Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Organizace: XCution/Fullbringers

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
AllShamNoWoW
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 210

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 05, 2012 5:06 pm

Kishin Asura

Po té co mě kousla jsem se rychle skrčil a v téhle pozici jsem provedl stejný pohyb jako předtím abych mezi námi udělal větší vzdálenost. Cením si vašich pochval sensei, ale od vašeho fullbringu to má docela daleko. Jediné jak zatím dokáži zaútočit je.. pouhý výboj reiatsu. Asi to.. budu muset trochu dopilovat. Začal jsem shromažďovat reiatsu jako kdybych chtěl zaútočit, ale tentokrát jsem jen chtěl vyvolat fullbring. Když jsem útočil.. bylo to jednorázové.. její schopnost.. je spojená s tím předmětem který použila.. tím drápem. To znamená že mu dá tvar podle původu.. pojďme to zkusit. Začal jsem reiatsu přímo předávat medailonu aby měl dostatek šťávy na vývin. Nezklam mě.. jsi přeci jen ta nejlepší věc co mám. Mírně jsem se usmál a vypustil jsem reiatsu do medailonu a pokusil jsem se o fullbring.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

Poèet pøíspìvkù : 112

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 05, 2012 5:55 pm

GM

Nejlepší věc co máš? Jak...roztomilé. Uculila jsem se a sledovala jeho snahu o přeměnu toho medailonu. Bylo příliš brzy na fullbring, ale i přes to se mu částečně medailon přeměnit povedlo. To není špatné. Rozzářily se mi oči a prohlížela jsem si jeho výtvor. Ukaž mi, co to umí. Vybídla jsem ho a pozorně sledovala.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 05, 2012 6:12 pm

Kishin Asura

Prohlédl jsem si svojí zbraň který vypadala sice nedokončená, ale nyní s ní bylo možné již bojovat. Tohle.. kolo.. a čepel. Ten pocit.. ta čepel.. chápu. Mohu s ní pohybovat po obvodu toho kola jak chci.. tak se na to podívejme. Rychle jsem vyrazil proti svému oponentovi a zaútočil jsem čepelí zprava. Pokud by útok odrazila s čímž jsem plánovat tak jsem hodlal udělat menší otočku, využít schopnosti svého fullbringu a prakticky okamžitě zaútočit i z levé strany. Uvidíme jak tohle bude fungovat
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 05, 2012 6:22 pm

GM

První útok jsem zablokovala svými drápy a před druhým jsem uskočila. Zdá se, že mě trochu podceňuješ. Nejsem žádná začátečnice. Stála jsem na jeho čepeli, téměř mě nemohl ani vnímat jako zátěž, protože moje tělo bylo lehké jako pírko. Nahnula jsem se k němu a jedním drápem mu přejela po tváři. Okamžitě se za drápem utvořila krvavá stopa. Zabij mě. Zasmála jsem se a seskočila mu ze zbraně přikrčená u země.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 05, 2012 7:00 pm

Kishin Asura

Podceňovat? Nic takového.. pouze test schopností.. jak si sama řekla, chceš vidět co to umí správně? S tou její rychlostí teď asi moc neudělám.. ty její rány jsou skoro nic, ale pokud to bude pokračovat.. a lidské tělo nemá regeneraci jako tělo espády.. zkusím něco jiného. Použil jsem fullbring abych se pořádně odrazil do vzduchu a tam zůstal pomocí reiatsu které jsem zpevnil pod svýma nohama. Zkusím něco trochu jiného.. ale nejspíše to bude ještě pomalejší než útok před tím tak prosím příjmy mé omluvy. Pevně jsem chytil svojí zbraň a začal jsem hromadit reiatsu. Když jej bylo dostatek tak jsem s čepelí pořádně máchnul a reiatsu se řítilo dolů přímo na soupeře. Tohle by snad mohlo sloužit jako náhrada za cero.

Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 05, 2012 8:09 pm

GM

Pozorně jsem sledovala jeho útok. Nováčci jsou opravdu zajímaví. Držela jsem si bok, který zasáhl jeho útok. To nebylo špatné. Ušklíbla jsem se a vytáhla z opasku svůj bič, kterým jsem švihla a jedním prudkým pohybem mu ho omotala kolem krku a přitáhla si ho k sobě. Příliš lehké. Nahnula jsem se k němu a dala mu provokativní polibek na rty. Let´s dance! Škubla jsem za bič a tím ho roztočila jako káču. Jeho krk už bič nesvíral, za to jsem se objevila za ním, chytla ho za ruku, udělala s ním několik tanečních kroků, pak ho zase pustila a protáhla se mu pod nohama. Moje noha se vymrštila proti jeho rozkroku. Omlouvám se, nebolelo to? Tiše jsem se zasmála a z otočky mu chtěla vrazit pořádnou ránu podpadkem do tváře.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 06, 2012 7:38 pm

Kishin Asura

Když se my Hachiko protáhla pod nohama tak jsem použil fullbring na svojí šálu a tá se obmotala okolo její nohy a zastavila tak útok který byl mířen na mé nejzranitelnější místo. Tohle bylo nebezpečné.. Opět jsem vyskočil do vzduchu abych si udělal menší odstup protože poblíž ní to bylo vskutku nebezpečné. Vypadá to, že fullbring má spoustu možností.. jak v boji tak v životě. Ale byl bych rád kdyby jsi už takovéhle útoky neprováděla.. rád bych tuhle schopnost ovládl, ale kdyby byl takový úder úspěšný tak bych se tu nejspíše jen válel a skuhral. Jediná cesta jak vyhrát.. nebo alespoň přežít tenhle boj je vyrovnat se jí v rychlosti.. nebo se k její rychlosti alespoň přiblížit.. uvidíme jak rychlí dokážu být. Za pomocí fullbringu jsem využíval reiatsem zpevněný vzduch pod nohama abych zrychlil co nejvíce to šlo a takhle jsem udělal okolo Hachiko několik koleček a pak nečekaný výpad ze strany. Tohle je nejspíše pořád slabé, ale.. prvně musím zkompletovat svojí zbraň!
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 06, 2012 8:43 pm

GM

Nemůžu za mužské slabiny. Pokrčila jsem rameny a zatvářila se nevině. Chtěla jsem se vyhnout jeho útoku, jenže ta rána před tím mě trochu zpomalila, když mě při výskoku zabolela rána a já jen sykla bolestí. I přes to jsem se vyhnula jeho útoku, i když ne tak docela. Pozor, takhle daleko v našem vztahu ještě nejsme. Upozornila jsem ho, když mi rozsekl kus nohavice od mého latexového oblečku. Chytej! Švihla jsem bičem a pokusila se ho do něj chytit, přitáhnout si ho k sobě a rozpárat mu drápy břicho.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 06, 2012 8:51 pm

Kishin Asura

Vypadá, že se do toho už dostávám~ poté co uskočila jsem také trochu ustoupil, ale to my moc nepomohlo při jejím útoku s bičem. Tohle už podruhé.. nenechám! Přiložil jsem si zbraň k tělu tak že ostří noře bylo směrem k Hachiko a když mě bič obmotal tak jsem se pokusil díky pohyblivé čepeli svázání bičem roztáhnout a při nejlepším jej i zpřetrhat s čímž jsem však moc nepočítal jelikož to nejspíše byla součást jejího fullbringu který přeci jen byl na rozdíl od toho mého dokončený. Zároveň jsem si začal představovat druhou čepel která by se zabodla do země a znemožnila tak aby si mě Hachiko přitáhla. Začal jsem svůj fullbring opět krmit svým reiatsu aby měl možnost se opět vyvinout a vytvořit onu další čepel.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Nov 07, 2012 8:40 pm

GM

Když se začal všemožně bránit tomu přitáhnutí, jen jsem se ušklíbla a tahala ještě víc. Najednou jsem ucítila silný závan reiatsu a s taháním přestala. Lehce jsem pootevřela ústa, když se jeho fullbring vyvinul do své plné podoby. Jen jsem tam v žasu stála a sledovala tu nádheru. Tyhle okamžiky pro mě vždy byly kouzelné.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Nov 07, 2012 9:22 pm

Kishin Asura

Začal jsem cítit jako obě čepele začali silně vibrovat. Roztáhl jsem bič který mě svíral a rychle jsem vyskočil do vzduchu takže jsem byl opět na moment volný. Pečlivě jsem si začínal prohlížet svojí zbraň a byl jsem úžasem téměř bez sebe. Tohle.. je můj fullbring.. poháněcí kolo.. a smrtící bodce.. Gear of blades. Čepele byli nyní přímo v plamenech tvořenými reiatsu kterým zbraň v tomto momentě překypovala. Chápu.. jsem člověk.. ale tato síla.. předčí sílu 7. espády kterou jsou byl.. takže to nakonec nebylo zbytečné.. osvobodit se od šílenství. Podíváme se co to zvládne teď.. tento útok se ukázal jako docela účinný když jsem ho před chvílí použil nemám pravdu? Jak bych ho.. to je ono.. Melody of shock. Mávnul jsem první čepelí před sebe a na Hachiko se vyřítila vlna reiatsu. Nyní když byl fullbring kompletní tak jsem mohl zkompletizovat i techniku a tak jsem udělal menší otočku a z druhé čepele jsem vyslal další, tentokrát vertikální vlnu reiatsu. Z jejího pohledu to nyní vypadalo jako by se na ní řítil poměrně velký kříž z reiatsu. Pro případ, že by z nějakého důvodu nebyla schopna útok zastavil jsem však nemířil přímo na ní, ale kousek vedle.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Thu Nov 08, 2012 7:46 pm

GM

Oh, to je tak rozkošné. začala jsem se rozlývat nad jeho výrazem.Pamatuji si, když se můj fullbring plně vyvinul. Je to něco, co se už nikdy nebude opakovat. Upozornila jsem ho, ale to už se na mě řítil jeho útok. Ani jsem se nehnula a usmívala se. Už je tady.

KOKO

Spoiler:

Skočila jsem před Hachiko a natáhla před sebe ruku s prstýnkem, který se rozzářil mým reiatsu a vytvořil štít. Omlouvám se, ale budeš bojovat semnou, na tohle jsem lépe vybavená než Hachiko.Pronesla jsem a přitom se červenala a stydlivě zavrtávala špičku boty do země.

HACHIKO

Už zase ty?
Odfrkla jsem si a posadila se na nedalekou lavičku. No dobře, ale ten myšák je můj. Ušklíbla jsem se a sledovala jejich zápas. Hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Sun Nov 11, 2012 5:37 pm

Kishin Asura

Co je tohle.. malá holka.. viděl jsem jí již předtím v skrýší Xcution, ale vůbec mě nenapadlo, že by se takhle přímo zúčastňovala boje. Je roztomilá.. ale nesmím polevit v ostažitosti. Jsem si jistý tvojí silou, ale opravdu se mnou chceš bojovat malá princezno? Rád bych prvně znal tvé jistě krásné jméno. Jedním okem jsem se podíval na okno kterým jsme se dostali z úkrytu. Pokud pokračujeme s bojem tak to znamená, že tohle stále není vše.. v mé zbrani bude skryto více než jen tyhle vlny reiatsu která dokáži vyslat. Vypadá to že fullbring bude podobný plnému uvolnění nebo zanpakuto.. dokáže doplnit nedostatky uživatelovi původní síly. A já v tomhle boji zcela jistě zjistím své nedostatky.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 12, 2012 4:23 pm

GM

C-co se na mě tak díváš? Začervenala jsem a začala kolem sebe máchat rukama a dívat se kamkoliv jen ne na něj. Ma-malá princezno? Krásné-krásné jméno? Opakovala jsem po něm s nevěřícným tónem hlasu a stále více jsem stydlivostí červenala a ryla špičkou boty do země, na kterou jsem se právě i dívala. Koko. Prohodila jsem stydlivě a zvedla zrak k jeho očím. Jmenuji se Koko.A musím s tebou bojovat, první tah je na tobě.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 12, 2012 4:32 pm

Kishin Asura

Tak Koko.. jak roztomilé. Usmál jsem se na ní a pevněji uchopil svojí zbraň. Říkat že se mnou musíš bojovat je špatné.. bojovat nemusíš nikdy. Obzvláště pokud jde o tréning.. ale pokud opravdu chceš.. Chytil jsem svojí zbraň do obou rukou jako kopí a rozběhl se proti ní. Podíváme se co se svým fullbringem krom té bariéry umí.. Braň se moje princezno.. když už jsem začal.. neskončím dokud se někam neposunu!

Naposledy upravil AllShamNoWoW dne Mon Nov 12, 2012 6:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 12, 2012 6:34 pm

GM

Proč na mě mluví takhle? Nejsem přece jeho princezna! Nafoukla jsem šervené tváře a překvapeně vytřeštila oči, když se na mě rozběhl s čepelís úmysklem probodnout mě. Nemohl vědět, že můj fullbring je už aktivovaný. Měla jsem ho aktivovaný stále, protože mi neustále někdo chtěl ubližovat. Vymrštila jsem před sebe ruce a předemnou se objevila průhledná zeď tvořena neznámou silou. Prstýnek na mé ruce silně zářil, jako by se na sebe snažil upozornit. Mám pouze pasivní schopnosti, ale za to dost silné a na rozdíl od Hachiko, není vůbec snadné je prorazit. Hachiko při těch slovech jen zaprskala, jako kočka. Pokud prorazíš mou obranu, na šéfa to jistě udělá dojem. Zamulala jsem ostýchavě.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 12, 2012 6:59 pm

Kishin Asura

Ahh omlouvám se.. jsi prostě krásná jako princezna. Doufám, že jsem tě nějak neurazil.. takže tvojí specializací je obrana? Pokud je to takhle.. fullbring také vyjadřuje pocity a minulost vlastníka.. silná obrana znamená, že jí potřebuje. A jelikož je takhle mladá tak hádám, že byla obětí šikany. Nemusíš se být Koko.. nehodlám ti ublížit.. naopak.. ujistím se, že jsem dost silný na to abych tě dokázal před čímkoli ubránit! Přímím útokem jsem narazil špicí čepele do štítu a začal jsem jí plnit reiatsu. když jej bylo dostatek tak jsem čepele protočil a vytvořil jsem melody of shock z minimální vzdálenosti od štítu.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 12, 2012 7:27 pm

GM

Dostával mě do čím dál větších rozpaků a to se projevilo i na mém štítu, najednou trochu zeslábl. V okamžiku, kdy do něj udeřil a použil útok jsem zakřičela, zavřela oči a štít, jako by vyrazil proti němu a odmrštil ho dozadu. O-omlouvám se. Špitla jsem a nervózně ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Nov 12, 2012 8:11 pm

Kishin Asura

V momentě kdy zavřela oči jsem ještě před posunutím štítu použil fullbring na podlahu a pomocí rychlého pohybu do boku jsem štít oběhl a objevil se za Koko. Ne.. já bych měl být ten kdo se má omluvit.. ten útok tě musel vystrašit.. Pohladil jsem Koko po hlavě jako by se žádný boj nekonal. Jen řekni až budeš připravena na další můj útok. Mile jsem se usmál a uskočil jsem dozadu připraven opět vyrazit. Ale.. můj útok ten štít prakticky nepoškodil.. budu muset znásobit svojí sílu.. možná..
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 5:06 pm

GM

Mé "obraně" se vyhnul a objevil se zamnou. Opravdu se ke mě choval mile, jako bychom snad ani nebojovali, ale provozovali tu námluvi a následné páření pro zachování druhu. Nemohla jsem nad tím dlouho přemýšlet, protože odskočil a čekal na můj pokyn. Můžeš. Kývla jsem s rozhodným tónem v hlase. Štít jsem posílila a čekala s čím příjde tentokrát.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 5:22 pm

Kishin Asura

Tuhle bariéru takhle nikdy neprorazím.. potřebuji.. znásobit svojí průražnou sílu. Můj medailon se skládá z více kol než jednoho které právě držím.. možná.. Chytil jsem gear of blades do obou rukou a začal jsem formovat svůj fullbring který jsem se nyní snažil rozdvojit a získat tak možnost útočit jednou tolik. Vytvořil jsem výboj reiatsu po celé ploše svého fullbringu a pokusil se ho přímo roztrhnout na dva stejně vypadající kusy se kterými bych zaútočil s melody of shock čím bych místo dvou vln vyslal čtyři ve stejný moment.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 5:26 pm

GM

Vystrašeně jsem sledovala jeho zbraň i výboje reiatsu, které se snad o něco pokoušely. O co, to mi bylo záhadou Hachiko se zatím protahovala na lavičce a můjštít byl každou chvilkou silnější a silnější. S jeho zbraní se cosi začalo dít, jako by se začala rozdělovat. proto jsem do svého prstýnku vložila ještě víc reiatsu, nemohl mi ublížit!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 5:34 pm

Kishin Asura

Zbraň se začala rozdělovat a já začal cítit jak sílí i bariéra předemnou. Tohle by mohlo být zajímavé... Zbraň se konečně rozdvojila. Dual dancer! Jednou polovinou jsem vyslal první dvě vlny reiatsu a do druhé jsem reiatsu pouze vložil a hodil jí za melody of shock. Když byla rotující čepel hned za vlnami dost blízko bariéry tak jsem její kurz trochu vychýlil a uvolnil jsem reiatsu uvnitř což vytvořilo explozi ze strany kde nebyla tak dobře upevněna. Doufám že jí ten útok nezasáhne...
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 5:39 pm

GM

Po výbuchu se ozval výkřik a celý prostor nádvoří se zahalil do prachu. Hachiko vyskočila na nohy a běžela za Koko, ležící bezvládně na zemi. Přece jsem ti říkala ať nezasahuješ do mého boje. Upozornila Hachiko dívku a otřela jí ze rtů krev. Jsem-jsem v pořádku. Zasípala Koko a neohrabaně se postavila na nohy. Znovu! Zakřičela a pozvedla ruce stejně jako před tím, akorát bariéra teď nebyla jen před ní, ale tvořila ochranu ze všech stran.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 5:47 pm

Kishin Asura

Tiše jsem pozoroval Koko která se sotva udržela na nohách, avšak její bariéra byla téměř v perfektním stavu. Chytl jsem do ruky druhou čepel kterou jsem hodil a nyní se vrátila jak bumerang. Tohle.. Rychle jsem se rozběhl a v obou čepelích se nahromadilo velké množství reiatsu. Bude.. můj poslední útok! Už na tebe víckrát zaútočit nedokáži! Už tě nechci více zranit... Před bariérou se obě zbraně začali neustále točit a díky tomu reiatsu které v nich bylo vytvořilo jakési dva obrovské kruhy které neustále naráželi do jediného místa bariéry. Nyní když se brání ze všech stran.. funkce bariéry bude opačná.. bude lehčí prorazit jeden jediný bod jelikož musí rozprostřít své reiatsu po větší ploše takže se stane tenčí.. před tím to bylo naopak. Jedním jediným bodem bylo prakticky nemožné proniknout.. ale hlavně.. pokud se my to nějakým zázrakem podaří.. musím svůj fullbring deaktivovat dříve než se dostane k Koko!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   

Návrat nahoru Goto down

Organizace: XCution/Fullbringers
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Organizace-
Přejdi na: