Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Saya Tokido

Goto down 
AutorZpráva
Saya
Fullbringer
avatar

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 19. 01. 13

PříspěvekPředmět: Saya Tokido   Sat Jan 19, 2013 6:28 pm

Jméno: Saya Tokido

Věk: 18

Oblíbená hudba: Rock

Oblíbené jídlo a pití: Nemá žádné které by vedlo nad ostatními

Vzhled
Spoiler:
 

Povaha: Agresivní, výbušná, lehce se naštve. Nikdy si nenechá od nikoho poroučet dokud nemá na vybranou a jen málo kdy se chová k někomu přátelsky.


Rozdělení schopností
Ovládání předmětů - 5

Rychlost - 5

Síla - 2

Uvolněná forma fullbringers - 8


Příběh
Saya byla v minulosti zcela odlišná od její současné povahy. Když byla malá tak byla velice hodná a milá dívka která dokázala vytvořit úsměv na tváři každého kdo byl s ní. Její matka byla také vlastník ohromné bankovní společnosti a díky tomu žila v komfortu. Každý kdo by jí viděl by prostě řekl že bude vést vcelku normální život ve vybrané společnosti. Nikdy však netušil že právě to změní celí svět okolo ní a na konec i jí samotnou. Karakura byla vcelku klidné město s mírumilovnými obyvateli, ale i mezi nimi se našli skupiny zlodějíčků kteří o bohatství rodiny Tokido moc dobře věděli.
Konečně nadešel den kdy šla Saya poprvé na střední školu. Její rodiče pro ní vybrali to nejlepší. Prestižní škola jejíž vystudování by Saye umožnilo převzít matčin podnik. Tento den však započal začátek konce. Ráno Sayu do školy její otec svezl, ale zpět se již musela dostat pěšky. Po cestě jí však spozorovali tito vývrhelové lidské společnosti a Sayu unesli. Začali po její rodině požadovat neuvěřitelně velké výkupné. Tak velké že i s měním které měli na něj nedokázali dosáhnout. Během vyjednávání Sayu zavřeli v opuštěné části podzemní struktury která připomínala kanalizaci několik kilometrů od Karakury. Její ruce byli spoutány ocelovými řetězy v takové poloze že kdyby se pokoušela o vyproštění tak by se její ruce vypadly z kloubů. V této bolestivé poloze také stála po půl těla ve špinavé vodě. Vyjednávání se táhlo a Saya byla v tomto vězení už 3. den. Tímto dnem policie také konečně odhalila polohu únosců. A tak záchranná operace započla. Zbrklí rodiče Saye se však bez rozmyšlení vydali s policií. V úkrytu vypukla přestřelka a jeden z únosců se snažil odvést Sayu jinam aby později ve vyjednávání mohl pokračovat. Po cestě však prošel okolo něčeho co Sayu dorazilo. Mrtvá těla jejích rodičů kteří se dostali do boje a byli zabiti kulkami které minuli členy policie. Saya dostala záchvat a téměř se zhroutila. Únosce který s ní nemohl hnout se rozhodl že jediné co může udělat je prostě utéct. Saya která klečela na zemi v slzách však před sebou uviděla zbraň která patřila jednomu z mrtvých únosců. Bez jakýchkoliv myšlenek jí popadla a vystřelila na každého únosce kterého uviděla. Po pár sekundách byl všemu konec. Sayu odvezli do nemocnice kde mělo vše skončit.
Po několika dnech kdy se Saya vzpamatovala jí přišel nějaký muž v obleku oznámit že veškerý majetek který její rodina vlastnila přechází státu. Saya ještě nebyla plnoletá a žádné příbuzné neměla. Její rodiče také nezanechali žádnou závěť. Co hůř, měla připadnout do péče dětského domova. Saya už tuhle myšlenku nemohla ani vystát a tak z nemocnice utekla. Při opouštění pokoje sebou také vzala zbraň kterou předtím použila protože z nějakého důvodu ležela na stole v rohu místnosti. Jako by někdo předpověděl co se bude dít a připravil jí tam pro ni. Po několika dnech bezcílného putování po Karakuře bez jakýchkoli peněz si však uvědomila, že s takovouhle brzy zemře kvůli hladu nebo žízni. A tak to nejspíše mělo být. Vesmír měl nejspíše jiné plány protože po té co Saya skolabovala v jedné z postranních uliček bez špetky naděje, se probudila v luxusní místnosti. A tak započal její noví život mezi fullbringeri kteří jí našli a dali jí další šanci žít. Nikdy však nezjistila kdo jí sem přivedl. A tak několik let uplynulo a Saya ovládla svůj fullbring plný nenávisti. Z její milé povahy se stal prakticky úplný opak. Avšak uvnitř stále zůstává naděje a ti jenž se pro ni stanou něčím vyjímečným a nenahraditelným spatří její staré já v jejím nitru.


Uvolněná forma fullbringers

Oblíbený předmět
Spoiler:
 

Při aktivaci vypadá stejně, pouze kulky které vystřelí jsou zelené.

Techniky
Infinite ammo: Jak název napovídá, Saya může ze své zbraně vystřelit kolikrát chce aniž by musela nabíjet. Kulky jsou totiž součást fullbringu a jsou tvořeny pomocí reiatsu která získá hmatatelnou podobu

Targeting: Pokud se Saya soustředí pouze na jednoho jediného soupeře tak její kulky budou měnit v letu směr tak aby svůj cíl vždy zasáhli. Bohužel pokud je jejich pohyb zastaven pevným předmětem tak je dráha kulky u konce.


Naposledy upravil Saya dne Sun Jan 20, 2013 1:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

PříspěvekPředmět: Re: Saya Tokido   Sun Jan 20, 2013 5:44 pm


Level - 1
Volných bodů - 0
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
 
Saya Tokido
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Schválené postavy-
Přejdi na: