Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Uraharův Obchod pro Shinigami

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptySun Oct 21, 2012 5:57 pm

Uraharův Obchod
Uraharův Obchod pro Shinigami Kd0bpg10
Svitek - Hado no 90: Kurohitsugi
Cena = Dohodou

Uraharův Obchod pro Shinigami Tumblr_lgqzfaSvez1qb55te
Uraharův Obchod pro Shinigami Kd0bpg10
Svitek - Hado no 91: Senjyu Koten Taiho
Cena = Dohodou

Uraharův Obchod pro Shinigami SenjuKotenTaiho

Uraharův Obchod pro Shinigami Kd0bpg10

Uraharův Obchod pro Shinigami Potionofconcentration
Lektvar reiatsu = doplní 50% reiatsu
Cena = Něco za něco



Uraharův Obchod pro Shinigami Kd0bpg10

Uraharův Obchod pro Shinigami 50px-Red_Potion_TWW
Lektvar zdraví = doplní 50% zdraví
Cena = Něco za něco



KAŽDOU NEDĚLI NOVÉ ZBOŽÍ!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyFri Nov 16, 2012 6:01 pm

Kishin Asura

Po nějaké době bloudění a návštěvy cukrářství odkud jsem si nesl dvě lízátka jsem konečně narazil na podivný obchod který byl zcela jistě mým cílem. Krátce po vstupu jsem uviděl pár modrých a rudých lektvarů. Něco my říkalo že jejích efekt se projeví na zdraví a reiatsu toho kdo je použije a jelikož jsem nevěděl jak silný můj soupeř bude tak jsem se pokusil najít cenovku, ačkoli marně. Urahara-san? jste tu~?
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyFri Nov 16, 2012 6:06 pm

Urahara Kisuke

Kutím kutím.. Táák, sem.. a sem! Je to! Krátce jsem uslyšel křik na mé jméno. Otevřel jsem z mé dílny dveře do obchodu a pozdravil jsem. Watashi wa Urahara Kisuke-desu. Ale jak to tak vypadá, jistě mně znáte. Mé oči zahalila tma. V zadu jsi mohl uslyšet menší výbuch. Ah.. pardon! K..kutil jsem! Rychle jsem se tam seběhl a uklidil to tam trochu. Počkejte ještě vteřinku! Běžel jsem zpět a jen podotkl. Eh? Watashi wa Urahara Kisuke-de... de.. vy jste tu vlastně již byl, co máte za přání?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyFri Nov 16, 2012 6:10 pm

Kishin Asura

Ano.. byl jsem tu. Ukázal jsem mu na lektvar reiatsu a lektvar zdraví, a neúmyslně jsem upustil tašku s lízátky které musel Urahara zcela jistě vidět. Oh.. pardon.. chtěl jsem se zeptat.. co stojí tyhle věci? Nemáte nikde konkrétní cenu.. a také.. bych si chtěl ověřit jejich efekt. Rychle jsem zase zvedl tašku a čekal jsem na odpověď. Hned co to tu vyřídím.. budu jej muset požádat aby mě dostal do Hueco Mundo.. jako hollow jsem si s tím nemusel dělat starosti, ale člověk bohužel gargantu prostě otevřít nemůže.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyFri Nov 16, 2012 9:04 pm

Urahara Kisuke

Hm? Cena?! Pokud to chceš vyměnit za ty lízátka.. zapomeň, mám jich tu spoustu. Usmál jsem se tajemně. Ale potřeboval bych aby jsi mi něco vyřídil.. Jsou tu samozřejmě i jiné způsoby.. ale ty by se ti nemuseli až tak líbit. Usmál jsem se tajemněji než předtím. No? Co na to povíš?!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptySat Nov 17, 2012 9:14 pm

Kishin Asura

Chápu.. původně jsem vám ty lízátka neměl v úmyslu prodat, ale jak to tak vidím tak je máte velice rád.. takže pokud vás náhodou někdy někdo vykrade tak my prosím dejte vědět. Sundal jsem si z prstu prstem vysvobození který ze mě udělal člověka a ukázal ho Uraharovi. A co tohle.. jsem si jist, že někoho jako jste vy to bude zcela jistě zajímat. Přeci jen.. velice rád kutíte nemám pravdu? A copak by jste potřeboval abych vám vyřídil? Ale, ale tohle vypadá na delší smlouvání.. snad se my podaří získat co nejvyšší slevu.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptySun Nov 18, 2012 11:54 am

Urahara Kisuke

Tenhle prsten.. Jeden z mocných artefaktů že? Jak vidím použitý. Ale má v sobě jednu velmi cennou věc. Když mi ho dáš, můžeš si vzít jeden lektvar zadarmo a na druhý ti dám 50% slevu. No není to dobré? Usmál jsem se chladnokrevně a ukázal rukou na lektvary.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptySun Nov 18, 2012 3:44 pm

Kishin Asura

Hmph.. tak něco cenného říkáš? Kdy prozradíš co to je tak tu nabídku zvážím.. protože jak to tak vidím tak ten prsten chceš no ne? Také jsem se chladnokrevně usmál protože jsem z něj chtěl vytřískat co nejvýhodnější koupi. A také.. pokud by dáš slevu.. v jaké podobě. Přeci jen tu zatím nejde o peníze že..[i]Mám k dispozici sice část financí od Xcution, ale bylo by hloupé je promrhávat. Jsem si jistý že se domluvíme ještě lépe.. Urahara-san
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptySun Nov 18, 2012 7:25 pm

Urahara Kisuke

Eh? Aha tak to ne.. Usmál jsem se, trochu jsem se projevil jako "troll". Už ho nechci. Máš něco jiného?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptySun Nov 18, 2012 7:31 pm

Kishin Asura

Ne. Už tu nic jiného není. Tohle vypadá na konec našeho obchodu. Schoval jsem prsten do kapsy a otočil se k Uraharovi zády. [b]Tohle obchod vypadá docela spustošele.. nevypadá to že by sem chodilo moc zákazníků. Rázným krokem jsem se vydal k východu a cestou si ještě prohlížel pár věcí na policích.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyMon Nov 26, 2012 5:56 pm

Kishin Asura

Už jsem chtěl obchod opustit, ale těsně před východem jsem se zastavil. Ah, pravda málem bych odešel bez toho pro co jsem přišel. Otočil jsem se a stoupl si před Uraharu. Jsem si zcela jistý že dokážete otevřít bránu do jakéhokoli světa. A také jsem si jist že pro mne otevřete bránu do Hueco Mundo. Třeba po cestě potkám nějakou espádu kterou zabiji.. nebo rovnou ovládnu celé Las Noches, kdo ví. Jde v zájmu nás všech.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyWed Dec 26, 2012 9:02 pm

Urahara Kisuke

Byl v celku temný chlap, ale já se stále smál a mával svým vějířem a v klidu se chladil. Hm... Ale mladíku, já tě ještě ani pořádně neznám. Co vůbec umíš, když jsi sem tak troufale vešel a žádáš mě o takové věci?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyWed Dec 26, 2012 9:11 pm

Kishin Asura

Co umím? To mohlo vyznít i tak jako by jste se staral o to jestli na mé cestě zemři či nikoli. Co se týče troufalého příchodu.. Podle mě byl stejný jako každého jiného zákazníka. A jestli ne.. pak mne omluvte. Poprvé co jsem v obchodě tohoto tipu.. s obchodníkem který by zcela jistě neměl problém s tím udělat ze mě maso na rožni. Obešel jsem Uraharu stojícího přede mnou a začal jsem si opět prohlížet regály. Jak se asi daří mé malé Michio... mohl bych se stavit na čaj.. Až najdu ztraceného kapitána a nějakýho krtka v jeskyni kterej údajně má zbraň která by mohla být k úžitku.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyThu Dec 27, 2012 11:27 am

Urahara Kisuke

Ale notak... ale notak... přeci nebudete tak nepříjemný. Já vám tedy pomůžu, ale vězte.. ještě jste zřejmě v Gargantě nikdy nebyl, musíte být velmi rychlý, než se to uzavře a pokud se vrátíte, budu to mít u vás. Pojďte za mnou. Došli jsme až do velkého tréninkového pole, kde jsem mu ukázal Gargantu. Společně s mými společníky jsme Gargantu otevřeli a já na něj zahoukal. Yare, yareh.. moc času ti nezbývá, tak makej...
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami EmptyThu Dec 27, 2012 12:16 pm

Kishin Asura

Následoval jsem Uraharu a brzy jsem se dostal kam jsem chtěl. Heh.. snad svojí cestu přežiji i bez těch vašich lektvarů. S použitím fullbringu na zem jsem se odrazil co největší rychlostí to šlo do garganty kterou jsem přímo proletěl. Jak nostalgické.. být schopen otevírat gargantu kdykoli jsem potřeboval bylo opravdů hezké.. co se dá dělat. Abych se dostal zpátky budu muset najít Kanpachiho. Konečně jsem dopadl na ne příliš pevnou zem pouště Hueca Munda. Táákže...

to: ---> Pouště Hueca Munda
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uraharův Obchod pro Shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uraharův Obchod pro Shinigami   Uraharův Obchod pro Shinigami Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uraharův Obchod pro Shinigami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Městský Obchod
» Aréna pro Shinigami
» Organizace: Shinigami Vampires [Kyuketsuki] [ZNIČENA]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Lidský svět-
Přejdi na: