Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Naxther Kioshi

Goto down 
AutorZpráva
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
avatar

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

PříspěvekPředmět: Naxther Kioshi   Thu Nov 22, 2012 4:44 pm

Jméno Postavy: Naxther Kioshi


Věk: 458 (Vypadá na 18)

Vzhled + Shikai

Spoiler:
 

Pohlaví: Muž


Rasa: Shinigami


Divize: 10


Povaha: Naxther je velice klidný, uzavřený, vyrovnaný člověk, kterého vyvede z míry jen pár věcí. Ty se moc často nestávají, ale když se již stanou, nedopadne to moc dobře. Je avšak také poměrně tichý ve společnosti, kterou nezná, avšak tu, kterou zná dokáže být poměrně výřečný a přátelský. Když už se usmívá, je to velice vtipné či něco směšného, ale určitě se nejedná o postavu, co by se celý dny prosmála a byla stále šťastná. Občas trpí záchvaty psychického nátlaku, které v něm probouzejí psychickou nestálost. K přátelům dokáže být za normální situací věrný, sem tam přátelský a raritně mluvný. Nemá rád, když mu někdo nutí dělat něco, na co jednoduše nemá, ale ostatní si myslí, že má.

Historie: Naxther si nežil zrovna špatně, již od svého mládí mu skoro nic nechybělo. Měl poměrně majetnou rodinu, která ho dobře krmila, šatila, dala mu věci co chtěl, avšak nikdy ho nerozmazlovala. Jeho otec ho vždy učil být vychovaný a také nějaké základy etiky, aby ve společnosti nevypadal jako hulvát. Jeho děd s babičkou ho učili další základy, jako byli nějaké manuální práce a také stolování, pro Naxthera strašně nezáživné věci
Protože jeho matka s otcem takové možnosti jako on neměli, rozhodli se ho zapsat do akademie shinigami, kde s radostí a oblibou studoval. Učení a celkově studium mu nedělalo až takový problém, protože ho bavilo, ale to se nedalo říci o spoluúčastníků, kteří s ním studovali. Jednoduše Naxthera nechtěli mezi sebou, což možná mělo na Naxthera tak fatální důsledky v budoucnosti.

Přítomnost: Do divize 10. se dostal v podstatě tak, že mu matka s otcem toto číslo divize doporučili, ani Naxther doteď neví proč, ale nakonec tam ochotně šel, protože ctil slova svých rodičů. Zde chce nyní být a dosáhnout něčeho, co by mu vyhovovalo do budoucnosti a aby měl ve společnosti nějaké slovo, když ho tak rodina pěkně povzbuzovala v tom být shinigami.

Schopnosti:
Schopnost ovládat Zanpakuto : 10
Schopnost ovládat Kido : 3
Schopnost ovládat Léčení : Neumí
Schopnost ovládat Obranné Kido : 2
Schopnost ovládat Shunpo : 5

________________________________________________

Zanpakuto - Jméno : Becrux

Celý vyvolávací proces: Sore ga kansen, Becrux!

Forma zanpakuto: Viz vzhled Shikai (Ve formě Shikai se mění i vzhled části, která se drží + Tři zásahy zanpakutou, jsou následovány aplikací jednoho jedu. Tento jed v nepříteli vyvolává iluze, v podstatě halucinace, tudíž jed působí na mozek, díky tomu ty 3 zásahy.
Naxther dokáže mluvit se svojí zanpakuto bez toho, aby prováděl Jinzen.

Vzhled:
Spoiler:
 

Techniky Zanpakuto:

Yūdokuna rappu: Šlehnutím zanpakuto je nepřítel ovinut na několik sekund jedovou bariérou, která mu znemožní pohyb a minutový pobyt v tomto stavu je následován aplikací jednoho jedu. V případě, že je aplikován jed, nepřítel je jedem dosti ochromen a ztrácí postupně svojí rychlost, hbitost.


Doku no tate: Zanpakuto vytvoří ze své samotné podstaty jakýsi štít, který brání útokům nepřítele zaútočit na majitele zankaputo, či jiného, avšak to jen částečně.
Celý štít je obalen stále jedem, takže následné zranění od štítu je jako by byl aplikován jeden sek.

Bankai (Zatím nemá)


Název Bankaie: Bashirisuku, Becrux!

Vlastnosti: Zanpakuto se při aktivaci Bankaie rozdělí na dva meče(viz vzled). V těchto mečích se skýtá zvýšená rychlost a síla, která je předána Naxtherovi. Pravá podstata avšak nastává, když se někdo v této podobě podívá Naxtherovi do očí. Ten, kdo tak udělá, na několik sekund kompletně zkamení. V případě, že nebude sílou rukavic roztříštěn během několika dotyčných sekund, po chvilce se zase vrátí do normální podoby.

Vzhled Bankai

Spoiler:
 

Vzhled zanpakuto v Inner Worldu (V pravo human form, vlevo animal form, pozadí Inner World)
Spoiler:
 


Naposledy upravil Naxther dne Tue Feb 12, 2013 5:01 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

PříspěvekPředmět: Re: Naxther Kioshi   Thu Nov 22, 2012 6:51 pm


Level - 1
Volných bodů - 0
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
 
Naxther Kioshi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Schválené postavy-
Přejdi na: