Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Karakura City

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 7:16 pm

Město Karakura, které už od pradávno oplívalo reiatsu, je to také pohodové město s pohodovými lidmi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer

Poèet pøíspìvkù : 210

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 7:29 pm

Kishin Asura

Vyšel jsem z garganty a jakmile se na půdě Karakuri oběvil i Amiro tak jsem jí zase zavřel. Takže.. co hodláš dělat shinigami. Normálně bych se nejspíše už neptal a šel si po svém, ale jelikož stále držel Ayame která byla v bezvědomí tak jsem s ním prostě musel zůstat. Prát se s ním jsem už opravdu nechtěl a byl jsem rád že vidím alespoň na jedno oko. Po takové věci které jsem udělal.. po takové chybě.. nezasloužím si místo espády.. ale ještě jednou se do Las Noches musím vrátit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robko363
Vizard

Poèet pøíspìvkù : 78

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 7:45 pm

Amiro Kirokko

https://www.youtube.com/watch?v=z3Vw2_mAxzk
Prepáčte mi to,naozaj prepáčte.Prepáč,Phoenix,prepáč,Wazashi,i keď ťa moc nemám rád,ospravedlňujem sa,vrchný kapitán Yamamoto.Strašne som ťa sklamal,Leila.Ľutujem,že som prijal post Kapitána 4. divízie.Prepáčte mi,Kishin a Ayame.Nemôžem vás nehať ísť.Ale nemohol som vás tam nechať s tým monštrom.A keď si pomyslím,že práve on chcel zradiť spoločenstvo duší...Ako som tak sledoval spiacu Ayame v mojich rukách,blížil som sa ku Kishinovi.Ich reiatsu je na úrovni bežných ľudí.Nateraz nebudú nápadný.Bakudo no 42:Tanma Otoshi.
Vystrel som ruku priamo pred Kishina.Omdlel.Chytil som ho a bral k môjmu úkrytu.Nie je odtiaľto ďaleko.Keď som dorazil na miesto,Ayame sa začala prebúdzať.Posadil som ju a oprel o stenu.Bakudo no 29:Shibireyubi.
Potrebujem sa s ňou porozprávať.Medzitým som sa vrhol do liečenia Kishina,lebo Ayame neutŕžila žiadne zranenia.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 7:51 pm

Kishin Asura

Ayame pomalu otevřela oči a první čeho si všimla byl Asura. Díky bakudu se však nedokázal pohnout. Až poté si všimla Amira. Ty.. co jsi mu udělal? Jdi od něj! Vši silou se snažila pohnout, ale zbytečně. Moje reiatsu.. je moc malé.. Asura-sama... Asura-sama.. co se děje? Nevěděla kde je ani co se děje a z desorientace začínala pomalu panikařit. Až pak si všimla Asurových zranění. Madness mark.. to ne..
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 8:00 pm

Amiro Kirokko

Neboj sa,z najhoršieho je vonku.Ukľudni sa.Nepremáhaj svoju reiatsu,stále si vyčerpaná z Muryary.
Nesmel som zabudnúť stále potláčať svoje reiatsu.Keď som unikal Spoločenstvu duší,naučil som sa ho skryť takmer tak efektívne ako s Kyokkō.Nedokázali ma nájsť ani pomocou Kakushitsuijaku.Dôležité ale bude,aby nenašli ich.Stav Kishina sa zlepšoval každou sekundou.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 8:04 pm

Kishin Asura

v Ayameniných očích se začali oběvovat slzi. Mýlíte se.. ty praskliny na jeho tváři.. nedokáže uzdravit žádné kido.. ani nic jiného.. Asura-sama o tom nikdy nemluvil.. ale jednou se o tom zmínil aniž by si to uvědomil.. když to přežene v druhé uvolněné formě.. tak se začnou oběvovat tyhle praskliny. Nejsou jen na jeho těle.. především trhají jeho duši. Dokud arrancar ovládá druhé plné uvolnění tak tahle zranění nezmizí. Při pomyšlení že pro její záchranu udělal Asura tolik nevěděla co si má myslet. Proč.. nás držíte ještě spoutané.. chci se vrátit.. za svojí sestřičkou.. a zase žít šťastně bez bojů.. Asura-sama a jeho tři fraccion..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 8:10 pm

Wazashi Shizate

Podle mého indikátoru jsem našel to vaše podělané reiatsu, kapitáne 4 divize.. Amiro Kirokko... Nemůžu vám odpustit co jste provedl, nikdy.. Vytasil jsem zanpakuto a transportérem jsem se přesunul k Ayame kterou jsem sekl do břicha. Nebudu jí zabíjet, ještě jednou.. nejsem vrah ale vědec! Tenken.. [Epilepsie] Hefunirin! Zašel jsem do útočnější formy. Nitenkan! Řekl jsem si víceméně pro sebe a zvětšilo se mi reiatsu zhruba 5x aniž by nepřátelé poznali že jde jen o iluzi. Nebudu s tebou bojovat přímo, jen ti chci ukázat, kdo je z nás silnější!
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 8:26 pm

Amiro Kirokko

Spoiler:

Naposledy upravil Robko363 dne Sun Oct 28, 2012 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 8:37 pm

Leila Vergious

Celou dobu jsem se pronásledovala Amira a z toho všeho co se dělo okolo jsem byla již pořádně zmatená. Když však použil Kyokko aby se dostal do základny shinigami tak jsem jej ztratila kompletně. Naneštěstí nějakou chvíli na to jsem ve stanu 12. divize vyděla opravdu naštvaného kapitána který se zbíral ze země a otevíral senkaimon. Jelikož my to všechno bylo podezřelé tak jsem jej stále skryta následovala až se odehrála akce při které zranil arrancara který se nemohl hlídat a začal Amirovi vyhrožovat. Co.. co je tohle? Ti dva jsou.. hollow? A proč.. proč Shizate chce bojovat s kapitánem Amirem? Musím něco udělat.. ale.. musím kapitánovi pomoct! Bakudo no 9. Hōrin, Bakudo no 4. hainawa, bakudo no 1. sai! Není to moc.. ale snad to pomůže

Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 8:53 pm

Wazashi Shizate

Kso.. t..t...tolik .. bakudo..Tohle je Leila? Ona je také zrádce? Já nejsem zrádce ty imbecile.. kso.. byla to lež! Rin..tenkan! Z posledních sil jsem se dostal do jeho v podvědomí. Ty jsi.. Muryara že? Po tom co jsem se dozvěděl že je to pravda, použil jsem futenkan a po té shunpo. Hned jak jsem sekl Muryaru, zase jsem byl vidět. Hmph.. Vrátil jsem se opět do mého života, zpět z Inner Worldu Amira. Máš pěknou Zanpakuto.. Shikai Amiry se zastavil a tluklo mu srdce, hned poté spadl na zem bez shikaie. Neboj, tvá Zanpakuto se určitě uzdraví, ale za jakou dobu že?! Leilo, děláš chybu.. je to zrádce. Pusťe mně k čertu! Ještě před svázáním jsem jakžtakž stihl zavolat aby přišla Kapitánka 10 divize. Shiroi, teď je to naléhavé.. přijď. Usmál jsem se.. To byla moje babička, hehehe.. he..

Naposledy upravil Metalcore dne Mon Oct 29, 2012 2:10 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 8:59 pm

Leila Vergious

Já... já svému kapitánovi věřím! Vzala jsem do ruky svojí zanpakuto a zavřela oči. Rūto, Osohdu! Rychle jsem jí zabodla do země a podlaha pod všemy jse začala zbarvovat do odstínů zelené. Inochi no ki: Enerugī! Bakudo na Shizatovi ještě posílila a Amirova energie kterou na bakudo použil se začala pomalu, ale jistě vracet aníž by použil svůj shikai. Já.. opravdu nevím co se tady stalo.. ale myslím si že zranit někoho kdo se už od začátku nemůže hýbat je špatné! Smutně jsem se podívala na Ayame a na Kishina a moje rozhodnutí se upevnilo.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

Poèet pøíspìvkù : 112

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 9:19 pm

Shiroi Kyatto

Co se to tu děje?!
Ozvalo se za Leilou. Když by se otočila spatřila by značně domlácenou Shiroi s mobilem v ruce, jak si zamračeným pohledem prohlíží okolí. Wazashi? Zarazila jsem se a odstrčila Leilu z cesty, abych se k němu dostala. Zase si hraješ? Povzdechla jsem si a prohlédla si bakudo, kterým byl svázán. Očividně tě tu někdo nemá rád, Řekneš mi co se tu děje?
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 9:54 pm

Amiro Kirokko

Hudba k tomu, doporučuji pustit k navázání příslušné situace.

Počul som,ako Muryara vrieskala vo mne od bolesti a žiadala si pomstu.Ale ja som nemohol nič robiť.Jej bolesť bola mojou.Aspoň Leila chápe,že nie je správne ubližovať ostatným.Keď som videl prichádzať Shiroi,povedal som:L..Leila,prestaň,je to stratené.Ale čo hovorí to monštrum?Že klamal,keď im hovoril,že ich pustí?V tom prípade je ešte horší,než som si myslel.Moja nenávisť sa voči nemu ešte zvýšila.Koľko utrpenia je na svete?Koľko nešťastia a smútku?A to všetko kvôli ľuďom,ako je on!Jediný,kto si nezaslúži byť na svete,je on.Neveril som,že niečo takéto v život poviem,ale bodaj by umrel!Vtedy som si spomenul na celé Gotei 13.Vydel som ich v úplne inom svetle.Vraj Gotei 13 majú robiť svet lepším.Niekedy sa to podarí,ale väčšinou je to práve naopak.Koľko krát už trpeli ľudia kvôli našim chybám?Koľko krát nám išli strach a bolesť v stopách?Vtedy som sa rozhodol.Prečo to robíte,čo tým chcete dosiahnuť?Pomaly som začal vstávať zo zeme.Myslel som si,že Shinigami majú pomáhať ostatným a nie sebe.Že byť členom Gotei 13 je česť!Že sme prisahali,že za dobro ostatných položíme aj život!Ale mýlil som sa.Nie sme o nič lepší,než hollow.Kvôli nám trpia tisíce ľudí.To,že sme zastavili Aizena bol úspech,ale najväčšiu ranu dostali naši blízky.Toto nie je správne.Už mi bolo jedno či umriem.Povedal som pravdu a to je to najdôležitejšie,Muryara so mnou súhlasila a rozhodla sa stáť pri mne a pravdepodobne posledný krát mi pomôcť.Posledný výstrel.Shō!Byakurai!Pomocou sho som odstrčil Shiroi preč od uvezneného monštra a môj Byakurai mu prešiel cez duševný spánok.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 10:13 pm

Shiroi Kyatto

Jen jsem překvapeně zamrkala a pohledem přecházela od jednoho k druhému. Nemám vůbec tušení o co tu jde, ale jistě se to dá vyřešit i jinou cestou, než je boj. Mimochodem, ty tisíce lidí, by tu bez nás nejspíš ani nebyli. To bylo vše co jsem stihla říct, než mě odstrčil svým kido a pokusil se zasáhnout Wazashiho. Tak to ne! Problesklo mi hlavou a v momentě jsem stála na jeho místě a Amirovo Kido mě zasáhlo do levého boku. Tvář se mi zkřivila bolestí a dlaní jsem si ránu ucpala alespoň z jedné strany, pohled mi sklouzl k zemi, kde teď ležel původní cíl kida, který jsem naštěstí stihla odstrčit.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 10:21 pm

Wazashi Shizate
Spoiler:

On zná bod.. spánku? Ty jsi ublížil Shiroi.. ty.. BAN-KAI! Byakurai se akorát zamotal do reiatsu které jsem vypustil a to byla jediná věc jak zrušit bakudo a byakurai zastavit. Za život jsem použil proti soupeři Bankai jen 2x.. ale ty nejsi soupeř Amiro prober se! Je to důvod mě takhle nenávidět? Doteď jsme spolu vycházeli, navíc.. Shiroi má pravdu, tihle arrancaři tě snad zbily tak hodně.. že jsi zapomněl co je to práce shinigami? Tenken.. Uta no Shijin.. Zvolal jsem jméno mého Bankaie.

Naposledy upravil Metalcore dne Mon Oct 29, 2012 1:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Sun Oct 28, 2012 10:40 pm

Shiroi Kyatto

To je v pořádku Wazashi. Hlesla jsem. Je to čistý průstřel, nezasáhl nic životně důležitého. Usmála jsem se a s podivem sledovala jeho reakci. Bankai? Co se to tu děje? Asi bych se do tohohle vůbec neměla plést, ale ... Někdy je třeba dělat nesprávné věci pro docílení něčeho lepšího. Od toho tu je Gotei 13, pokud chceš něco změnit, tak to udělej, ale ne touhle cestou. Znovu jsem se postavila před Wazashiho, kdyby se Amiro pokusil zaútočit znovu.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 2:16 pm

Leila Vergious

Z celé situace jsem si mohla vyovodit jen málo, ale byla jsem si jistá že ten arrankar který nyní ležel zraněný kvůli Shizatemu byl spoután v Hueco Mundo při boji s Amirem. Rychle jsem se rozběhla a postavila se před Amira a svůj meč zabodla do země tam. Shisha no ki: Hōkai.. já.. věřím že pro tohle má kapitán Amiro svůj důvod.. který je správný.. a já jako člen jeho divize budu jeho vůli ochraňovat! Tohle bypo poprvé co jsem se postavilo proti jiným kapitánůn a jedenz nich měl navíc použitý bankai. Tohle.. vypadá opravdu špatně.. doufám že kapitán má nějaký plán..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 2:31 pm

Tvá technika neměla na kapitánské reiatsu v okolí žádný účinnek. Musíš ještě hodně trénovat ale hodně, aby jsi se dokázala postavit něčemu jako je Kapitán. Né nadarmo se jim říká kapitáni.

Wazashi Shizate

Leilo.. nepleť se do toho, tohle je čistě Kapitánská a osobní záležitost, tvé reiatsu nezpůsobí kapitánovi žádnou zlost.. utíkej dál, nebudu totiž ručit za to.. kdybych tě náhodou zabil... Tak co Amiro.. ještě stále to můžeme nechat plavat, ale ty si nedáš říct.. Uta no Kyoharu! Tato technika tě spoutala a já napřáhl meč. Teď.. končíš Amiro! Rozběhl jsem se s napřáhnutým mečem.

Naposledy upravil Metalcore dne Mon Oct 29, 2012 3:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 2:47 pm

Shiroi Kyatto

Tak a dost! Křikla jsem a chytila Wazashiho za ruku, ve které držel zanpakuto. Přestaňte s tím! Probodla jsem oba dva přísným pohledem. Chováte se jako malé děti. Pokud máte potřebu si namlátit tak fajn, ale nezatahujte do toho své podřízené. Můj pohled teď propálil Amira a pak se přesunul k Wazashimu. A nesnažte se tu pozabíjet. Buď si o tom v klidu promluvíte, nebo dostanete tak maximálně napláícáno. Mám toho dost. Leilo! Křikla jsem na ni. Vím, že cítíš povinost vůči svému kapitánovi, ale nemíchej se do toho, teď je to jen mezi nimi. Pokud se pokusíte zabít, obstarám to za vás! Upozornila jsem je ještě.
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 3:10 pm

Amiro Kirokko

Shiroi sa aspoň zamyslela nad mojimi slovami.Ale aj tak to nechápe.Už mi bolo jedno,čo sa so mnou stane.Pohol som sa k Ayame a Kishinovi,ale moje bolesti to značne komplikovali.Prepáč,Shiroi,teba som trafiť nechcel.Čo je práca Shinigami?Očividne ty tomu rozumieš najviac.Ako môžeš byť taký bezcitný?Vtedy som uvidel,ako sa medzi nás vrútila Leila a snažila sa mi pomôcť.Nie,Leila,prestaň!Aspoň ty unikni pred dôsledkami môjho správania!Počul som vyhrážky Wazashiho a potom som sa už nemohol hýbať.Leila,to nedovolím!Začal som zhromažďovať posledné zvyšky môjho reiatsu.Muryara stále cítila ohromnú bolesť.Ty nesmieš trpieť!Si jediná,kto ma aspoň trochu chápal.A za to ti ďakujem.Bakudo no..Zarazila ma reakcia kapitánky Shiroi.Ona asi nevie,čo som spravil.Keď som si vypočul jej slová,zamyslel som sa aj nad mojím správaním.Chcel som len aby svet bol lepším miestom.V myšlienkach som išiel ďalej do mojej minulosti.Ako jeden z obyvateľov chudobných častí Rukongaia boli útoky Hollow na našu dedinu skoro na každodennom poriadku.Dosť často som bol ich terčom ja alebo ľudia v mojej blízkosti a neustále som bol svedkom bolesti,ktorá sa obetiam odrážala v očiach.Preto som sa chytil ponuky študovať na Akadémii Shinigami.Až tam som zistil,že príčinou týchto útokov bolo moje vysoké reiatsu.Vtedy som sa zaprisahal,že kvôli mne nebude trpieť už nikto,bez ohľadu,či priateľ alebo nepriateľ.A práve dnes som sa kvôli nej dostal do týchto problémov.Možno by aj bolo lepšie,keby nás oboch zabila.Myšlienky na to,ako by dopadli Ayame s Kishinom ma odradili od takýchto myšlienok.Čakal som,ako to celé dopadne.Wazashi ma šetriť nebude.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 4:18 pm

Leila Vergious

Jakmile mě Shiroi okřikla tak jsem popadla svojí zanpakuto a schovala se za Amira. H.. hai.. nebudu se do toho plést.. Je strašidelná! Chvilku jsem se rozhlížela po bojišti a pak jsem se to konečně odvážila říct. Umm.. a.. nemohli bychom si prostě odpustit? Co se stalo.. se stalo a už to nezměníme.. tak proč se prát když si můžeme odpustit a na celou věc zapomenout.. Pevně jsem doufala že my někdo bude věnovat alespoň trochu pozornosti a že se všichni přestanou chovat jako malé děti. Mám tu z nich nejmenší hodnost.. a jsem nejmladší.. asi se jim nebude líbit co jsem řekla..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 5:31 pm

Wazashi Shizate

Hudba k tomu, doporučuji pustit k navázání příslušné situace.

Něco jsem ti řekl Leilo.. a ty Shiroi.. kvůli tobě.. přestanu. Zrušil jsem svůj bankai. Nejsem takové zvíře jaké jsi myslíš, urovnej si to v mysli, nikdy jsem na člověkovi pokus neprovedl. Odcházíme, Shiroi. Otevřel jsem senkaimon a odešel jsem, těsně před obchodem jsem mu ještě jednou řekl. Přemýšlej o tom.. nikomu o tvém činu neřeknu, uvažuj o své budoucnosti dobře, Amiro.. řeknu že jsi umřel při té misi. Začni znovu.Vstoupily jsme do Soul Society, kde už nás každý volal a jakožto kapitány obdivoval. Kapitán 4 divize.. v misi v Hueco Mundo umřel.. Byl to dobrý člověk, ale berme to pozitivně, snažil se zachovat mír. Umřel pro dobrou pověst Gotei 13, děkuji..
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 5:43 pm

Leila Vergious

S opravdu udiveným výrazem jsem sledovala jak oba kapitáni odchází. Zmateně jsem se podívala na Amira a pak na arrancari. Zachránili jsme je.. ale co teď? Nemohou jen tak oznámit že jste zemřel! To přeci nejde.. Měla jsem poměrně velké starosti protože já se do Soul Socielty vrátit mohla, ale Amiro ne a bez něj jsem se tam vracet opravdu nechtěla. Tohel zašlo příliž daleko.. hloupý kapitán 12. divize..
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 6:00 pm

Shiroi Kyatto

Byla jsem opravdu ráda, že se situace uklidnila, ale za jakou cenu? Tiše jsem si povzdychla a vydala se za Wazashim k bráně. Je mi to opravdu líto. Promluvila jsem naposledy k Amirovi a pak se vytratila v temném prostoru za bránou. Cestou jsem přemýšlela, co se to vlastně stalo, ale nic jsem neříkala, Wazashi vypadal, že sám potřebuje hodně přemýšlet nad tím, co se stalo.
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Mon Oct 29, 2012 6:09 pm

Amiro Kirokko

Neveril som vlastným ušiam.Ďakujem,Shiroi.Možno som sa v tebe zmýlil,Wazashi.S námahou som sa presunul k Ayame a začal ju liečiť.Jej rana sa pomaly zatvárala a nadobúdala vedomia.Ďakujem,Leila.Ani nevieš,čo to pre mňa znamená.Ale nemlžeš tu zostať.Choď aj ty do Spoločenstva duší a postaraj sa teraz o moju bývalú divíziu,prosím.Keď som mal istotu,že Ayame neumrie,začal som liečiť Kishina,ale predtým som zrušil Bakudo,ktoré ho uspalo.Momentálne nie je nebezpečný.Je v horšom stave než ja.Pomaly sa preberal,ale praskliny na jeho tele zostali.Čo sa s tebou deje?Je tu niečo,čo môžem urobiť?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   

Návrat nahoru Goto down

Karakura City
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Lidský svět-
Přejdi na: