Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Kavárna v Soul Society

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyThu Oct 25, 2012 9:25 pm

Místo kde si každý může pohovořit o těch méně vážných věcech.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 4:49 pm

Wazashi Shizate

Po tom všem jsme s Shiroi zašli na kávu, která byla nově otevřena, když si této chuti všimli z lidského světa. No takže.. chtěla jsi masáž Shiroi... nebylo by lepší abych ti jí provedl v tvém bankaii? Já jen že v něm vypadáš dost skvěle a... Poznamenal jsem a čekal na to že mi dá pořádnou pěstí.. Sakra to jsem nejspíš neměl..
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 4:55 pm

Shiroi Kyatto

Rozhlížela jsem se po kavárně a právě si objednala capuchino, když na mě Wazashi promluvil. Chvíli jsem přemýšlela, jestli si ze mě nedělá srandu a pak jsem mu s úsměvem odpověděla. Kdybych byla v Bankai, při každém doteku, bys dostal elektrický šok a to bych nechtěla. Zasmála jsem se a rukou mu rozcuchala vlasy.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 5:01 pm

Leila Vergerious

Celá deprimovaná jsem neměla ani chuť zajít do kasáren 4. divize a tak jsem si to raději namířila do kavárny v naději že se my tam zlepší nálada. K veškeré smůle jsem tam však narazila právě na ty co my náladu zkazili. Mlčky jsem si sedla kousek od nich a poslouchala jejich rozhovor. Po Shizateho zmínce o tom jak je Shiroi krásná jsem si jí začala trochu víc prohlížet a najednou jsem mírně zrudla. O..opravdu.. kapitánka Shiroi je tak krásná.. Kdyby to bylo možné tak by se my z hlavy nejspíše začalo kouřit jak jsem v jednom momentu začala žárlit. K.. kapitán Amiro my nikdy nic takového neřekl..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 6:04 pm

Wazashi Shizate

Dobrá, no.. dejme tomu že.. radši takhle normálně, jen si objednám. Vstal jsem od židle a šel si objednat. Vzal jsem si pár sušenek a objednal si kafe. Dobrá, vzal jsem si kafe a sušenky, klidně si jich taky pár vezmi. Jsou dobré. Mírně jsem se naklonil a začal masírovat Shiroi. I bez toho bankaie je to tak boží.. Nicméně.. není támhleto Leila? A pozoruje nás, nebudu jí rušit. Nenávidí mně.. a mě je to v celku jedno.. phm..
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 6:13 pm

Shiroi Kyatto

Slastně jsem přivřela oči a nechala se masírovat, kdybych mohla, jistě bych i vrněla. Ještě trochu přitlač, ano přesně tam. Spokojeně jsem pronesla a po nějaké chvíli masírování jsem ze sebe sundala jeho ruce a objala ho. Při tom jsem periferním viděním zaregistrovala Leilu. Mile jsem se na ni usmála a pak tiše promluvila k Wazashimu, na jehož rameni jsem měla položenou hlavu. Řekneš mi už konečně, co se to tam stalo?
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 6:17 pm

Leila Vergious

Uááá ta masáž vypadá tak příjemně... jen z představy že bych také mohla jednu dostat jsem se začala téměř rozpouštět. Bohužel tu již nebyl nikdo kdo by to udělal. Uééé... Amiro-samááá... co? V momentě kdy Shiroi objala Shizateho tak jsem zrudla. Z nějakého důvodu jsem si představila sebe a kapitána Amira a aniž bych si to uvědomila tak jsem začala slintat. Docela by mě zajímalo od kdy.. spolu.. chodí..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 6:53 pm

Wazashi Shizate

Obejmutí? Jak příjemné.. Nevědomky jsem se koukl na její prsa.. Po té začla mluvit o tom incidentu. Musím.. to říkat? Já jen že by jsme tím zkazily volnou chvíli, no.. však víš.. Sedl jsem si opět ke svému stolu.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 7:00 pm

Shiroi Kyatto

Ne nemusíš. Usmála jsem se a přitáhla si ho zpátky. Jen jsem byla zvědavá, to je vše. Pokrčila jsem rameny a znovu se k němu přitulila. Nebylo mi to vůbec divné narozdíl od těch lidí, jejichž pohled jsem cítila i přes zavřené oči.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyTue Oct 30, 2012 7:05 pm

Leila Vergious

Co..? Byla jsem Shiroininým chováním přímo unešena. Hlasitě jsem polkla a sledovala je dál. Kapitánka Shiroi.. je.. je.. vskutku.. o..otevřená.. Očima jsem přejela po všech co byli v kavárně a sledovali ty dva. A pak jsem udělala něco pro mě zcela nepochopitelného. Po každém shinigamim co je sledoval jsem hodila tak vražedný pohled na který jen tak někdo nezapomene. Sama jsem nevěděla jsem se my takový pohled podařilo udělat, ale bylo to tak. Měla by jste si zařídit víc soukromý kapitánko..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 5:30 pm

Wazashi Shizate

Možná by jsi měla přestat.. Víš že vztah mezi Shinigami je zakázaný a nerad bych o někoho jako ty přišel, kdyby nás někdo viděl. Třeba jako Leila, postřehla si jí?.. Zašeptal jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 5:38 pm

Shiroi Kyatto

Postřehla. Odpověděla jsem mu stručně na jeho otázku a odtáhla se. Obejmutí zakázané není, pokud vím, žádný vztah mezi námi není, takže buď v klidu. Všechny v kavárně jsem přejela mrazivým pohledem a uchopila do dlaní hrníček se svou kávou. Trochu jsem z ní upila a položila ho zpátky. Asi bych už měla jít. Zamyslela jsem se nahlas a nalila do sebe celý zbytek obsahu hrníčku.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 5:41 pm

Wazashi Shizate

Neříkám že mezi námi něco je, ale i takovéhle styky by mohli narušit nějaké to dementní pravidlo v souladu s vrchním kapitánem. Nicméně máš pravdu, také bych měl jít.. Vrchní kapitán po mě chce další transportery. Musím si pospíšit. Opět jsem jí obejmul a pomocí transportéru jsem se zcela vytratil a před zmizením jsem zamával na Leilu a s temným úsměvem jsem na ní zvolal. Bye bye... Leila-chan..
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 5:43 pm

Leila Vergious

Ještě chvíli jsem ty dva pozorovala a pak už my to nedalo. Měla jsem hlavu plnou myšlenek na kapitána Amira a 4. divizi. Shizate zmizel s jeho opravdu hrůzostrašným úsměvem díky kterému my přejel mráz po zádech Správně.. teď když tu není.. kapitánka Shiroi to nejspíš bude vědět.. Pomalu jsem se přesunula za Shiroi která ještě dobíjela svou kávu. E.etoo.. omluvte mě.. ale.. umm.. Vůbec se my na tu věc ptát nechtělo, ale musela jsem. Víte.. co se teď stane se 4. divizí?
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 5:56 pm

Shiroi Kyatto

Když Wazashi odešel, přišla zamnou Leila s otázkou, která se v této situaci dala očekávat. Pobídla jsem ji, aby se posadila. Dáš si něco na pití? Dnes platím já. Zase odešel a nezaplatil typickej chlap. Víš, v nejbližší době bude vybrán nový kapitán, takže se o svou divizi nemusíš bát. Vím, že bude těžké píjmout nové vedení, ale zvyknete si. Usmála jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 6:00 pm

Leila Vergerious

Ne, ne.. nic si nedám. Po té co my řekla o novém kapitánovi jsem byla opravdu skleslá. Přijmout to.. nedá se nic dělat že.. V tenhle moment jsem opravdu proklínala Shizateho za to co udělal. Kdybych jen byla silnější.. nemuselo to takhle dopadnout.. Opravdu jsem hodna pozice ve své divizi? Já.. musím zesílit.. za každou cenu..
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 6:09 pm

Shiroi Kyatto

Dlouho jsem si ji zkoumavě prohlížela a snažila se uhádnout, na co právě myslí, momentálně to nebylo těžké. Bylo to rozhodnutí tvého kapitána, dopadlo by to tak, ať už bys chtěla, nebo ne. Promluvila jsem na ni téměř mateřským hlasem. Nenávidíš ho, viď? Měla jsem na mysli Wazashiho, ale to ani nebylo potřeba říkat.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 6:17 pm

Leila Vergerious

Ne.. nemyslím že bych byla schopna někdy někoho skutečně nenávidět. Jsem na něj jen.. naštvaná.. Zmítalo mnou spoustu pocitů, ale hlas kapitánky Shiroi mě tak nějak uklidňoval. Děkuji za pomoc. Já.. už budu muset jít. Rychle jsem se postavila a pořádně se před Shiroi uklonila. Hned po té jsem rychle běžela směrem k východu z kavárny a můj cíl byl jasný. Potřebuji zesílit.. po kapitánu Amirovi zůstalo v kanceláři spoustu misí..
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society EmptyWed Oct 31, 2012 6:20 pm

Shiroi Kyatto

Tiše jsem si povzdechla a promnula si spánky. Když Leila odešla, nějak na mě padla únava. Položila jsem na stůl peníze a s ustaraným výrazem vyšla ven z kavárny neznámo kam.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kavárna v Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kavárna v Soul Society   Kavárna v Soul Society Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kavárna v Soul Society
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: