Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 O mně - nik-chan

Goto down 
AutorZpráva
Ichi
Kapitánka 3 divize
Kapitánka 3 divize
Ichi


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 31. 10. 12

O mně - nik-chan Empty
PříspěvekPředmět: O mně - nik-chan   O mně - nik-chan EmptyFri Nov 23, 2012 7:17 pm

Helou~ Jelikož ráda píšu takovýhle věci, jdu na to :3

Jméno:
Jméno mé je hezky česky znějící, jelikož tam mám naše slavně "ř". Jmenuju se teda Kateřina a příjmení neřeknu :3
Přezdívka má zní oficiálně nik-chan, ale na chatu mi všichni říkají Ichi-chan (nyaaa, to se mi líbíí)

Bydliště:
Jsem Jihočech jak poleno a bydlím na jednom malém pěkném skoro konci světa u Budějc :3

Zájmy:
Tákže, těch je krapet víc, ale už to zužuju... hraju na španělu a elektriku (na tu se teprv učím) a zpívám (nemyslím si, že špatně, z pódia mě ještě nevypískali xD). Dál samozřejmě mám ráda anime a mangu a Jihotaku pikniky. A ráda píšu příběhy, jinak bych tu nebyla xD

Jídlo a pití:
Dříve jsem si myslela, že mi chutná skoro všechno, pak jsem však přišla na střední a obědvala v naší jídelně, ale to je jiný příběh xD Mám moc ráda cmundu a knedlo-vepřo-zelo :3 Dál taky sakemakizushi a tepamakizushi. A kari raisu!
A pití? Jsem čajofil xD Moc mi chutná černý čaj s mlékem a také bílý čaj :3

Anime&Manga:
Nejoblíbenější je Bleach, dál mám ráda K-ON, Hakuouki (bišíciiii), Kuroshitsuji...
Pokud jde o mangu: Bleach, Legend, Hall, Death Note, Polibek Katany, Fly High!

Něco o mě:
Jsem lehce upovídaná (fajn, když spustím stavidla, zastaví mě snad jen Unohana xD), občas výbušná a trochu vynervovaná osoba. Občas až moc trpím nemocí zvanou odpovědnost. Abych taky řekla něco hezkého o mé maličkosti, jsem společenská osoba navazující řeč prakticky s kýmkoli, pokud se zrovna netváří jako kakabus :3 (nic proti kakabusům, každý má někdy špatný den).
A mám takový zlozvyk... všude nechávám hrníčky od čaje xDDDD

Lidičci na fóru *jde se mrknout, kdo všechno tu vlastně je*:

Sacharid-san (Cukr Very Happy): Mám ho ráda, je takový srandovní a kamarádský (se jeví Very Happy). Neustále ho zavaluji dotazy a on odpovídá no... nevím jak se u toho tváří, ale posílá usmívající se smajlíky xD

Hina-chan: To je naše úchylná Shiroi Very Happy Jsem ráda, že jsem potkala někoho takového a vždycky se těším na povídání a psaní s ní. P.S.: Na ty... králíky musíme jít co nejdřív xDDD

Kuchiki-chan (Kissajda): Moje trhlá kamarádka, se kterou se scházím skoro každý pátek na srazu a člověk si ho pak pamatuje dlouho Very Happy. Vždycky přinese plyšovýho Toushira a teď bude nosit i Gina, že? :3

Nax: To je takový zajímavý človíček. Přišel na fórum, byl na plno zasažen našimi úchylnými poznámkami a co myslíte? Začal se bát? Ani náhodou! Začínám se bát já jeho xD Jsem za něj moc ráda Very Happy

Hruška-san: Nu moc jsem se s ním ještě neměla šanci bavit, ale baví mě ty jeho stížnosti Very Happy Člověk se nikdy nenudí :3

Hinamori-chan: Naše (pokud jde o EpicMelonChat - což asi netušíte co je xD) Neko zlatíčko. Těším se, až začne hrát :3

A ještě jsou tu další, ale s těmi jsem ještě nemluvila ^_____^
Návrat nahoru Goto down
http://atashinosekai.blog.cz
 
O mně - nik-chan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Off Topic :: O nás-
Přejdi na: