Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Kasárny 3. divize.

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptyFri Nov 02, 2012 6:20 pm



Místo kde si každý může spravovat svojí divizi.

Současný kapitán - Niigaki Chinami



Členové divize:

Nikdo


Naposledy upravil Metalcore dne Tue Jan 22, 2013 6:12 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Ichi
Kapitánka 3 divize
Kapitánka 3 divize
Ichi


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 31. 10. 12

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 12:48 pm

Niigaki Chinami

Po dopoledni plném papírování jsem si vyšla na malou procházku kasárnami. Samozřejmě jsem si nezapomněla svůj čaj.
Rozhodla jsem se nakouknout na cvičiště. Třeba tam někdo bude...
Už z dálky jsem zpozorovala postavu trénující zanjutsu na kraji pískem vysypaného prostoru. Normálně bych nepoznala o koho se jedná, jenže tahle dívka se nedala přehlédnout. Kuchiki Akira, řekla jsem si a usrkla z hrnečku. Ano, díky jejímu vzhledu se mi do paměti vrylo i jméno. Usmála jsem se.


Naposledy upravil nik-chan dne Sun Nov 04, 2012 1:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://atashinosekai.blog.cz
Kissajda
Člen 3 divize
Člen 3 divize
Kissajda


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 12
Age : 26

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 1:08 pm

Kuchiki Akira
Dneska mě ten trénink pěkně vyšťavil, řekla jsem si v duchu a plácla s sebou na zem. Celou tu dobu jsem přemýšlela o tom, co mi včera řekla kapitánka: Akiro, zítra se za mnou zastav v kanceláři, potřebuji s tebou něco probrat. Asi sem zase něco provedla a budu možná vyhozena z divize. Vstala sem, koukla se na hodiny a vyjíkla hrůzou.
Do háje, to už je tolik?
Úplně jsem zapomněla na hodinu kaligrafie, takže jsem měla co dělat abych to stihla. Pobrala jsem si své saky-paky, letěla vstříc kasárnám 6. divize a málem porazila stojící a mírně vyjevenou kapitánku.
Návrat nahoru Goto down
Ichi
Kapitánka 3 divize
Kapitánka 3 divize
Ichi


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 31. 10. 12

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 1:16 pm

Niigaki Chinami
Nevím, co se dívce stalo, ale z ničeho nic sebou sekla o zem, vyjekla a bleskově se sebrala. Snad ani nekoukala na cestu. Trochu jsem couvla, aby do mě nevrazila a přitom jsem si naštěstí stihla uhlídat čaj.
Jejda, copak se stalo? zeptala jsem se Akiry.
Návrat nahoru Goto down
http://atashinosekai.blog.cz
Kissajda
Člen 3 divize
Člen 3 divize
Kissajda


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 12
Age : 26

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 1:34 pm

Kuchiki Akira
Ta-taichou!, lekla jsem se a přitom se natáhla jako koberec. Hned jsem se zvedla a spustila: Gomenasai, nestíhám hodinu kaligrafie. Jak skončím, hned se za vámi zastavím. A tou dobou jsem už zatáčela na konci chodby a zase málem srazila členy divizí.
Návrat nahoru Goto down
Ichi
Kapitánka 3 divize
Kapitánka 3 divize
Ichi


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 31. 10. 12

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 1:51 pm

Niigaki Chinami

Akira si už po druhé lehla a hned se zase zvedla. Měla jsem z ní pocit, že to je podobné gesto, jako když si někdo při mluvení hraje s pramenem vlasů, akorát je to fyzicky náročnější. Snažila jsem se, aby mi necukaly koutky, ale ani jsem nemusela, protože se se okolo mě prohnala jako taifun a při vzdalování vyhrkla něco o kaligrafii.
Bude divize v pořádku? Tuhle otázku jsem si kladla už od mého včerejšího rozhovoru s touhle dívkou. Ale její schopnosti jsou hodně dobrý, pomyslela jsem si. To je důležitý.
Zadívala jsem se na tréningový prostor. Něco na lavičce u něj upoutalo mou pozornost. Před včerejškem jsem tu musela zapomenout hrníček, vybavila jsem si. Rychle jsem pro něj do šla a už jsem se vracela zpět do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
http://atashinosekai.blog.cz
Kissajda
Člen 3 divize
Člen 3 divize
Kissajda


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 12
Age : 26

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 2:05 pm

Kuchiki Akira

Po přibližně dvou hodinách mě pustili z kaligrafie. Přemýšlela jsem, jestli náhodou nemám někam jít. A hle, trklo mi že bych měla zajít za kapitánkou. Už mi projížděla hlavou i výmluva, proč by mě neměla vyhazovat.
Jsem přece z nejlepšího klanu! Nemohla by mě vyhodit jen tak, co by si o mě řekli starší? To, že ani nekodážu zůstat v jedné divizi? Takhle bych ztratila všechny možnosti jak se stát jeho vůdcem. Musím dřít jak kůň než mě konečně zvolí za vhodného nástupce.
Než jsem se vnitřně vykecala tak byla kancelář přímo předemnou. Vstoupila jsem, pozdravila a zeptala se co se mnou chtěla kapitánka probrat.
Návrat nahoru Goto down
Ichi
Kapitánka 3 divize
Kapitánka 3 divize
Ichi


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 31. 10. 12

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 2:36 pm

Niigaki Chinami

Zrovna jsem si nalívala další hrníček čaje. Dveře kanceláře se otevřely a v nich stála Akira. Při její otázce jsem na ní poznala, že se něčeho trochu bojí. Radši jsem se chtěla vzdát jakéhokoli pokusu dělání si legrace a přejít rovnou k věci.
Taky zdravím, Akiro. Trochu jsem se pousmála. Doslechla jsem se, že máš zálusk na místo vice-kapitána třetí divize. No dobře, uplně jsem sešla z původního plánu být hodná. Nakonec, měla bych jí ukázat, že tohle místo nemůže dostat jen tak nikdo.
Návrat nahoru Goto down
http://atashinosekai.blog.cz
Kissajda
Člen 3 divize
Člen 3 divize
Kissajda


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 12
Age : 26

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 2:46 pm

Kuchiki Akira
To....ano...ale ne docela tak jako zálusk, spíš je to pozice na kterou bych se časem chtěla dostat, ale s úrovní mých sil na to radši ani nemyslím.
Chvilku jsem mlčela a pak spustila: Kapitánko, pokud je to všechno co jste mi chtěla říct, tak mě prosím omluvte, mám dnes ještě spoustu věcí na práci.
Uklonila jsem se a zamířila ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Ichi
Kapitánka 3 divize
Kapitánka 3 divize
Ichi


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 31. 10. 12

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 2:55 pm

Niigaki Chinami

Pěkná reakce. Kdyby mi jen furt neutíkala...Ne, to zdaleka není vše. Pronesla jsem. Zajímalo by mě, jestli by ty věci na práci nemohly chvilku počkat. Je jen na tobě, jak dlouhá ta chvilka bude. Mrkla jsem na ní. A byla by opravdu škoda, kdyby to počkat nemohlo.
Návrat nahoru Goto down
http://atashinosekai.blog.cz
Kissajda
Člen 3 divize
Člen 3 divize
Kissajda


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 12
Age : 26

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 3:02 pm

Kuchiki Akira

Koukla jsem se na své ulítlé růžové hodinky, a zjistila, že mám asi hodinku času, než budu mít další hodinu kido.
Dobře, mám 1 hodinu času, prosím spusťte. Řekla jsem se svěšenou hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Ichi
Kapitánka 3 divize
Kapitánka 3 divize
Ichi


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 31. 10. 12

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 3:12 pm

Niigaki Chinami

Tak snad to stihnem, prohlásila jsem. Půjdeš se mnou do budov tréningového prostředí Společenstva Duší.
Minula jsem ji a vyšla z kanceláře. Věděla jsem, že mě bude následovat.
Návrat nahoru Goto down
http://atashinosekai.blog.cz
Kissajda
Člen 3 divize
Člen 3 divize
Kissajda


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 12
Age : 26

Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. EmptySun Nov 04, 2012 3:35 pm

Kuchiki Akira

Vydala jsem se za kapitánkou a přemýšlela o tom, co chce se mnou udělat. Jestli tam budou starší tak mě asi klepne. Najednou mi neskutečně zakručelo v břiše, ale kapitánka to zjevně nevnímala. Oddychla jsem si a začala znova přemýšlet, tentokrát o tom, co si dám k večeři. Hned mi nabíhaly sliny, když jsem si vybavila tuňákové maki, Aki banán, a další pochoutky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kasárny 3. divize. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 3. divize.   Kasárny 3. divize. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kasárny 3. divize.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kasárny 6. divize
» Kasárny 10 divize.
» Kasárny 1 divize.
» Kasárny 2. divize
» Kasárny 11 divize.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: