Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Organizace: XCution/Fullbringers

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Saya
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 27

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Thu Jan 24, 2013 6:25 pm

Saya

Rychle jsem vyskočila a doběhla k rohu budovy. Hloupý vůdce, divný raper, ubrečená holka, úchylná kočka, šílený nový člen a středoškolačka která se tě nedokáže ani dotknout.. co z toho má vzejít? Když prohraješ tak vše ztratíš.. tak to přeci funguje ne? Dál už jsem se s ním nehodlala vybavovat a doběhla jsem na druhou stranu budovy. S hlubokým povzdechem jsem si sundala blůzu na kterou jsem si sedla a začala jsem pozorně sledovat hvězdy. Nikdy nezesílím dokud se budu bát? Já už se nemám čeho bát.. ale jak zesílit aniž bych se zase nějak nechala zesměšnit ostatními? Opřela jsem se o zeď a zavřela jsem oči čekajíc na cokoli co příjde. Tenhle každodenní život mě nějak štve..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 28, 2013 1:21 pm

Satsuuzaki Kaizo

Tak odejdi. Pokud tě to štve. Máš ještě čas. Sedl jsem si na gauč a koukal s ostatnímy. Bohužel, film po dalších pěti minutách skončil. Tsech. To jste koukali na takovou kravinu? Všichni se na mě otočily a zařvali: To není kravina! A pokorně sledovali titulky. Ts..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Jan 28, 2013 6:00 pm

Saya

Po pár minutách venku jsem schladla a byla jsem opět připravená jít zpátky za ostatníma. Před dveřmi jsem se opět na moment zastavila a pak už čekal můj klasický výstup. Jedním silným kopem jsem vyrazila dveře a ukázala prstem na Izanagiho. Hey, ty bramboro na gauči! Vypadáte uboze! Vskutku pohled na tohle byl opravdu něco. Kdyby se někdo rozhodl nás prostě zničit tak by měl spoustu příležitostí protože tohle nebylo nic nového. Neměli bychom raději něco dělat? Třeba něco kolem těch.. upířích.. ninja kyuketsuki.. Myslím že tak nějak to kdysi říkal.. Nebo tak něco? Od čeho že tahle organizace vůbec je.. ?
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Wed Jan 30, 2013 3:11 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Ts.. Kyuketsuki už dávno padli! Na Vizárdy nezaútočíme, protože by jsme nejspíš zahynuli, ale vidím, že ty chceš bojovat. A taky vím, že už jste trénovali. Ale mám nejvyšší chuť ti dát přes tvou nevychovanou tlamu. Vstal jsem z gauče. Pokud to tady všechno rozmlátím, zadržte mně. Z mé boty jsem si vytáhl menší dýku. Take my grace, Shinitana. Použil jsem tu dýku a celý jsem se přeměnil. Vážně si myslíš, že jsem tak líný? Share my grace! Sekl jsem do podlahy pod Sayou tak rychle, že se pod ní propadla a ona dočista padala k zemi. Co uděláš teď? Spadneš z tohoto velkého paneláku?
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Thu Jan 31, 2013 1:49 pm

Saya

To že Kyuketsuki už nebyli mě překvapilo protože se my o tom nikdo nikdy jako vždy nezmínil. A pak mu už jen ruply nervy a prostě se rozhodl snížit naše mění o náklady na opravdu naší skrýše. Podlaha pode mnou se propadla a po ruce nebylo čeho se chytit. K tomu ke mě dolétla jeho stupidní otázka. Svůj pád jsem prostě zastavila tak že jsem použila své schopnosti na vzduch okolo mých chodidel a já se tak zastavila ve vzduchu jako bych stála na pevné podložce. ... proč? Podívala jsem se na všechny okolo a povzdechla si. Tak co? Nikdo ho nechce zastavit? Zničil nám podlahu! Je ještě horší než já když udělá něco takového..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Fri Feb 08, 2013 5:01 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Asi ti řeknu proč, nikdo tu není dostatečně silný. Grimzon shot! Hodil jsem mou dýku směrem k ní, byla tak ostrá, že krájela samotný vzduch. Letěla k ní ohromnou rychlostí, ale když k ní dorazila, tak zastavila a změnila směr. Po pár kolečkách se zneviditelnila, což si nepřítel vždy myslí, že jsem jí odvolal. A na poslední se objevila vedle Sayi a sekla jí to přesně do nohy. Uznávám, deb*lní schopnost, ale dobrá. Heheh. Na mně nikdy nebude mít.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Fri Feb 08, 2013 7:34 pm

Saya

Jeho slova byla arogantní. Možná zde nebyl žádný jednotlivec který by jej porazil, ale kdyby se jej pokusili zastavit všichni tak by se jim to jistě podařilo. Když hodil dýku tak jsem natáhla svojí zbraň. Byla však dost rychlá na to aby okolo mě již začala kroužit, ale i tak jsem vystřelila. Kulka zasáhla dýku a přepůlila se. Obě půlky kulky odlétli různými směry mimo budovu. Když dýka zmizela tak jsem veděla že Izanagi něco plánuje, uhnou něčemu co jsem neviděla bylo nad moje síly a brzy jsem ucítila ostrou bolest v noze. Ghah.. Nemysli si že mě pouze tohle porazí.. Rychle jsem začala střílet na Izanagiho co nejvíce jsem mohla aniž bych se hnula z místa. Pokud se bude bránit jak doufám.. tak se k němu možná dostanu..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Sun Feb 10, 2013 1:11 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

To si opravdu myslíš, že mě ty tvoje kulčičky porazí? HEHE! Grimzon defense! Vyvolal jsem velký kruh, do kterého se zabodávali kulky zbraně. Vidíš? Dobrá obrana, ne? Tímhle se ti budu ubraňovat celou dobu! Jsi velmi velká lama Sayo! Nestojíš mi ani za malinčičkou snahu porazit tě! Protože tebe by porazila i malinčičká mušička, která neumí ani vzlétnout! Jsi jen slabý článek organizace!
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Sun Feb 10, 2013 6:24 pm

Saya

Možná máš pravdu.. možná jsem tady ta nejslabší. A ty ten nejsilnější správně? Tak proč si mě ještě neporazil?! Byla by to přece hračka že.. prostě mě zabít.. lidské tělo toho moc nevydrží. Začala jsem sbírat poslední kousky sebevědomí a síly která my ještě v těle zůstala a začala jsem střílet jednu kulku za druhou proti Izanagimu. Jedna vletěla přímo do štítu, druhá jej oblétla a letěla na něj ze pravda, třetí zleva. Takto jsem hodlala střílet tak dlouho dokud se nerozhodl mě zastavit. Pokud jsem opravdu tak slabá tak proč jsi mě již nevyhodil? Jsem tu již dlouho.. byla jsem vždy slabá že.. TAK PROČ? Pokud jsem byla vždy tak slabá tak proč jste se vůbec obtěžovali mě zachránit a přivést sem.. Před tím než jsem se sem dostala jsem trpěla. Trpěla jsem tolik že se moje mysl téměř zlomila. Zde jsem však našla sílu. Sílu kterou jsem teď musela použít proti osobě která nás vždy vedla. Ještě.. chvíli..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Mon Feb 18, 2013 1:53 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Ksoh.. Ty jedna... The powe.... Nestihl jsem to říct a nějaká ruka mě zastavila.

Kotetsu Hagane

Izanagi, přestaň! Je pravda, že má své mouchy, ale to neznamená aby jsi tohle dělal. Každý člověk má své chyby, tak se přestaňte haštařit. Sayo, toto je rozkaz.. posílám tě na misi, bež zabít hollowy a shinigami do západní Karakury, poblíž obchodního centra. Slyšel jsem, že jeden je arranccar a oplývá velkou silou, jako ty. Běž tam prosím. Hodil jsem jí kompas, mapu a peníze.
Návrat nahoru Goto down
Saya
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Tue Feb 19, 2013 6:32 pm

Saya

Chytla jsem všechny věci co my Hagane hodil a jen jsem se naštvaně na všechny okolo podívala. Rozkaz.. nedělám to proto že to chceš ty! Co nejrychleji to šlo jsem opustila budovu a když jsem konečně měla trochu klidu tak jsem si utrhla rukáv a ovázala si jej okolo rány na noze. Tohle bolí.. ghah.. Když už jsem to vydržela tak dlouho tak jsem se rozhodla odolat bolesti ještě dost dlouho na to abych se mohla postarat o to co my bylo dáno za úkol.

[přesun] >>> Stín
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   

Návrat nahoru Goto down

Organizace: XCution/Fullbringers
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Organizace-
Přejdi na: