Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 O mně - Metalcore

Goto down 
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

O mně - Metalcore Empty
PříspěvekPředmět: O mně - Metalcore   O mně - Metalcore EmptyWed Nov 21, 2012 1:37 pm

Jelikož jsme takřka jediné fórum bez tohoto tématu.. why not? Smile

Tož jméno

Mé jméno je Pavel. Příjmení nemusím jmenovat. Smile

Tož bydlíště =D

Bydlím na jihu České Republiky, v malém městě Kopřiva.

Tož zájmy Basketball

Mezi mé zájmy patří elektrická kytara a basa. Rozhodně sem zařadím Movie Making, který už jedu nějakou chvíli. Mám rád kompjůtry a inťáčeQ.. bez něj bych nežil. =D Rád se koukám na filmy typu AVENGERS nebo seriály typu Futurama. Nevynechal jsem něco? Samozřejmě že ano.. kapitola sama o sobě a věc která ochočila můj život.. je anime! Miluju ho.. pak sem patří florball a fotbal..

Kapitola samotná.. A-N-I-M-E

Ze všeho nejvíc mám rád Bleach, kde jsem si oblíbil Kisukeho a Kurotsuchiho.. zajímavé, oba dva byly/jsou kapitáni 12. divize! Madžil! Další borec je Kuchiki Byakuya-sama... Bleach je moje nejoblíbenější anime, tak doufám že vyjdou další díly za rok.. Pak je tu Naruto.. mé druhé nejoblíbenější anime kde rozhodně vede Itachi-sama a Deidara! Třetím nejoblíbenějším anime je... Hakuouki! Saitou Hajime je prostě nej a Hijikata taky. Co s tím nadělám.. Pak tu jsou anime jako Fairy Tail, H.O.T.D které sice nemám tak rád, ale co.. Další klenot je Swords Art Online.. prostě great anime, jako ty dvě tečky co furt píšu.. nejlepší je samozřejmě Kirito, kdo jiný Smile to by bylo z mých nej anime asi tak vše.

Tož jídlo

Sem patří rozhodně bramborová kaše a řízek! To je prostě český styl.. Do polívek bych hodil knedlíčkovou a gulášovou Twisted Evil a samozřejmě pálivou pizzu! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil To by z mých nej jídel bylo asi vše =D What a Face

Tož forko a vztahy celkově

Doufám že tímto nikoho neurazím, ale to by se stát nemělo Smile Smile Smile jelikož tu proti nikomu nic závažného nemám =)

Hina-chan = Je na ní spoleh, dobře se s ní dá kecati ať už je to o všem, má ráda pěkné pozadí na fotkách a celkově je vážně cool Smile Tož jsem rád že jí máme na forku. Bez ní by to tu nebylo takové jaké je. Miluje upíry... a miluje je obzvlášť když svítí..

Hruška-chan = I když si na něco furt stěžuje, jeho rýmy (ať už slovní nebo nemoc) dokážou divy, je to takový náš Killer Bee. =D

Vindstot-kun = Jeden z těch lidí na které se dá také spolehnout a ještě k tomu parádně kreslí.. fórko by bez něho nebylo fórko také jaké je.

Niky/Ichi-chan = To je takové děvče které nevydrží počkat a pak z toho má absťák, nu což.. je dost v pohodě a jsem rád že jí tu máme. Je to jedna z milovnic upírů... také se na ní dá spolehnout a jak jsem již zmínil, uvítal bych jí tu vždy.

Robo-kun = To je náš robot =D Je v pohodě a dobře se s ním hrálo LoLko.. jen mě mrzí že poslední dobou je dost neaktivní.. no co Sad Na našem fóru je a bude vždy vítán.

Rukia-chan = Měl jsem jí rád ale... něco jí na mně vadilo a tak nás nejspíš opustila.. jestli jsem jí něco provedl tak se tady.. již potřetí omlouvám. Ikdyž jak již někdo zmiňoval, má to poslední dobou moc těžké. Nevím co zde napsat..

Pak jsou tu další a další.. ale musím si počkat až začnou hrát.. hehehe

Tímto bych to chtěl ukončit.. díky za pozornost
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
 
O mně - Metalcore
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Off Topic :: O nás-
Přejdi na: