda! Zamyslel jsem se, ale následovalo kido které jsem nikdy neměl rád.. Geki. Srabe! Uph.. ale máš dobré bakudo, budeš něco jako mistr Hachi. J... já jsem Kawaki, minulý vícekapitán 3 divize!

Shinji Hirako

Porazil jsi ho rychleji než jsem čekal, chceš jít teď proti mně, nebo proti Kei? To je támhleta holka v zadu, bývalá kapitánka 8 divize.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyThu Nov 01, 2012 7:49 pm

Amiro KIrokko

Do archívov som chodil pomerne často,preto som vedel,že bojovať proti Hirakovi by bolo šialenstvo aj keby som bol v plnej sile,nie to ešte po použití toľko Bakud.Hirako Shinji patril k najsilnejším kapitánom.Niet divu,že práve on je vodcom Vizardov.Ale proti žene som bojovať nechcel.Keď chcem zosilnieť,musím ísť na to postupne.Poďme na to postupne.Momentálne ste obaja na tom lepšie ako ja,ale viem,že ty si silnejší.Preto by som radšej bojoval proti Kei.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyFri Nov 02, 2012 6:15 pm

Keimi Suzume

Vážně? Jsem bývalá kapitánka 8 divize, a netroufala bych si být tebou.. Bakudo ti proti mně nepomůže.. Tasila jsem zbraň která vypadala jako kord. Bodni.. Naoto-sama! Můj kord se změnil ve zbraň která byla neočekávaná, takový rozdíl mezi kordem a touto zbraní je úchvatný.


Naposledy upravil Metalcore dne Fri Nov 02, 2012 6:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyFri Nov 02, 2012 6:27 pm

Amiro Kirokko

Perfektné,hneď shikai.Asi mi nezostáva nič iné než ho použiť tiež.Preber,Muryara.Tá nádherná dúha mi opäť vyrazila dych.Po chvíľke sa však všetky farby vytratili.Bakudo no 26:Kyokkō.Začal som sa prechádzať okolo Kei a čakal na jej ďalší krok,kým som bol v bezpečí Kyokkō.Som zvedavý,čo spraví a aká je schopnosť jej Zanpakutou.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyFri Nov 02, 2012 6:40 pm

Keimi Suzume

Vážně?.. Kyakko? Destrukce.. Sekla jsem mečem do jednoho kamene a následně se prolomilo 50% všech kamenů a skal okolo, jedna z nich začala padat i na tebe. Má zanpakuto má destruktivní sílu..
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyFri Nov 02, 2012 6:55 pm

Amiro Kirokko

Keď som videl padajúcu skalu,prebleskla mi hlavou myšlienka.Hado no 58:Tenran.
Organizace: Visored/Vizárdi 190px-Tenran
Kameň vyletel vyššie do vzduchu.Ruky som dal do takého uhlu,aby som kameň odhodil smerom ku Kei,takže teraz nepadal na mňa,ale na ňu.Útok z jedného smeru mi bude nanič.Hado no 32:Okasen.
Organizace: Visored/Vizárdi Oukasen
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyFri Nov 02, 2012 7:36 pm

Keimi Suzume

Kámen nademnou jsem zničila pomocí švihnutí mého meče ale Oukasen byl oříšek, vzhledem k tomu že je pro mně těžší vyhýbat se hadou. Dotonryo! Zapíchla jsem do země meč, a před ním se vytvořila skalní bariéra do které narazil Oukasen, ačkoliv se kousek Oukasenu dostal ke mně a malinko mi popálil ruku. Phe.. teď je opět na tahu já! Dotonao! Vypustila jsem smršť letící země, která měla za cíl zasáhnout Amira.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyFri Nov 02, 2012 8:37 pm

Amiro Kirokko

Kso...Takto to tu dlho nevydržím,musím sa dostať k nej.Bakudo no 39:Enkōsen!
Organizace: Visored/Vizárdi Enkosen
Útok bol silnejší,než som čakal,preto ma zasiahol kúsok zeminy do pravého boku.Kameň odrazila ľahko,ale Okasen sa jej dotkol.Takže asi nie je najodolnejšia proti reiatsu.Bakudo no 61:Rikujōkōrō!
Organizace: Visored/Vizárdi Rikuj%C5%8Dk%C5%8Dr%C5%8D
Teraz sa nemohla hýbať,ale rukami mohla pohybovať,ako chcela.Nesmiem jej dovoliť švihnú mečom.Bakudo no 4:Hainawa!
Organizace: Visored/Vizárdi Crawling_Rope
Vycítil som príležitosť,preto som sa rozbehol naproti Kei.Opatrnosti nikdy nie je dosť.Zamyslel som sa,predstavil som si možné scenáre a cestou som si šepkal.Bakudo no...
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptyFri Nov 02, 2012 9:38 pm

GM

Během té chvíle, kdy odrážel můj útok, jsem přemýšlela co si dám dnes k večeři a jestli náhodou nebudou mít v obchodě už zavřeno. Asi proto jsem si nevšimla toho bakuda. Dobrý pokus, ale ... Dotonao! Můj útok se střetnul s jeho bakudem, už tak jsem měla dost problém, když jsem byla svázaná jedním natož pak dvěma.
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySat Nov 03, 2012 9:59 am

Amiro Kirokko

...63:Sajō Sabaku!
Organizace: Visored/Vizárdi Sajo_Sabaku
Musel som sa pokúsiť jej opäť zviazať ruky,nakoľko odrazila moju Hainawu.Našťastie Sajō Sabaku bolo silnejšie než Hainawa,preto to sviazalo a Kai sa už nevedela brániť.Pribehol som k nej,dotkol som sa jej a pocítil prísun novej energie.Ale keďže nemám rád nečakané zvraty,zostalo mi použiť moje obľúbené Bakudo.Druhou rukou som opäť začal kresliť znaky.Bakudo no 9:Geki!
Organizace: Visored/Vizárdi Geki
Moje reiatsu sa medzitým obnovovalo a Keiine sa strácalo.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySat Nov 03, 2012 11:30 am

GM

S tímhle na mě nechoď!
Křikla jsem a začala se vzpouzet a snažit se jeho Sajō Sabaku přetrhnou. V mém současném stavu to ale nešlo. Nedáváš mi na výběr. Zamračila jsem se a tvář mi v tu chvíli zakrylo reiatsu, které na mé tváři utvořilo hollow masku.
Organizace: Visored/Vizárdi Fox_Mask
Víc jsem k roztrhnutí bakuda nepotřebovala. Natáhla jsem před sebe ruku, která žhnula rudým reiatsu. CERO! Paprsek vystřelil přímo proti Amirovi.
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 5:30 pm

Amiro Kirokko

Keď som uvidel,ako zhromažďovala reiatsu k svojej hlave a vytvorilo to jej masku,okamžite som začal bežať od nej.Ďalší bude určite priamy útok.Hory chrániace pred vetrom,voda chrániaca pred ohňom,štít pred mečom.Miesto pre teba nedosiahnuteľné.Bakudo no 81:Dankū!
Organizace: Visored/Vizárdi Danku
Ona zhromažďuje červené reiatsu do ruky?Cero?Tak to Danku stačiť nebude.Bakudo no 73:Tozanshō
Organizace: Visored/Vizárdi Tozansh%C5%8D
Dúfam,že to postačí.Musel som ale myslieť aj na protiútok.Začal som šepkať,aby to Kei nemohla počuť.Bakudo no 34: Kage Bunshin!Vytvoril som jednu dokonalú kópiu,ktorú som postavil pred seba.Bakudo no 26:Kyokkō
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 5:56 pm

GM

Bakudo? Ticho protrhl smích a pokud mě Amiro pozorně sledoval, tak jsem mu v té chvíli zmizela z očí. Prostě jsem tam najednou nestála. Bojuj! Bojuj! BOJUJ! Znělo to čím dál víc naléhavěji, až nakonec něco rozťalo jeho bakudo jako list papíru. V tu chvíli už jsem stála za ním s nataženou rukou. Cero!Rudý paprsek reiatsu vystřelil z mé ruky jako šíp z luku.
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 6:26 pm

Amiro Kirokko

Je rýchla.Bakudo no 8:Seki.
Organizace: Visored/Vizárdi Seki
Priložil som moju dlaň k jej ruke zo strany,aby Seki odrazilo jej ruku do iného smeru,než kde stojím ja.Jej cero vystrelilo smerom k Hirakovi,ktorý však uhol ceru s ľahkosťou.Prikázal som mojej kópii,aby zmiatla Kei,začala vyvolávať.Pustil som časť mojej reiatsu k mojej lópii,ktorá vytvorila napodobeninu Sōkatsui,avšak Kei netušila,že to je len reiatsu,ktoré nemalo žiadni účinok.Hado no 33:Sōkatsui!
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 6:53 pm

GM

Odrazil mě, ale já ani nestihla dopadnout na zem a už jsem tam zase nebyla. Sokatsui se minulo účinkem, protože ztratilo svůj cíl. Nad tebou! Ozvalo se najednou a celý prostor osvítil další rudý paprsek mířící na oba své cíle dole podemnou. Jak já to cero miluju! Zakřičela jsem při strmém pádu k zemi, který jsem si očividně užívala.
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 7:10 pm

Amiro Kirokko

Tá rýchlosť bola úžasná.Opeť zhromažďovala svoje reiatsu,takže ďalšie cero.Bakudo no 44 : Karendashi no rete iru!Keďže som nemal čas ho celé vyvolať,oslepilo to Kei len na 5 seknd,ale ja som sa už stihol pohnúť a jej cero trafilo zem 5 metrov odo mňa,ale dosahovalo až meter odo mňa.Odvolal som aj môj klon,ktorý to stihol len tak tak.Využil som ešte zostávajúci čas,kým bola slepá.Opäť som prepožičal trochu reiatsu mojej kópii,nech to aspoň vyzerá,že útočí aj ona.Hado no 63:Raikōhō!
Organizace: Visored/Vizárdi 190px-Kukakuraikoho
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 7:36 pm

GM

Náhle mě oslepilo ostré světlo. Co to ...! Heh?! Hado jsem u neměla šanci díky oslepení uhnout. Omlouvám se Shinji. Jeho hado mě doslova rozsvítilo jako Vánoční stromeček. Maska zmizela a já padla vyčerpáním k zemi. V tu chvíli se za Amirovými zády ozvalo zatleskání. Výborně, takže zbývám už jen já.
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 7:55 pm

Amiro Kirokko

To nemyslí vážne.Ešte trochu a zamdliem od únavy.Pochybujem,že mi dá príležitosť dotknúť sa ho.A pri tej rýchlosti,ako sa uhol ceru,ktorá by sa zväčšila maskou,by som nemal šancu.Čakal som na jeho prvý krok.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi EmptySun Nov 04, 2012 7:56 pm

Shinji Hirako

Jelikož nám ti bastardi, alias arrancaři vzali náš dosavadní kousek Hogyoku.. budeme muset přistoupit k náročnější metodě. Jak víš, shinigami jsou jen duše, takže to nebude fungovat jako u lidí. A proto.. Tasil jsem můj meč. To půjde po drsnější stránce.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Sponsored content





Organizace: Visored/Vizárdi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace: Visored/Vizárdi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Organizace: Tanken
» Organizace: XCution/Fullbringers
» Organizace: Shinigami Vampires [Kyuketsuki] [ZNIČENA]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Organizace-
Přejdi na: