Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Organizace: XCution/Fullbringers

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

Poèet pøíspìvkù : 112

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 8:04 pm

GM

Poslední? Už? V duchu jsem si oddychla, ale navenek to nebylo znát. Proč musí útočit jen na jeden bod? S přivřenýma očima jsem sledovala bariéru i malou prasklinku v ní. Pokusila jsem se ji opravit, ale jeho zbraně ji neustále znovu a znovu ničily. Tlak už byl neúnosný, svěsila jsem ruce a čekala, až mě zasáhnou. Naší zkouškou jsi prošel.Zašeptala jsem se sklopenou hlavou k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
AllShamNoWoW
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 210

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Nov 13, 2012 8:29 pm

Kishin Asura

Čepele se před Koko okamžitě po proražení bariéry zastavili. Jedna ze zbraní se rozbila na kousky a druhá se změnila zpět do medailonu. Padl jsem na kolena a abych se tam nerozplácl na zemi tak jsem obejmul Koko která taktéž posloužila jako podpora. Děkuji.. omlouvám se.. za to co jsem ti udělal.. ale myslím.. že budu schopný tě příště ochránit. Spokojeně jsem se usmál s pocitem, že znovuzrození nebylo zbytečné a nový život je přímo předemnou. Asi bych neměl používat tolik reiatsu najednou.. alespoň né do doby než si kompletně zvyknu na limity lidského těla.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

Poèet pøíspìvkù : 112

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Fri Nov 16, 2012 5:40 pm

GM

Nemáš se za co omlouvat, teď nás omluv, musíme jít. Usmála se Koko a před tím, než ji Hachiko vzala do náručí a zmizela s ní v rozbitém okně, vtiskla Asurovi polibek na tvář.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 210

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Fri Nov 16, 2012 5:50 pm

Kishin Asura

Po tom krásném polibku, který se my na rozdíl od toho který my dala Hachiko líbil jsem si blaženě lehl na zem a zahleděl se do nebes. Pořád to není dost.. pravá zkouška mě teprve čeká. Na chvíli jsem se zamyslel a pak my myslí prolétla dávná vzpomínka z Hueco Mundo. Při schůzi espády padla informace o jisté osobě sídlící v jedné z jeskyní. Espády s vysokým číslem se báli tuhle záležitost řešit a ty silnější espády to zase nezajímalo. Také tu byla informace o jakémsi kupci který pomáhal Soul Socielty. Nejspíše by se hodilo k němu zajít.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 27

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Sun Jan 20, 2013 6:04 pm

Saya

Po dlouhé době kdy se zde odehrávalo pořád to stejné konečně nadešla změna. Ve dveřích se objevila nová tvář a vše nabralo takové tempo že jsem pomalu ani nevěděla co se děje. Také jsem toho nového chtěl otestovat, ale když už k němu přiskočila ta otravná kočka tak jsem raději zůstala na svém oblíbeném místu v rohu místnosti. Hey, Izanagi! Co tohle všechno mělo znamenat?
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 21, 2013 8:12 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Když tam dole trénovali a ten mladík odešel, byl jsem poměrně v klidu a v hlavě se mi protáčelo hodně myšlenek, pak vyjekla Saya. A není to jedno? Viděla-s jí? Ta mu dala! Heheh.. Pročpak? Žárlíš snad na ni? Podíval jsem se na Sayu a poměrně zamračil. Nedělej si z toho tolik emocí, tak nosí lepší oblečky no? Kdyby jsi taky nějaký nosila, tak by s tebou chtěl také trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 21, 2013 8:21 pm

Saya

Předtím jsem celí boj viděla z okna a že by Hachiko zrovna nějak vyhrávala my nepřipadlo. Pak však přišla Izanagiho narážka. Cože? Seš úplně na hlavu? Kdo by chtěl vypadat jako ta špinavá kočka! Navíc, z mého pohledu to vypadalo spíše že jela ona po něm než on po ní. Pak můj pohled přejel po Koko. Navíc je to jen další úchyl. Zvrhlík.. odpad. Proč jsi mu dovolil se k nám přidat? Neříkej že je to proto že jsi taky takovej zvrhlík. Opravdu.. ten Izanagi, jen tak z ničeho nic příjmout dalšího člena a zničit tu stůl s oknem.. a to nemluvím o tok jak to vypadá venku!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 21, 2013 8:27 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Tsech, zase je naštvaná.. Celá ona, furt jenom chladná. Já nejsem žádnej zvrhlík! To si zapamatuj, furt jsi taková ujetá, jen říkám, že kdyby jsi na sobě dávala znát.. Ehm.. Víc věcí, tak by to bylo lepší! O úchyláctví není žádná řeč. Mimochodem, vidím v něm jiskru. Je docela silný. Mimochodem na druhou, ty se zřejmě nudíš. Tady máš peníze. Podal jsem jí pár yenů. Kup dvě salámové pizzy a pokud to půjde, nějaký dobrý film. Dneska by jsme se na něj mohli kouknout.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 21, 2013 8:38 pm

Saya

Naštvaně jsem popadla peníze a vydala se k východu. Když řekneš abych na sobě dala znát víc věcí tak to zní ještě víc úchylně! Jdu koupit pizzu se žampiony a slaninou, salám je hnusný.. a co se týče filmu.. nejsi tady náhodou ty ten znuděný?! Tohle nedělám protože jsi si o to řekl, ale protože jsou tu teď všichni zase mimo! Naštvaně jsem za sebou práskla dveřmi a oddychla si. Tohle byla téměř klasická scéna z mého normálního života. Pokud chceš abych byla milejší tak to řekni rovnou.. hlupáku.. S těmito slovy určenými jen pro mé vlastní uši jsem se vydala na tuto "misi"

Změna lokace --> Městský obchod [lidský svět]
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 21, 2013 9:15 pm

Saya

Konečně jsem zase stála před velice obře známými dveřmi. Tentokrát jsem však měla ještě otrávenější výraz něž jindy. Jedním silným kopem jsem rozrazila dveře a hodila po Izanagim film který jsem dostala. Pizzy jsem raději opatrně položila na stůl a sedla si do rohu místnosti. Umm.. Izanagi, jestli jsi nějakým zázrakem o tom věděl tak tě zabiju.. Oh pravda.. tady. Vytáhla jsem z kapsy Izanagiho peníze a natáhla se s nimi k místu kde byl. Nebyli potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 21, 2013 9:28 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Když přišla, řekl jsem si nahlas tak, aby to všichni slyšeli: Pizza! Je tu, tak jí cít... Nestihl jsem to doříct a už po mě vyletěl kus dveří. Sayo.. Jsme sice bohatí, ale tohle vážně nemusíš dělat! Řekl jsem mezitím, co jsem se rozběhl pro pizzu, kterou jsem následně podal všem okolo. Film jsem zapl a zhasl světlo. Všichni spokojeně koukali. Jeden z našich členů, Satsuuzaki Kaizo, který byl nesmírně silný, vždy házel oko po Saye. Díky jeho schopnostem má přezdívku "bloody poem". Zkráceně mu každý Blooem [Burem].

Satsuuzaki Kaizo

Film mě narozdíl od ostatních moc nezajímal. Přesunul jsem se k Saye a něco jí navrhl. Hele, Sayo.. Vím, že už zapadá slunce a přichází noc, ale... Nechtěla by jsi zajít ven a malinko potrénovat? Jak vidím, tohle tě také nebaví. Koneckonců, baví to jenom je. Celý den dřepí na zadku a já nechci žádnou hádku. Tak jsem se zeptal tebe, svítíš jako nebe. A trénovat bych chtěl také. Omluv mě za rýmy, ale někdy mám chuť, mluvit takhle. Ale nejdřív poznej, potom suď. Ale trénink by prospěl.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Jan 22, 2013 2:42 pm

Saya

Izanagimu ve vzrušení z nového filmu ani nedocvaklo proč jsem mu vrátila peníze. Někdy opravdu patřil k těm které jsem považovala spíše za hlupáky než vůdce. Co mě však ještě více zaujalo bylo to že se všem horor který jsem přinesla líbil. Tak alespoň tak.. To už vedle mě byl Kaizo se svým návrhem. Tréning huh.. no.. hádám že to bude lepší než být v jedné místnosti s těmahle línejma bramborama. Vzala jsem si kousek pizzy a tiše jsem vyskočila rozbitým oknem na nádvoří které ještě né tak dávno zažilo bitvu mezi tím nováčkem a Hachiko s Koko. Ta pizza opravdu není špatná..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Jan 22, 2013 6:42 pm

Hudba k tomu, doporučuji pustit k navázání příslušné situace.

Satsuuzaki Kaizo

Proskočil jsem ven, ale jemně. Stáli jsme v husté noci, svítil měsíc a byly slyšet křiky hollow, které každou vteřinu pominovali. Celé město zářilo a po křiku hollowů nastalo dokonalé ticho. Nikde ani hlásek, až na zvuk televize, který byl sotva slyšet. Tato noc byla krásná. Cvrčci vydávali jemné hlásky a jemný větřík hladil naše tváře a pohyboval našemi vlasy. Toto je krásná noc. Řekl jsem a vytáhl deník z mé přírušné brašny připnuté u pasu. Toto je můj nejoblíbenější předmět. Začni prosím první.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Jan 22, 2013 6:51 pm

Saya

V nekonečné záři měsíce obklopeného rozpínající se nekončící temnotou se my najednou vrátila myšlenka Izanagiho. Stojíc před někým kdo by nejspíše odpověděl co si opravdu myslel jsem se prostě musela zeptat. Hele.. Kaizo.. ještě než začneme.. v mírných rozpacích jsem se mu nemohla podívat přímo do očí a pak jsem se zeptala. Moje oblečení.. jak vypadám? Samozřejmě jsem myslela na to jak Izanagi narážel na to jak se oblékám já a Hachiko. Myslím.. je to jen školní uniforma, ale.. prostě.. odpověz! Překřížila jsem ruce v odmítavý postoj a raději jsem se dívala kamsi do prázdna mezitím co jsem čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Jan 22, 2013 7:00 pm

Satsuuzaki Kaizo

On mi ještě někdo říká Kaizo? Zajímavé. Heheh, osobně mám radši dívky jako ty, než oblíkání se do kůže. Vypadá to sice pro chlapy poměrně zajímavě, abych to tak řekl. Já ale dbám na osobnosti, ne na vzhledu. Každý říká hned, jakýpak máš vzhled. A to se nesluší. Přišel jsem blíž k Saye a pověděl jsem jí: Zůstaň taková, jaká jsi.. Odskočil jsem zpět na minulé místo. Heh.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Jan 22, 2013 7:18 pm

Saya

Po těchto slovech se mi mírně ulevilo a byla jsem připravená na tréning. Když už jsme byli u toho říkání pravdy tak jsem však musela říct ještě jednu věc. Tu tvojí přezdívku.. Blooem.. nemám jí ráda. Rychle jsem ustoupila jeden krok dozadu a mírně jsem si vyhrnula sukni díky čemuž byl vidět revolver který jsem měla připnutý na pásku pod sukní. Když jde o tebe tak se nemusím nijak šetřit! Ani jsem nemusela pořádně zamířit a už jsem mačkala spoušť. Ticho které okolo nás ještě před momentem bylo protrhl zvuk výstřelu a na Kaiza letěli 3 kulky, každá z jiného směru.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Jan 23, 2013 3:18 pm

Satsuuzaki Kaizo

Zajímavý útok, ale na mě fungovat nebude. Podíval jsem se do knížky a řekl jsem: "Kulky jež byly vystřeleny, od tamté ženy, budou nyní potlačeny." Pověděl jsem a tyto kulky najednou spadli na zem. Tuto schopnost sice nemůžu používat víckrát, ale jak vidíš, dokážu ovládnout tvé útoky podle citátů. Teď já.. Vzal jsem si propisku a do knížky jsem psal: Kořeny světla rozsvíceny, její nožky podmaněny, svaž jí a vzkaž jí, jak slabá byla. Napsal jsem. Co se stalo bylo to, že celá byla obvázána kořeny. Přišel jsem k ní. Nyní máš svázané i nohy, takže tvojí oblíbenou činnost asi dělat nemůžeš.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Jan 23, 2013 3:24 pm

Saya

Coooo zase tahle otravná schopnost! I přes to že jsem byla spoutána na místě, moje ruka se zbraní byla stále volná. Grr, moje kulky nejsou jako kulky.. nezajímá mě že jsi zastavil první tři! Vystřelila jsem další kulku směrem do země, ta však těsně před nárazem změnila směr letu, prolétla okolo Kaiza a opět se otočila takže letěla směrem na jeho záda. Mezitím jsem vystřelila další která udělala to stejné, ale namísto aby letěla na Kaiza tak mířila na kořeny které mě drželi na místě.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Jan 23, 2013 3:42 pm

Satsuuzaki Kaizo

Řekl jsem, že tohle vážně fungovat nebude. Pověděl jsem v rychlosti. A zopakoval jsem první větu, ale je pravda. Už se uvolnila a my dva jsme stáli vedle sebe. Teď jsem měl nevýhodu, jsem v útoku docela pomalý. Rychle jsem začal psát, ale nevím jestli to stihnu. Svázat jí pomocí technik mých! Zařval jsem si pro sebe při psaní a doufal, že to vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Jan 23, 2013 3:59 pm

Saya

Bojuj taky s něčím jiným! Hned co jsem byla volná tak jsem se proti Kaizovi rozběhla a jednou vystřelila. Kulka však nemířila na něj, ale na jeho propisku. Při nejmenším jej měla mírně rozptýlit a dostat mě co nejblíže. To už jsem vyskočila do vzduchu a veškerou fyzickou sílu jsem soustředila do kopu který mířil přímo na jeho obličej. Zemřííí!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Jan 23, 2013 7:12 pm

Satsuuzaki Kaizo

Tak na propisku, jo? Pomyslel jsem si, ale nestihl jsem s tím nic udělat. Propiska byla na maděru. Poté jsem se otočil a vidět před sebou jen nohu, kterou jsem dvouma rukama chytil a shodil na zem. Pak jsem ve vzduchu ukázal špičku, která se přeměnila do propisky. Schopnost druhá.. Pen of the Death. Opět jsem se otočil na ní. Teď teprve začíná pravý souboj. Vytáhl jsem knihu. Napsal jsem do ní: "Člověku, jež mu je špatně, nežije se mu krásně, podlehne nezvratně.. Kouzlu tohoto prstene." Řekl jsem. Poté začalo Saye ohromně, ale ohromně bolet břicho. Takže, co uděláš teď? Tvoje noha se nedotkne žádné části mého těla, stejně jako tvá zbraň. Dupl jsem na její zbraň a odsunul jí. Co uděláš teď? Nemáš šanci, řekni, že se vzdáváš a tohle skončí. Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Jan 23, 2013 7:19 pm

Saya

Drž.. už.. zobák.. Kdybych nevěděla že tohle dělá jeho fullbring tak bych se nejspíše i rozesmála nad představou jak je takhle všem co právě jedí tu pizzu.. Svůj zrak jsem soustředila na zbraň a pak na kulky které leželi všude okolo. [i]Kulky jsou součástí fullbringu.. jsou z mého reiatsu.. nenapadá mě nic jiného než tahle blbost... Ggggggggg... plně soustředěna jsem se snažila rozpohybovat kulky silou vůle i když to nejspíše bylo marné. Co je tohle.. ghh.. za tréning.. přehnal jsi to.. potom.. uh.. tě skopu.. do klubíčka!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Thu Jan 24, 2013 11:35 am

Satsuuzaki Kaizo

Nejspíše se snažila ropohybovat kulky od té zbraně. Bohužel, nemělo to žádný účinek. Já se na ní stále díval. Skopeš mě do klubíčka? Aha, tak to tě nepustím. Heh. Svaž jí a nauč jí. Napsal jsem. Oddechl jsem si a vrátil se do bytu, zatímco tam byla přivázaná a ležela.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Thu Jan 24, 2013 3:55 pm

Saya

Co.. POČKÉÉÉJ! Zařvala jsem na odcházejícího Kaizu který však vypadal na to že mu je vše jedno. Zatracenej Kaizo.. jednou mě pustíš a pak uvidíš.. nenávidím tě.. Jediná možnost co my zůstala bylo ležet na studené zemi a zírat na nebesa. Už s ním nikdy trénovat nebudu.. ne.. tohle ani tréning nebyl. Nenávidím jednostranné boje. Po chvíli mlčení jsem však začala cítit že takhle moc dlouho nevydržím. Tohle je nuda.. a tam zem je studená.. KDE JSI KAIZOOO!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Thu Jan 24, 2013 6:09 pm

Satsuuzaki Kaizo

Vystoupil jsem ze stínu a pověděl. Nikdy nebudeš silná, pokud se budeš bát, nikdy nebudeš silná... Pokud nebudeš mít odvahu. Vem sílu do svých rukou a nauč se žít s porážkou, vždy se najde někdo silnější než ty. Šeřmu, šínlpsen otot iltsej. Poté jsem něco načmáral do knihy a opět byla volná. Teď můžeme jít koukat na ten horror, ale už nejspíš skončil. Myslím ale, že byl dlouhej.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   

Návrat nahoru Goto down

Organizace: XCution/Fullbringers
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Organizace-
Přejdi na: