Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Yoogu "Hysty"

Goto down 
AutorZpráva
Hysty

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 09. 02. 13

PříspěvekPředmět: Yoogu "Hysty"   Sat Feb 09, 2013 9:13 pm

Hysty-chwaaan


Theme
Spoiler:
 

Jméno Postavy: Yoogu
Prezívka: Hysty
Věk: 18
Vzhled :
To oblečenie si šetrím pre prípadný bankai. Zbraň má spočiatku len jednu a aj to takto vyzerá len po uvoľnení Shikaiu.
Spoiler:
 
Pohlaví: Žena
Rasa: Shinigami
Divize : 10
Povaha: Povaha u Hysty-chan je jeedna veľkáaa záhada. Totálne šialenstvo ! Jej smiech býva nákazlivý, jej nálada až chorobne hravá a snažiť sa pochopiť jej psychicku nebezpečne nesplniteľné. Už sa o to pokúšalo veľmi veľa psychiatrov. Každopádne hneď po návšteve u Hysty potrebovali psychiatra sami o seba. Jej povaha je až nepríjemne pevne spätá s povahou jej zanpakuto, čo je vlastne vraždiaci klavn ktorý rád desí malé deti a celé svoje okolie. To čo je pre ňu zábava, býva pre niekoho až hazardovanie zo svojim životom. Niekedy svoje nálady či chute nevie tak úplne ovládať. Trpí totiž nepopísateľnou chuťou zvádzať ostatných na hry, ktoré daných ľudí doslova môžu stáť život. Je jej jedno, či sa jedná o shinigami, alebo o normálne duše, ľudí či dokonca hollow.
Příběh:
Minulost
Hysty bola v minulosti, úplne normálnym dievčaťom. Mala však brigádu v psychiatrii a tak sa dá povedať, že si do svojho posmrtného života odniesla veľa od svojich pacientov. Narodila sa v Karakure, v takej tej bohatšej štvrti. Aj keď boli jej rodičia pri peniazoch, vždy si chcela zarábať sama a stať sa samostatnou, čo sa jej v podstate aj podarilo. Školu vyštudovala ako základnú, tak aj strednú a to zo samými jedničkami !! Len pár krát dostala do nemocnice svoju učiteľku psychológie. Už vtedy u nej začínali ako také príznaky, nie zrovna príjemného správania. Zomrela celkom nepríjemnou smrťou. Nebola vôbec rýchla a bezbolestná, ako si to väčšina ľudí praje. Ona si ju dokonca pamätá, aj keď bol šok z jej smrti dosť veľký. Omylom totiž z ústavu kde pracovala, prepustili jedného pacienta. Teda ten skôr ušiel, než ho pripustili. Prezívali ho "Táta Jack" a bol to rozhodne najdesivejší "Jack", akého kedy mohli deti v cirkuse stretnúť. Okolnosti smrti, a celkový jej popis však nikomu neprezradila a nikomu ho ani nepovie. Ešte teraz má z neho traumu, a to by na svoju smrť už mala dávno zabudnúť !! Každopádne ako zdeptaná duša, ktorá sa nevedela uvoľniť zo svojich reťazí, ostala pripútaná k bábke, ktorú si z jej tela tento psychopat spravil. Reťaz bola pretrhnutá no bola stále menšia a menšia až.. ju jej samota a zúfalstvo úplne pohltilo a z nej sa stal Hollow. Pleť jej zbledla, končatiny sa začali sfarbovať do biela a zo svojich úst vyvrátila bielu hmotu, z ktorej sa jej sformovala maska.
Současnost
Každý deň ju zmáhal neúprostný hlad. Vyžívala sa v tom ako doslova. Svojimi drápami roztrhala každého hollow, ktorý sa jej priplietol do cesty. Postupne sa kŕmila, kŕmila a svoj jedálniček časom, keď sa stala silnejšou, z hollow a duší preniesla aj na shinigami. Sama netuší, koľko ich zjedla. Postupne sa ako hollow ale v rebríčku "Vývoja" dostávala vyššie a vyššie, až načisto opustila ľudský svet a svoje hladné krvavé oči upriamila na les Menosov. Ona bola tou kvázi "dominantou" a tak sa jej vývoj nezastavil ani u Meno Grande. Začala pohlcovať iné veľké beštie, ktoré by ju voľakedy zabili jediným pohľadom, až sa jej znova vyvinuli končatiny. Znova mala svoju vlastnú unikátnu masku, vedomie, pocity a schopnosti. Aj keď sa o pocitoch moc rozprávať nedalo. Jej vývoj sa posunul až na úroveň Vasto-lorde. Viac sa bez Hogyoku pre Hollowa ani nie je možné dostať. Bola to jej finálna fáza, ktorá však bola aj jej osudnou. Ako hollow bola hrozne arogantná, namyslená a myslela si, že dokáže zabiť a skonzumovať hocikoho. Keď sa znova ocitla vo svete ľudí, v momente svojou prítomnosťou zalarmovala Shinigami, ktorý ju začali loviť ako hladný psi nejakú mačku. Ona neutekala, postavial sa im a.. prehrala. Jej normálne vedomie, to ľudské vedomie, ako aj pocity spolu s pocitom viny sa dostavili v momente, keď z jej tváre spadla maska hollow, rozseknutá napoly a keď sa jej telo začalo strácať. Keď sa jej duša konečne uvoľnila zo spárov prízrakov a ona sa prebudila v Rukongaii, spomínala si len na útržky svojho života ako hollow. Jediné čo sa jej stále vybavovalo úplne jasne bola práve jej smrť. Desila sa toho no, čo mala robiť ? Bola priradená k rodine, ktorá nebola nai chudobná no ani nejak extrémne bohatá. Každopádne znova mohla prežívať svoje viac menej beztarostné detstvo. Ona sa ale zapísala na akadémiu, ktorú o dva či tri roky dokončila s celkom normálnymi výsledkami. Svoje zanpakuto, kto vie ako objavila. Raz sa proste "hrala", pri čom tá kvázi hra stála životi jej vtedajších priateľov. Práve preto ju aj ku shinigamim zobrali, mysleli si totiž, že ju budú môcť ovládať.. že jej povahu, ktorú riadia skôr inštinkty a zákerné chúťky, budú vedieť potlačiť... ah ako sa len mýlia.
Schopnosti :
Schopnost ovládat Zanpakuto : 10
Schopnost ovládat Kido: 1
Schopnost ovládat Léčení : Neumím
Schopnost ovládat Obranné Kido:1
Schopnost ovládat Shunpo : 8

Zanpakuto:

Jméno : Jack "in the box"
Celý vyvolávací proces : Kabooom Jack !
Forma zanpakuto:
Po vyslovení formulky pre uvoľnenie zanpakuto, sa z katany stane niečo na štýl obojručného kladiva. Je však už na prvý pohľad iné, než klasické stredoveké kladivá. Toto patrí ako keby cirkusu. Jeho tupé hrany sú preliačené do seba a doslova duté, zatiaľ čo z jeho vrchola trčí hrot, ktorý skôr vyzerá neprakticky ako nebezpečne. /obrázok v obrázku charu/ K pasívnym schopnostiam patrí práve to, že jej pri aktivácii v podstate zmizne reiatsu. Teda stále tam je, ale je úplne dokonale zamaskované. Celé jej zameranie Zanpakuta je totiž hlavne v psychike nepriateľa a v oklamaní zmyslov a následnému kritickému zásahu do chrbta.

Techniky Zanpakuto:
Kaboom of Doom !
Pomocou tejto techniky vytvorí z dutého otvora v jej zanpakuto podobe kladiva "Guličku", ktorá vyzera ako nejaká bowlingová guľa len v menšej verzii. Je na nej vysmiaty klaun a už od pohľadu sa trasie. Pochopiteľne nasleduje výbuch, ktorý vyzerá skôr ako ohňostroj. Naozaj by však nikto nechcel stáť v jeho dosahu. Aj keď výbuch sám o sebe nespraví moc. Vytvorí hustú fialovo-červeno-zeleno-žltú hmlu v ktorej poletujú rôzne farby dúhy, hviezdičky a smrdí to tam ako niekoľko týždňov staré ponožky. Vďaka tejto chaotickej hmle vie svojich nepriateľov Hysty na nejaký čas vyradiť z prevádzky a sama napríklad zdrhnúť, alebo rozostaviť v okolí hmly pasce či podobne, to je už na nej.

Despair in the box
Je to veľmi jednoduchá technika. V rukách Hysty sa vytvorí malinkatá krabička, ktorú hodí po nepriateľovi. Spočiatku to vyzerá ako fyzický útok, ak vôbec nejaký. Krabička vśak sama o sebe nespraví nič. Dôležité je predsa to, aké prekvapenie skrýva. Z krabičky vyletí Jack, teda malinký klaun na pružinke, ktorý sa začne smiať nepríjemne strašidelným smiechom. Práve tento smiech pôsobí ako iluzionistická vlna, ktorá svoju obeď pohltí a navodí jej pocit naprostého zúfalstva až hystérie. Následky sú už odvodené skôr od nepriateľa. Niektorý stuhnú, niektorý ostanú paralizovaný šokom, iný sa rozplačú a nie sú schopný sa na ďalší súboj moc sústrediť a iných to zas rozzúri a ich ďalšie kroky bývajú unáhlené a neopatrné.

Lucky shot
Lucky shot je skôr pasca, než nejaký útok. Na prvý pohľad znova úplne obyčajná a nevinná, len podivne pomaľovaná krabička. Keď sa k nej nepriateľ priblíži, znova sa otvorí a vystrčí sa ďalśí z Jackov, teda malých strašidelných klaunov. Narozdiel od "Despair in the box", je tento Jack vybavený nie psychickým, ale fyzickým útokom. Existujú dva druhy.
1. Jack začne za svojou obäťou skackať. Na prvý pohľad dosť nezmysel no keď sa k vám dostane, začne sa smiať a následne vybuchne, pri čom je výbuch tvorený čistým reiatsu
2. Jack pootvorí ústa a začne po svojej obeti strielať zlaté mince. Každá z miný má však efekt, ako nejaké útočné kido 10-30 úrovne /bude sa v tom ešte zlepšovať.. časom./

Vzhled zanpakuto v Inner Worldu.
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

PříspěvekPředmět: Re: Yoogu "Hysty"   Sun Feb 10, 2013 12:15 pm

Docela kvalitní postava, ale na ty schopnosti očekávám kvalitní posty


Level - 1
Volných bodů - 0
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
 
Yoogu "Hysty"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Schválené postavy-
Přejdi na: