Textové RPG s témou Bleach!

PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 

Kasárny 9. divize

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Kasárny 9. divize   Tue Jan 22, 2013 6:11 pm

Místo kde si každý může spravovat svojí divizi.

Současný kapitán - Nikdo

Členové divize:

Shiro Morimoto
Wakatsuki Airi

Naposledy upravil Metalcore dne Wed Feb 06, 2013 3:54 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin

Poèet pøíspìvkù : 382

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Tue Jan 22, 2013 6:19 pm

ČASOPIS SHINIGAMI

První kapitola - pracuje se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Wed Feb 06, 2013 9:16 pm

Wakatsuki Airi

Shiro! Potřebuju pomoct s časopisem a ty si tu pořád jenom lenošíš! řvala jsem na jednoho klučinu z divize. Máchala jsem kolem sebe rukama a nejspíš u toho vypadala jako dítě, kterému rodiče nekoupili tak moc vytouženou hračku.
Dívala jsem se na něj tím nejnaštvanějším pohledem, co umím, ale jako vrah jsem asi zrovna nevypadala.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 7:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://mirainochance.forumczech.com
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

Poèet pøíspìvkù : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Wed Feb 06, 2013 9:39 pm

Shiro Morimoto

Zrovna jsem se chystal někam schovat kde bych se mohl klidně ze všeho ulít, když přilítla nějaká holka a začala na mě ječet. Normálně bych to asi ignoroval, ale ten hlas jsem moc dobře znal. Otevřel jsem jedno oko abych se podíval jestli mám pravdu. Dlouze jsem zívnul a překulil se na bok. Taky tě rád vidím, Airi. Etoo.. co kdybychom to nechali na zítra? Usmál jsem se a opět zavřel oči.

Naposledy upravil Shiro dne Thu Feb 07, 2013 4:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Thu Feb 07, 2013 7:36 am

Wakatsuki Airi

Tohle jsem mohla očekávat. Jako vždy se ze všeho chtěl vykroutit svým úsměvem.
Aniž bych si to nějak uvědomila, načapala jsem svou maličkost, jak pozoruje spícího Shira. Vypadá... celkem roztomile, když spí. Tuhle myšlenku jsem ale hned vyhnala z hlavy.
Otočila jsem se k odchodu. Dělej, jak myslíš... řekla jsem opět poněkud dětinsky.
Poté jsem šla vstříc venkovním prostorám divize. Vážně musí mít plný zuby toho, jak ho pořád sekýruju... pomyslela jsem si.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 7:53 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Thu Feb 07, 2013 3:20 pm

Shiro Morimoto

He? Co to s ní je, že se nechala tak snadno umlčet? Vstal jsem a protáhnul se. Tohle není normální, že by mě tu nechala spát když máme práci. Vydal jsem se směrem, kudy před chvilkou odcházela Airi. Za chvilku jsem se ocitl ve venkovních prostorách. Airi tam stála a vypadalo to, že nad něčím přemýšlí. Schoval jsem se za sloup a nasadil vítězný úsměv. Takže jsem měl pravdu.. hmm, to by mě zajímalo o čem to přemýšlí.

Naposledy upravil Shiro dne Thu Feb 07, 2013 4:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Thu Feb 07, 2013 4:13 pm

Wakatsuki Airi

Stála jsem venku a přemýšlela. Co to se mnou je? odfrkla jsem si a kecla si rovnou na zadek.
Jedno přísloví říká, že když se ti někdo líbí, začnou ti v břiše lítat motýlci. Jakmile jsem si na to vzpomněla, sejmula jsem prvního motýlka, co se ke mně vtíral. Jestli mě někdo pozoroval, musel si zaťukat na čelo nebo rovnou volat cvokhaus.
Líbí se mi? řekla jsem si v duchu a vraždila další motýlky. Ne, to je blbost.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Thu Feb 07, 2013 5:42 pm

Shiro Morimoto

Sledoval jsem Airi jak máchá rukama kolem sebe a něco si povídá sama pro sebe. Znal jsem jí sice už od akademie ale takhle jsem jí ještě neviděl. Bude lepší když se jí zeptám než jí tu sledovat, pomyslel jsem si. Sešel jsem schody a šel přímo k ní. Airi, děje se něco? Dneska se chováš fakt divně. Podíval jsem se na ní ustaraným výrazem.

Naposledy upravil Shiro dne Fri Feb 08, 2013 1:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Thu Feb 07, 2013 7:34 pm

Wakatsuki Airi

Slyšela jsem za sebou kroky. Nedalo mi to a otočila jsem se. Ony kroky patřily Shirovi.
Mně? Nic mi není... začala jsem se podivně usmívat a dala si ruku za hlavu.
Najednou jsem v Shirově tváři našla dost ustaraný výraz. Shiro? Mně vážně nic není, nemusíš se tvářit, jako kdyby někdo umřel. usmála jsem se znovu, tentokrát už přirozeně a mrkla jedním okem. Takže... nedělej si starosti a zítra budeme pracovat na časopise, platí? poplácala jsem ho přátelsky po rameni a štrádovala si to zpět do divize.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 7:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Thu Feb 07, 2013 7:56 pm

Shiro Morimoto

Nejdřív jsem jí nevěřil, ale teď už vypadala zase normálně. Asi je to tím časopisem, máme tu teď frmol. Poplácala mě po rameni a říkala něco o časopisu. Eh?.. No, jo jasně.

Den druhý

Když jsem se konečně probudil bylo už odpoledne. Vyskočil jsem shunpem z postele když jsem si uvědomil kolik je hodin. A sakra! Zase jsem zaspal, a to jsem slíbil Airi že jí pomůžu s časopisem. Rychle jsem se nasnídal, hodil na sebe shinigami uniformu a rozběhl se k budově 9. divize.

Naposledy upravil Shiro dne Fri Feb 08, 2013 1:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Thu Feb 07, 2013 9:14 pm

Wakatsuki Airi

Je poledne. A není tu. To nemůže přijít aspoň jednou včas?! říkala jsem si pro sebe a chodila z místa na místo.
Vážně... je tak strašně nespolehlivej. Ale co to včera.. zamyslela jsem se a vzpomněla si na včerejší Shirův pohled. ..mělo být? Možná jsem na něj moc zlá a on se snaží. Měla bych zkusit... být milá.
Rozhodla jsem se udělat čaj na přivítanou. Aby si nemyslel, že jsem naštvaná.

Když jsem čaj dovařila, hezky ho rozlila do malých hrnečků a připravila na stůl, pořád nikdo nepřicházel. Podupávala jsem nohou a začala jsem být nervózní. Kde se kruci- nestihla jsem doříct slovo a ve dveřích stál Shiro.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 7:59 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 1:56 pm

Shiro Morimoto

Prudce jsem otevřel dveře a vběhl dovnitř. Omlou.. větu jsem ani nedořekl. Už jsem se připravil na to že mě pořádně seřve, ale místo toho jsem viděl stůl, dva hrnečky s čajem a Airi která vůbec nevypadala naštvaně. Etoo.. ahoj? Překvapeně jsem na ní zíral. Hm, nejsi naštvaná že jsem zase zaspal? zeptal jsem se udiveně.
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 2:11 pm

Wakatsuki Airi

Ahoj, pozdravila jsem a usmála se. ...dáš si čaj? pobízela jsem ho.
Snažila jsem se, abych na něj nezačala řvát nebo naopak... abych se nezačala smát jako psychopat. Nejspíš mi cukali koutky a celkově se nedalo popsat jaká nálada se ve mě vaří, protože Shiro na mě koukal jako na zjevení.
Takže... mezitím, co ty si nejspíš spal nebo dělal jinou záslužnou činnost, já jsem udělala titulní stranu. přišla jsem k němu a předhodila mu papír s dost povedenou grafickou úpravou. Co na to říkáš?

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 8:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 3:26 pm

Shiro Morimoto

Um.. jasně, díky.. sedl jsem si a napil se čaje. Podíval jsem se opět na Airi, která měla opravdu divný ale zároveň legrační výraz. Nedalo mi to a musel jsem se zasmát. Než jsem ale stačil cokoliv říct tak mi ukázala papír s obrázkem titulní strany našeho časopisu. Na obrázku stál bývalý kapitán 11. divize Zanpate Kanpachi a za ním palác Las Noches v Hueco Mundo. Wow, vypadá to pěkně. Tohle se ti opravdu povedlo.. usmál jsem se a napil se čaje. Takže, s čím že to potřebuješ pomoct?
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 3:57 pm

Wakatsuki Airi

Dobrá otázka, pronesla jsem a hodila po něm úšklebek. potřebuju, abys udělal rozhovor. A asi je ti jasné s kým. Můj nápad to nebyl, jen tak mimochodem.
Poté jsem se zvedla a začala pochodovat po místnosti. Do Hueco Mundo se asi jen tak nedostaneš, takže budeš muset použít sílu moderní technologie. Během toho, co jsem Shirovi dávala instrukce, jsem si v duchu představovala, jak bývalý kapitán jedenáctky běhá po Hueco Mundo a přivádí internet do provozu. Téhle myšlenky jsem se zbavila a doufala v to, že už tam má všechno zařízené, včetně vody, která tam taky vždy chyběla.
Když jsem domluvila a dokončila svůj vnitřní monolog, zastavila jsem se. Ty... Shiro... Co si o mně vlastně myslíš? docela drastickou rychlostí jsem změnila téma.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 8:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 4:21 pm

Shiro Morimoto

Samozřejmě že jsem veděl o kom to mluví. Nejšílenější a nejsilnější kapitán z Gotei 13 - Zanpate Kanpachi. Popravdě, moc velkou radost jsem z toho neměl, ale pro všechny je od té doby co utekl ze Soul Society celebrita. V dnešní době se do Hueco Mundo dalo dostat snadno, takže v tom nebyl problém. Začal jsem přemýšlet, jak bude rozhovor asi probíhat. Snad nenastane žádný konflikt, přeci jen on sám naší nabídku na rozhovor přijal. Z přemýšlení mě vytrhla Airi když se mě zeptala co si o ní myslím. He? Co tak.. najednou?
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 4:32 pm

Wakatasuki Airi

Shiro byl překvapen z otázky, kterou jsem mu položila. No... uhla jsem pohledem a dál mluvila. ...pořád ti říkám, co máš dělat, jako kdybych byla nějakej tvůj nadřízenej. Určitě ti lezu na nervy, co?
Vlastně jsem ani nedokázala říct, proč jsem se ho zeptala. Prostě si myslím, že o mně má divné mínění.
Eh, promiň, kašli na to. obrátila jsem se a začala lézt horou papírů. Vzala jsem jeden a zase se pustila do řeči o časopise.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 8:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 6:18 pm

Shiro Morimoto

Děláš to už od akademie a teď by mi to mělo začít vadit? Už jsem si na to zvykl a kdyby jsi to nedělala nebyla by jsi to ty.. usmál jsem se a zamával jí tak aby to na té hoře papírů viděla. Tak já už vyrážím, zatím.. otočil jsem se a vyšel z místnosti.

Když jsem se vrátil zpátky do Soul Society bylo už pozdě večer. No, jsem rád že to proběhlo všechno v klidu.. řekl jsem si pro sebe a dlouze zívnul. Vrátil jsem se zpátky do 9. divize a šel přímo do pracovny. Airi, jsi tu? Mám ten rozhovor..
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 6:52 pm

Wakatsuki Airi

Zatím... to bylo jediné, co jsem stihla říct. Shiro totiž mluvil strašně rychle. Vlastně to znělo, jako kdyby mě sprdnul. Jenom jsem mrkala a měla vykulené oči. Myslíš, že mi to vadí? To bys nebyla ty... opakovala jsem si v hlavě.

Dveře od pracovny se rozletěly a v nich stál Shiro. Vážně má super načasování. Zrovna jsem se totiž převlékala. De-debile, neučili tě klepat? vyjekla jsem a schovávala se za shihakushou. Byla jsem rudá jak rajče.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 8:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 7:25 pm

Shiro Morimoto

G-go-gomennasai! prudce jsem se otočil zády k Airi. Mám ten rozhovor.. víc napjatá atmosféra už snad být nemohla. Položil jsem papíry s rozhovorem na stůl a šel opět ke dveřím. Když jsem zavíral dveře tak jsem se na ní ještě jednou kouknul. Ehm.. no, tak až to budeš mít upravený, dej mi vědět.. zavřel jsem dveře a šel ke svému pokoji. Zdálo se mi to, nebo vypadala.... roztomile?
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 8:39 pm

Wakatsuki Airi

Shiro byl snad ještě víc rudý než já. Cosi mi říkal, ale já nebyla schopná poslouchat. Nejspíš to bylo něco o časopise, jinou společnou řeč nemáme.
Jinou společnou řeč nemáme... z toho jsem byla trochu smutná. Schoulila jsem se do klubíčka a zase trochu zčervenala. Je to škoda...
Hmpf... A tohle bylo trapný...

Ještě ten den jsem za ním přišla s mým dalším uměleckým dílem. On spal, takže jsem byla potichu. Dala jsem mu svůj výtvor na stůl a dala se na odchod.
V tu chvíli se mě ujala zvědavost prošmejdit mu pokoj. Při představě na to, že by tam mohl schovávat něco tajného, co nechtěl by pustit do světa, aby se neztrapnil, jsem nasadila úšklebek a vypadala jako ten největší úchyl pod sluncem. Když už jsem vážně odcházela, naposled jsem se podívala na Shira. Zase je roztomilý... zůstala jsem na něm viset pohledem. Pak jsem si uvědomila, že tohle je vlastně stalkování a vypadla jsem z jeho pokoje.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 8:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Fri Feb 08, 2013 9:56 pm

Shiro Morimoto

Hned jak jsem vešel do pokoje tak jsem skočil do postele. Polovina dne stráveného v tak ponurém prostředí jako je Hueco Mundo člověka pěkně unaví. Uáá.. není nic lepšího než si po dlouhém dni zase lehnout do postele.. a skoro hned jsem usnul.
Zdál se mi zrovna nějaký pěkný sen když mě probudil zvuk zavírajících se dvěří. Hee? vydal jsem ze sebe ospale. Zablesklo se mi v očích.. zloděj? Vyskočil jsem z postele a potichu otevřel dveře. Šel jsem chodbou po špičkách a navíc jsem byl v pyžamu.. nejspíš jsem teď vypadal jako úplný idiot. Ale to nebylo to co mě teď zajímalo, protože pár metrů přede mnou šla osoba která byla v mém pokoji. Stůj! křikl jsem a skočil po něm.
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Sat Feb 09, 2013 7:09 am

Wakatsuki Airi

Už jsem se vracela do pokoje. Najednou mě někdo povalil na zem. Kruci, co to-?! začala jsem se prát s tou osobou, která nechtěla uvolnit stisk, když jsem náhle zjistila, že to je... Shiro?! přestala jsem se bránit a čekala, až mě pustí. Heh... co to do tebe vjelo? ptala jsem se. Byl zaraženej jak srnka, když se zastaví před jedoucím autem, které svítí.

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 8:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Sat Feb 09, 2013 11:20 am

Shiro Morimoto

Když jsem si uvědomil že je to Airi tak jsem byl překvapený a zároveň trochu zklamaný. Už dlouho jsem si nezabojoval kvůli práci na časopisu. E-eh? No, probudil mě zvuk když někdo zavíral dveře od mýho pokoje. A bylo už pozdě, tak mě napadlo že to byl zloděj. Nejspíš jsem byl ještě v polospánku.. měl jsem ruku za hlavou a tvářil jsem se jako idiot. Hm, ale co jsi vůbec dělala tak pozdě v mém pokoji?
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Sat Feb 09, 2013 11:45 am

Wakatsuki Airi

Ha? koukala jsem na něj a absolutně netušila, co říct. Co bych tam dělala, prostě jsem ti tam přišla dát další kus časopisu!
Shiro byl pořád zmatený, pomalu nevěděl, která bije a smál se jako pošuk. Eh, dobře... Jdi se vyspat. Možná jsi náměsíčnej. zvedla jsem se a šla dál.
Tohle bylo teda fakt ulítlý...

Naposledy upravil Juicy dne Sat Feb 09, 2013 8:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   

Návrat nahoru Goto down

Kasárny 9. divize
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: