Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 
 

 [Fullbringer] Kishin Asura

Goto down 
AutorZpráva
AllShamNoWoW
Fullbringer
avatar

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

PříspěvekPředmět: [Fullbringer] Kishin Asura   Sat Oct 13, 2012 3:35 pm

Charakteristika

Jméno
Kishin Asura

Věk
19

Barva vlasů
Černá, bílá

Barva očí
Červená

Osobní informace

Váha
71 kg

Výška
188 cm

Věci které má rád
Knihy, klid, dobrý alkohol, rubíny

Věci které nemá rád
Konflikty, neférové boje, skřípavé zvuky

Povaha
Je klidný a snaží se nevyvolávat zbytečné boje. Když už se do nějakého vrhne tak se ho většinou snaží co nejrychleji ukončit. Je spíše tichý a nezapojuje se do cizích bojů nebo debat.

Schopnosti
Ovládání předmětů - 13

Rychlost - 5

Síla - 5

Uvolněná forma fullbringu - 14


Uvolněná forma Fullbringu
Název - Gear of blades (Kolo čepelí)

Vzhled:
Spoiler:
 

Získání - Tento náhrdelník dostal Asura od Amaye v dobách kdy se Asura stal espádou. Byl to dárek který představoval složitost jeho tehdejšího aspektu: šílenství.

Vzhled při uvolnění:
Spoiler:
 

Techniky:
Gear of blades je zbraň která při boji vibruje což způsobuje otřesy na nepřítelově zbrani a hlubší zranění. Čepele se také mohou okolo středu zbraně libovolně otáčet do obou směrů. [passivní schopnost fullbringu]

Dual dancer - Zbraň se rozdvojí a tak má Asura dvě čepele do každé ruky

Dance of blades - Asura hodí Gear of blades a ten ve vzduchu vytvoří vrtuli která rozseká vše v cestě. Asura také může kontrolovat dráhu letu a zbraň se vrátí jako bumerang zpět do jeho rukou.

Melody of shock - Tato technika nahromadí reiatsu do čepele a při dalším útoku jej vyšle směrem do předu. Principem se dá přirovnat k Getsuga Tensho.

Melody of peace - Čepele začnou vydávat zvuk který okolo Asury začne tvořit velké množství bariér. Ty však znemožňují v útoku i Asurovi a tak je tahle schopnost dobrá pouze pokud je třeba stáhnout se.


Vzhled

Spoiler:
 

Příběh

Asura byl kdysi dávno obyčejným člověkem s jediným přáním: najít účel svého života. Dá se považovat za ironii že odpoveď na tuto otázku našel až po své smrti. Několik dní poté co shinigami jeho duši přepravili do Soul Socielty si začal všímat že je schopný kontolovat větší množství reiatsu než ostatní. Po několika letech tréninku se dostal na shinigami akademii a následně členem 11. divize kde se seznámil se shinigamim jménem Zanpate Kanpachi. Byl to jeho první přítel v jeho posmrtném životě a tvořili silný tým. Do doby zlomové mise. Asura byl poslán aby zničil skupiny hollow v lidském světě. Na první pohled tato mise nevypadala nijak obtížně. Vlastně ani nebyla. Avšak poté co Asura všechny hollowi porazil se otevřela garganda a do lidského světa začalo pronikat spostu hollow. Asurovy sice brzy dorazily posily, ale to nic nezměnilo na tom že hollowů bylo příliž mnoho. Asura už se chystal stáhnout, když v tom ho za ruku z poza garganty chytl hollow pomocí jeho jazyku a vtáhl ho dovnitř. Zde už Asurovy nemohl nikdo pomoct a tak byl ponechán jako žrádlo pro hollow. Po té co zlomili jeho duši se z něj stal další hollow s jedninou věcí v hlavě: myšlenky na to kolik lidí chce zabít aby se nasitil. Asurova duše se však nevzdala a poté co se jako hollow vyvynul na úroveň arrancara opět převzal kontrolu. Asura se chtěl vrátit do Soul Socielty jako shinigami, ale měl strach že by jeho duševní síli mohli po porážce zmizet. A tak se bez cíle potuloval po pláních Hueco Mundo až dorazil k pevnosti Las Noches. Díky vysokému reiatsu ho Aizen vzal jako jednoho ze svých vojáků. Ačkoli stále cítil trochu oddanosti k 13. divizím, v Aizenovi uviděl cosi co naplňovalo prázdnotu v jeho srdci. Onen důvod jeho existence. Zemřít, stát se arrancarem a sloužit Aizenovi. Stal se jedním z nejsilnější arrancarů a už měl na dosah místo v Espadě. Bohužel dříve než jej získal nastal boj v městě Karakura a Aizenova následná porážka a s tím i smrt téměř celé Espády. Ani to však nezlomilo Asurovu oddanost a stalo se z něj číslo 8 v espádě. Nyní jeho jediný cíl je následovat současného vůdce espády a až bude dostatečně silný, osvobodit Aizena a stanout po jeho boku jako nejsilnější espáda.
Po jeho největší chybě v boji kousky Hogyoku v Las Noches však uznal, že se jeho existence vyvíjela špatným směrem a tak se vzdal pozice v espádě a vydal se do lidského světa. Po zjištění o exitenci skupiny Xcution získal prsten osvobození a stal se z něj člověk který se k té skupině přidal. Zcela nový život pro něj začal a nové cíle byli vytyčeny.


Naposledy upravil AllShamNoWoW dne Fri Nov 16, 2012 5:45 pm, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

PříspěvekPředmět: Re: [Fullbringer] Kishin Asura   Sat Oct 13, 2012 3:56 pm


Level - 1 (Výměna levelů za 2. uvolnění a celkovou sílu)
Volných bodů - 0


Naposledy upravil Metalcore dne Sun Jan 20, 2013 5:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
 
[Fullbringer] Kishin Asura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Schválené postavy-
Přejdi na: