Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 O mne - Robko

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

O mne - Robko Empty
PříspěvekPředmět: O mne - Robko   O mne - Robko EmptyFri Jan 04, 2013 10:37 am

tak sa teda pridám aj ja Wink

Meno:
Takže ja sa volám Róbert(aké to prekvapenie XD ).Mám niekoľko prezývok,ale napíšem tu len tie najpoužívanejšie,a to sú:Robot,Obor,Yogo,363,GBS(niečo ako SBS,som zvedavý či niekto príde na to G Very Happy ),Google a jedna,ktorú tu radšej kvôli Shiroi nespomeniem XD

Bydlisko:
Za horami,za dolami,kde Slnko vychádzalo len aby opäť zapadlo,sa za Šaľou krčí malebná dedinka menom Diakovce.Ak by vám to z jazyku nenapadlo,tak ja som Slovák Very Happy

Záujmy:
Takže,niektoré vás možno prekvapia,ale je to tak Wink.Prírodné vedy(fyzika,biológia,chémia,prírodná geografia),matematika,informatika,programovanie,technika,veda,knihy,astronómia a tak ďalej a tak ďalej Very Happy a aby som nezabudol,animeeee Smile

Jedlo a pitie:
Aké by to bolo bez pizze? Very Happy Potom môj obľúbený pokrm,ktorý volám David Sphaguetta (vlastne klasické špaghety Very Happy ),neobľubujem ryby a špenát (blé No ),z pitia to je Coca-Cola,minerálky(hlavne ochutené),ovocné šťavy.

Anime a manga:
Osobne radšej pozerám anime než čítam mangu,ale ani manga nie je na zahodenie Smile Anime som začal pozerať pred 5 mesiacmi,takže som ešte nováčik ;)No.1 anime je prekvapivo Bleach,No.2 Sword Art Online,a No.3 asi Fate/Zero.Veľa anime som ešte nevidel,ale strašne ma to baví.

Niečo o mne:
Plachý,nerád spoznávam veľké množstvo ľudí naraz,ten,kto sa dostane pod moju masku slušnosti a zdvorilosti,zistí,že som vlastne totálne šibnutý a dokážem sa zasmiať i na tej najmenšej blbosti Very Happy Zodpovedný,dodržujem svoje slovo,niekedy výbušný.Nepijem kávu,nepijem alkohol,nefajčím,nedrogujem... čo ešte nerobím? Very Happy aha,niekedy mi nedopína,vtedy mi kamarát hovorí,že vypukla slnečná erupcia Very Happy

Vzťahy na fóre:
Najprv božstvo Very Happy
Metalcore-obdivujem,že to so mno u dokáže vydržať Very Happy ináč priateľský typ,ktorého máme všetci radi Wink
Shiroi-ach,k tomu slová nestačia Very Happy úchylná,priateľská,strelená a hlavne zábavná,vždy sa teším,kedy niečo napíše,aby som sa mohol válať od smiechu Very Happy

a teraz ostatný
AllShamNoWoW(allias Vind)-Krásne kreslí,jeho postavy ma motivovali k tomu,čo som v hre robil Wink
SosukeAizen(allias Hruška)-Pán sveta,ktorý nás všetkých rozpráši,treste sa!!! Very Happy ináč milý človek so zmyslom pre humor Smile
nik-chan a Naxther-s vami som si ešte toho veľa nepopísal,ale myslím,že spolu budeme vychádzať Wink

P.S.Ďakujem jednému nemenovanému členovy za moje vlastné Bakudo!Bakudo no Robo:I am Robot! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

O mne - Robko Empty
PříspěvekPředmět: Re: O mne - Robko   O mne - Robko EmptyMon Jan 21, 2013 9:00 pm

Zaujímáš se o přírodní vědy?
Aha, to já spíš o historii a záhadologii.
Shall be free, fuck Illuminati Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
 
O mne - Robko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Off Topic :: O nás-
Přejdi na: