Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Navrhování kido

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Navrhování kido   Navrhování kido EmptyFri Oct 19, 2012 1:21 pm

Zde napište popis techniky, kterou budete používat. Mělo by to vypadat zhruba nějak takhle.

Jméno : Hyoton

Level : Hado no 59

Účinnost : 6/10

Proces vyvolávání (pokud máte o 5 větší body na útočnem kidu než je zapotřebí toto, nepoužívejte vyvolávání, seznam používání kida je v pravidlech!) : Oceán pohltila temnota, oheň se stal vodou a voda se stala ledem, led je můj meč a temnota můj štít, vzhůru do oblak! Hado no 59 : Hyoton!

Popis : Hyoton vyvolá jednu velkou špičku, která je velmi ostrá a rychlá, je to útočný útok, který je výhodný proti ozbrojeným lidem, proti rychlým se nehodí.

Pod tento příspěvek pište vaše kido.
____________________________

Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Kido   Navrhování kido EmptySat Oct 20, 2012 10:29 am

Ja budem používať toto:http://bleach.wikia.com/wiki/Kid%C5%8D
je tam prehľadný zoznam na konci,malo by to postačiť,ak nie tak niečo vymyslím Wink
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySat Oct 20, 2012 7:21 pm

Bakudō # 81. Dankū

vytváram len vyvolávajúci proces

Hory chrániace pred vetrom,voda chrániaca pred ohňom,štít pred mečom.Miesto pre teba nedosiahnuteľné.

Potvrdené na skype XD
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Oct 21, 2012 4:28 pm

Jméno : Kage Bunshin

Level : Bakudo no 34

Účinnost : 10/10

Proces vyvolávání :
Můj vlastní stín porušil své právo, zmať nepřítele, dokaž zmást můj stín, stín se stává živým. Bakudo no 34 : Kage Bunshin!

Popis : Udělá dokonalý obraz, nebo více obrazů dle toho, kolik jich chcete, čím víc klonů, tím víc reiatsu. Je to matoucí technika, která nelze zjistit, po jediném úderu nepřitele zmizí.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Oct 21, 2012 4:34 pm

Jméno : Mizusu

Level : Hado no 66

Účinnost : 7/10

Proces vyvolávání :
Voda je duše bohů, oheň je duše ďábla, ty jež nosíš jméno bůh, povol mi použít tvou duši k uhasení ďábla. Hado no 66 : Mizusu!


Popis : Z ruky vystřelí velký proud vody, který uhasí i ten nejžhavější oheň
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Oct 21, 2012 4:42 pm

Jméno: Gaki Rekkō
level: Hado no 55
Účinnost: 8/10
Proces vyvolání: Šipky andělů probudily jed, který byl tlumen osudem, osud se stává součástí mé síly.
Navrhování kido GakiRekko

Jméno: Hyōga Seiran
level: Hado no 89
Účinnost: 9/10
Proces vyvolání: Zmraz vodu, vypusť led a zasáhni svůj cíl, chlad je má vášeň. Hado no 89 : Hyoga Seiran!
Navrhování kido HyogaSeiran

Jméno: Kongōbaku
level: Hado no 34
Účinnost: Stejná jako Sokatsui.
Proces vyvolání: Ďábel uskutečnil můj sen, v posteli smrti, v posteji pekla, osudová báseň ohnivých duchů. Hado no 34 : Kongobaku!
Navrhování kido Kong%C5%8Dbaku

Fillerová hado která nemají číslo ani nic jiného, chtělo by to přiřazení abych věděl kdy je budu moct ovládat. Přiřazeno
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Oct 21, 2012 4:43 pm

Jméno : Karendāshi no rete iru

Level : Bakudo no 44

Účinnost : 8/10

Proces vyvolávání :
Kalendář smrti, byl vypsán tvou rukou, dovol mi nahlédnout a zřít osud těch co se stali posmrtnými. Bakudo no 44 : Karendashi no rete iru!

Popis : Způsobí že v dosahu 165 metrů všichni oslepnou, oslepnutí trvá zhruba 10 sekund, což je dost dlouhá doba.


Naposledy upravil Metalcore dne Tue Oct 23, 2012 8:05 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptyTue Oct 23, 2012 1:45 pm

Bakudō no 79:Kuyō Shibari

Proces vyvolávania:
Temnota obklopujúca všetko živé zasievajúca strach do tvojich očí,purpurové polnočné nebo,to je svet,v ktorom veznený budeš a z ktorého neunikneš.Bakudō no 79:Kuyō Shibari!

Navrhování kido KuyoShibari

Poznámka:Vytvoril som len vyvolávajúci proces.
ADMIN : Potvrzuji, ale nedávej k tomu účinnost.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptyTue Oct 23, 2012 2:40 pm


Jméno: Hachigyō Sōgai
Admin : Toto Bakudo nebudem používat, jelikož jediný kdo se ho mohl naučit, nebo spíše jediný kdo ho uměl byl Hachi.

Navrhování kido HachigyoSogai

-----------------------------------
Jméno: Millón Escudo

Level: Bakudo no 90

Účinnost: 10/10

Proces vyvolání: Ochrana dokáže prorazit útok, směruji tímto svojí obranu do útoků všeho špatného a dobrého. Smrt se rozhodla můj život ještě uchovat, den, noc, světlo, tma, úplněk dosáhl navršení a organismus se vyvíjí. Ochraň duše všech živých a mrtvých. Prázdnota, samota, útok, obrana, vše používám k obraně jiných a slibuji si plané naděje, pomoc mi ochránit moje sny a realitu. Povol a ubraň! Bakudo no 90 : Millón Escudo!

Navrhování kido MillonEscudo

-----------------------------------
Jméno: El Escudo

Level: Bakudo no 76

Účinnost: 8/10

Proces vyvolání: Moje tvář nebude zjizvená, zapečetím mé jizvy a ochráním svou duši, použiju svou katanu na zabití škůdce. Ničitelé pocítí mou silnější stránku, dvanáct snů se spojilo a vytvořilo realitu. Bakudo no 76 : El Escudo

Navrhování kido ElEscudo

-----------------------------------
Jméno: Fūsatsu Kakei
Musím si přiznat, že zde to neumím určit, ale pokusím se. Bude to určitě vysocelevolové hado.

Level: Hado no 92 (Slabší než Kurohitsugi nebo Senju Koten Taiho, nicméně dost silné.)

Účinnost: 10/10

Proces vyvolání: Epocha mé síly právě nastala, překonej mou vlastní sílu a prolom bariéru. Ty, kdož vlastníš krev, ty jež vlastníš duše, ty jež vlastníš motýlí křídla, vzleť na oblohu a diktuj co je v nebi, mraky, vesmír, galaxie. Krach obrany prolomí křídlo, mrak plný deště. Vybuchni a nič. Zpozoruj a syč. Tento útok směřuji na tebe! Odteď nebudeš spasen. Hado no 92 : Fusatsu Kakei!

Navrhování kido UraharaAizenWristSeal

-----------------------------------
Jméno: Kyūjūrokkei Kakafūmetsu
Admin : Tohle, rozhodně ale rozhodně nebudem používat, beztak není jisté jestli je to bakudo, co když je to nějaká Urahary schopnost(Benihime)? A jestli je to Bakudo, tak dost silné, moc silné.

Navrhování kido Ky%C5%ABj%C5%ABrokkeiKakaf%C5%ABmetsu

Trochu víc práce Very Happy až na to poslední to je spíše asi na okrasu Very Happy jinak je ještě hodně dalších bakudo atd. ale ty nemají už ani jméno takže je asi používat nebudeme co
Tyto hado, jsou vážně vysoce levelová, pokusím se je napsat. Nicméně, jméno můžeme přeci vymyslet také ne?
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Oct 28, 2012 7:56 am

všetky sú to bakudo,ale nehám to na tebe,mety,ty si s tím určite poradíš Wink
Bakudo no 28:Inemuri
Účinnost: Pouze pokud má uživatel více reiatsu než oponent.
Navrhování kido Inemuri

Bakudo no 42:Tanma Otoshi
Účinnost: Pouze pokud má uživatel více reiatsu než oponent.
Navrhování kido TanmaOtoshi

Bakudo no ?:Noren Mekuri
Navrhování kido NorenMekuri

Bakudo no 29:Shibireyubi
Účinnost: Pouze pokud má uživatel více reiatsu než oponent.
Navrhování kido Shibireyubi
Návrat nahoru Goto down
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Nov 04, 2012 6:58 pm

Ryubi no Jōmon
Navrhování kido RyubinoJomon
----------------------------
Koko no Jōmon
Navrhování kido KokonoJomon
----------------------------
Kikai no Jōmon
Navrhování kido Gif_KikainoJomon
----------------------------
Hoyoku no Jōmon
Navrhování kido HoyokunoJomon
----------------------------
Shiji no Saimon
Navrhování kido ShijinoSaimon

mety,ďaľsia práca pre teba,ty to budeš vedieť vybalancovať

Ty kido jsou něco jako Kekkei Genkai pokud koukáš na Naruta, umí to jen Hachi, protože je vytvořil. Takže neschváleno.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Nov 11, 2012 9:12 pm

Jméno: Shiōbu

Level: Hado no. 49

Účinnost: ??

Proces vyvolání: Temnota je cesta má, stíny konců se shromažďují, mojí nepřátele proti mě vyráží. S požehnáním vládce mrtvých, vzývám konec ostatních!

Navrhování kido Death-Orb


Jméno: Shi no nami

Level: Hado no. 75

Účinnost: ??

Proces vyvolání: Strážce stínů, ty jenž převádíš duše mrtvých do hlubin pekelných. Vyhověj mé žádosti a znechuť zem její vlastní nenávistí! Zkáza, zhouba, zoufalství! Přiveď smrt do náručí mých a pohleď na nepřítele mého z bran pekelných.

Navrhování kido Death_Wave


Jméno: Rubīshīru

Level: Bakudo no. 25

Účinnost: ??

Proces vyvolání: Nejjasnější z drahokamů, barva krve která nesmí být prolita zazáří jako můj štít!

Navrhování kido 2814184_o


Jméno: Shi

Level: Hado no. 95

Účinnost: ??

Proces vyvolání: Smrt rodiny, smrt vůdců, konec života. Duše topící se v zármutku a ti jenž shlížejí na ostatní. Nechutnost která spadla z nebes, bezcenný život a marnost. Volám jméno smrti a hledím tváří v tvář jejímu bohu. Ty jenž ukončuješ životy a máš za vinu smrtelnost naši, staň se jedním se mnou a rozsej ubohost naši!

Navrhování kido Death-Pillar


Naposledy upravil AllShamNoWoW dne Thu Nov 15, 2012 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySun Nov 11, 2012 9:23 pm

Jméno - Tairakishinorahi

Level - Bakudo no 29

Vyvolání - Soudný den nastal, písmo jenž bylo psáno na hrob a bylo znesvěceno.. mluví ke mně. Osmset mrtvých vran, které odhání strach. Bakudo no 29! Tairakishinorahi!
Navrhování kido Tumblr_mdasrzAVsj1qkvue8o1_250
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptyWed Nov 14, 2012 6:39 pm

Jméno - Sentan Hakuja

Level - Bakudo no 49

Vyvolání - Hrobka faraónů, havran křičí lidským hlasem, úplněk, srp nadějí který rozsvítí můj sen. Bakudo no 49: Sentan Hakuja!

Navrhování kido SentanHakuja2

(Místo na které se chcete přesunout musí být vámi označkováno.. např: je vaše oblíbené a viděli jste ho nejmíň stokrát)
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize
Shiro


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 12. 01. 13
Location : Doma:P

Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido EmptySat Feb 09, 2013 11:00 pm

Jméno: Kasai Misairu

Level: Hado no 79

Účinnost: 10/10

Proces vyvolávání:
Král ohně, král zla, král temnoty, král všemocného pekla. Propůjč mi tvou nekonečnou sílu jenž neseš ve svých božských rukou. Já, kdož nese jméno člověk, ti přísahám svou věčnou věrnost. Žár ať ztrestá mé protivníky, ty, jenž tebou pohrdají! Hado no 79; Kasai Misairu!

Navrhování kido Katonkaensenpu

Popis: Uživatel vystřelí z ruky obrovský proud ohně. Destruktivní síla je 2krát větší než Sōren Sōkatsui, navíc na místě dopadu vznikne požár, který všechno v okolí spálí.

Nevím k čemu ti to bude, ale povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Navrhování kido Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navrhování kido   Navrhování kido Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Navrhování kido
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kido a jejich používání

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: