Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyMagazínRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Rin Kurayami

Goto down 
AutorZpráva
Rin Kurayami

avatar

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 02. 13

PříspěvekPředmět: Rin Kurayami   Sat Feb 09, 2013 10:58 pm

~Rin Kurayami~
Věk: 385
Barva Reiatsu: černá, nebo žlutá (záleží na zanpakuto, kterou právě používá)
Pohlaví: žena
Rasa: shinigami
Divize: 3.
~Povaha~

Rin je jako její zanpakuto, občas veselá, kypí energií a optimismem, nejradši by byla, kdyby se všichni kolem ní usmívali. Pomáhá, komu jen může a neustále se snaží sílit, aby byla užitečná a potřebná pro Soul Society a i pro svou kapitánku, kterou má moc ráda. Na druhou stranu někde hluboko uvnitř její duše je temné místo, které neustále bojuje s tím světlem všude kolem, občas má ta temnota navrch, takže Rin upadne do deprese, nebo si připadá naprosto k ničemu, což ze srdce nesnáší, ale nemůže s tím nic dělat.
Zanjutsu: Zatím zvládá jen obě Shikai formy své zanpakuto
Hakuda: Ovládá Ikkotsu
Hoho: Prozatím zvládne jen Shunpo
Kido: Bakudo i Hado
Reiatsu: Na úrovni zástupce kapitána, možná i trochu větší.

Schopnost ovládat Zanpakuto : 10
Schopnost ovládat Kido : 3
Schopnost ovládat Léčení : 1
Schopnost ovládat Obranné Kido : 3
Schopnost ovládat Shunpo : 3

~Minulost~

Rin stejně jako ostatní duše dlouho žila v Rukongai v jedné z nejodlehlejších čtvrtí. Byly tu časté útoky hollow a jiných nestvůr. Všichni tu trpěli bídou, ale nikoho ze Soul Society to nezajímalo a proč by taky mělo? Vždyť oni měli všechno a hlavně byly v bezpečí. Rin často chodívala až ke zdi a snažila se zjistit co je za ní, byla zvědavá jako každé dítě. Netrvalo dlouho a z dítěte se pomalu stávala mladá žena, rostla jako dříví v lese, proto se nebylo čemu divit, že její způsoby byly poněkud svérázné a neohrabané, taky se nezřídka dostala do nějaké rvačky, nebo hádky. Roky plynuly jako voda a co by taková holka jako ona dělala v zapadlém Rukongai? Rozhodla se, že to změní, avšak v podvečer dne, kdy měla nastoupit do akademie se šla projít. Nedokážu říct, jestli to bylo dobře, nebo špatně, ale jedno je jisté, v ten den se úplně změnila. Byla nezvykle temná noc, měsíc jen občas vykoukl zpod hustých mračen, aby osvítil Rin cestu. Ticho, které by se snad dalo i krájet dívce způsobovalo mrazení v zádech, přerušil ho však ryk a výkřiky. Rin chvilku váhala, ale byla zvědavá, jako všichni, tak se vydala za zvukem, to co spatřila ji vyděsilo. Skupina hollow utlačovala několik Shinigami, už od pohledu bylo jasné, že nemají proto takové přesile nejmenší šanci. Nestvůry zabíjely jednoho shinigami za druhým, až tu nakonec zůstala jen Rin. Tenkrát ještě nevěděla, že má až příliš velkou duševní energii a že to kvůli ní a jejímu reiatsu všichni ti muži zemřeli. Nestvůry dívku oblíčily, už nebylo úniku, strach, který jí pulzoval v žilách ji doháněl k šílenství. Něco ji chytlo kolem pasu a zvedlo ze země, začala křičet, ale zdálo se to být marné. Když už ji Hollow měl téměř ve svém odporném chřtánu ozval se hlas, hlas, který slyší doteď, byl to hlas kapitánky Niigaki, to ona ji zachránila a sprovodila ze světa všechny ty stvůry, to ona se podívala do jejích vyděšených očí a vlila do nich opět naději. Dívku dokonce zanesla domů, aby se mohla pořádně zotavit z toho zážitku. Od té doby v sobě Rin ukrývá velký strach, strach, který jí na duši vytvořil tmavé místo, kterého se nemůže zbavit, strach ze smrti.
Akademie byla pro Rin to nejlepší, co se jí v životě mohlo stát, byla celkem oblíbená a všechny předměty jí šly, proto občas doučovala své spolužáky. Léta plynuly jako voda a byl tu poslední ročník, nic, s čím by se nedokázala vypořádat, ale to nikdo nepočítal s tím, že bude její třída vybrána, aby na jeden den převzala hlídku v Karakuře. Všichni se moc těšili, ale jediná Rin z toho moc nadšená nebyla, měla divný pocit, ale nedala to na sobě znát a šla s ostatními. Ze začátku byl všude klid, ale nic netrvá věčně. Před nic netušící trojicí se najednou oběvil Hollow, aniž by kdokoliv tušil, kde se tam vzal. Naštěstí všichni stihli uskočit, i když jeden její spolužák to dost ošklivě schytal do ramene. Náhle se v Rin opět probudil ten strach ze smrti, couvala, ale zakopla a nemohla se hnout, jen vyděšeně zírala na blížící se stvůru, tasila svou zanpakuto a nastavila ji před sebe, asi jen proto, aby mezi sebou a nestvůrou vytvořila pomyslnou bariéru a v tom to uslyšela., slyšela mluvit svou Zanpakuto! Řekla jí své jméno! „Yami ni subete o motte kuru Kurai! Ankoku neko!“ Zanpakuto najednou pohltilo černé reiatsu, které vytvořilo černou kočku před Rin, ta skočila na Hollow a ten se najednou zastavil, jako by se nemohl hnout. Toho využili zbylí dva shinigami, aby Rin odtáhli do bezpečí. Slyšely dál řev nestvůry, nejspíš už se dostala z vězení a hledala je, což se jí nakonec povedlo. Už chtěla použít další útok Kurai, když v tom zaslechla úplně jiný hlas. „Watashi no kokoro o terasu Raito! Hikari kōgeki!“ Zopakovala po hlasu, který slyšela v hlavě a nastavila proti sobě svou zanpakuto. Vystřelil z ní žlutý paprsek světla, který do nestvůry udělal doslova díru přesně v místě, kde měla masku. Hollow byl poražen a Rin získala zanpakuto a mohla pokračovat ve své cestě k shinigami.

~Současnost~

Dnes Rin slouží pod kapitánkou Niigaki, která jí kdysi zachránila život. Jak sama říká, nemohla si přát nic lepšího a doufá, že už to takhle zůstane napořád, protože se jí pod vedením své kapitánky daří přímo skvěle, i když to je občas pěkná dřina zůstat ve formě a nezaostávat za ostatními.

Vzhled:
 


~Zanpakuto~
Kurai Raito
Vlastnosti
Kurai Raito je jako její majitelka, je jako dvě zanpakuto uzavřené v jedné kataně. Pokud rozložíme její jméno na dvě, tedy: Kurai a Raito dostaneme dvě naprosto rozdílné schopnosti.
Kurai používá pro své útoky sílu temnoty a její samotnou podstatu, při vyvolání se změní v srpek měsíce. U Raito je to úplný opak, světlo, které vytváří, neslouží pouze jako osvětlení, při vyvolání se zanpakuto změní v kruh s ostřím a rukojetí. Její pasivní schopností je, že ostří při vyvolání září.
Vyvolání
Watashi no kokoro o terasu Raito! (Osvětli mé srdce, Raito)
Yami ni subete o motte kuru Kurai! (Přiveď všechny do temnoty, Kurai)
Útoky
Kurai:
Burakkuhōru – vytvoří před uživatelem oblak temnoty, který dokáže pohltit jakýkoliv útok založený na reiatsu, pokud se ho nepřítel dotkne, nebude se na dobu 1 postu moct hnout z místa.
Yūshūnobi - Pokud Rin aktivuje tuto schopnost a jakkoli svou zanpakuto zraní nepřítele, tak na ráně zůstane kus temného reiatsu, které vysává reiatsu a dává ho Rin. Vysávané reiatsu je přímo úměrné velikosti způsobeného zranění.
Raito:
Hikari kōgeki – Obruč se naplní světlem, které může Rin vystřelit po nepříteli (r=15 cm). Toto světlo má stejnou sílu jako malé cero, alespoň funguje na stejném principu.
Kagayaku washi – Z obruče vylétne orel tvořený z čistého světla, buď může zasáhnout protivníka a tím mu způsobit popáleniny téměř na polovině těla, nebo ho Rin může použít na spojence a tím mu doplnit asi 30% jeho reiatsu.

Obrázek zanpakuto:
 
Kurai v lidské podobě:
 
Raito v lidské podobě:
 
Vnitřní Svět zanpakuto:
 
Vyvolání Bankaie
Hikō (vzlétni) Kurai Raito
Vlastnosti
Bankai je spojení Schopností Kurai a Raito do jednoho celku.
Bankai: Rin pohltí její vlastní reiatsu, které teď spíš připomíná černý kouř protínaný žlutým až mílým světlem.Její zanpakuto úplně zmizí a její tělo sformuje do podoby anděla a démona (viz obrázek). Bojuje teď pomocí oblaku temnoty, který funguje podobně jako Gaarova ultimátní obrana. Tudíž ji chrání bez ohledu na její vůli, není téměř možné ho proseknout, navíc pokud nepřítele pohltí, pohlcuje jeho reiatsu. Mrak se také může přetvořit do různých tvarů a přebírat vlastnosti předmětů, či zvířat, které napodobuje. (npř: pokud se změní na hada a kousne nepřítele, vpustí do něj „temnotu“ místo jedu a po dobu dvou postů odčerpává jeho reiatsu). To je vylepšená schopnost jedné z jejích zanpakuto, pak je tu ještě schopnost druhé, světlejší poloviny. Kolem Rin létá v kruhu asi pět orlů, které používá v Shikai s tím, že když jednoho použije, tak se na jeho místě objeví další. Může použít stejný světelný útok i štít jako v Shikai, akorát, že je daleko silnější než v napůl uvolněné formě. Světelný paprsek má už poloměr 1 metr. Mimořádnou schopností, kterou v tomto bankai může použít je zpěv, s jeho pomocí může vyléčit rány všech svých spojenců, ať už jsou jakkoliv velké, avšak tuto schopnost může v bankai použít pouze jednou a světlo, které s jeho pomocí vytvoří léčí spojence, dokud Rin nepřestane zpívat.
Vzhled v bankai:
 


Naposledy upravil Rin Kurayami dne Tue Feb 12, 2013 3:09 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mety van Grace
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

PříspěvekPředmět: Re: Rin Kurayami   Tue Feb 12, 2013 3:41 pm


Level - 1
Volných bodů - 0
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-rpg.creaforum.net
 
Rin Kurayami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Postavy :: Schválené postavy-
Přejdi na: