Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Tréninkové prostředí

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí EmptyThu Oct 25, 2012 9:27 pm

Místo kde si každý může trénovat své techniky, nebo se naučit něco nového, aniž by zničil celé Las Noches.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí EmptyFri Oct 26, 2012 7:26 pm

Kanpachi + Etapaz

Hollow training

Došel jsem na tréninkový plac. Měl jsem v úmyslu bojovat s mým vnitřním hollowem jelikož jsem se dostal do situace kde bych bez něj umřel. Vylez ven, Akumo! Aktivoval jsem již předem svůj shikai abych se s tím nemusel párat až vstoupím do inner worldu.

VSTUP DO INNER WORLDU

Hmmm… tohle je to místo kde pobývá Akuma…. Po dopovězení této věty na mě něco zaútočilo přímým zásahem ale stihl jsem včas odskočit dozadu. A hele, kohopak to tu máme… Lovu zdar Kanpachi!!! Nazdar… ty jistě víš proč tu jsem. Hnnnnn? Neříkej mi že jsi přišel abys mě potlačil a dokázal ovládat mou sílu, to by byl hodně blbý vtip! To není vtip… Hahahaha! Ty si fakt myslíš že mě dokážeš porazit? Nebuď směšný! Nejsem tak blbej jako ty Kanpachi! Rozběhl jsem se proti hollowovi a útočil na něj přímo, bylo zjevně vidět že bojoval se mnou vyrovnaně a nebyl vůbec vážný. Copak je Kanpachi?! Tohle je všechna tvá síla?!! A to si mě chtěl takto porazit?!! Hahahahahaha!!! Kanpachi ty jsi přecijen dobrým komikem! Sklapni! Zařval jsem na něj. Nemůžu moc plýtvat časem, je na čase abychom to tu ukončili! Já můžu jen souhlasit… odvětil hollow. Ban-kai! Akuma no Datenshi! Současně jsme zařvali spolu. Tak se podíváme jestli jsi teď alespoň trochu silnější, Kanpachi! Teď ti ukážu hollowe, půjdeš do hnoje jako tvůj kámoš co se nemyje! Getsumo! Vystřelil jsem silnou dávku Getsuma. Cože? Hollow rozpůlil Getsumo na půl pouhým mávnutí ruky. Co to?! Jak se to mohlo stát? Já ti to ukážu… jak se dělá pravé… Getsumo! Po té co to dořekl zasáhla mě Maxi-extrémní exploze reiatsu. Jaká to podivná síla… to není snad ani možné! Dále jsme bojovali s Hollowem dál a dál. Co se děje Kanpachi? Nějak nám zpomaluješ!! Hahahahahahaha! Ale co, možná bych už měl tvé trápení ukončit a já si převezmu tvé tělo! Když dokončil svou větu zasekl mě do břicha a zničil mou zanpakuto. Vykašlal jsem kus své krve a on se pokoušel vyndat svou zanpakuto zpátky. Už je čas aby si umřel a přenechal trůn… Zanpate Kanpa-! Než stihl vyndat svou zanpakuto stihl jsem mu chytit zanpakuto a pokryl jsem ho svým reiatsu. Hollow rychle pustil zanpakuto a odskočil dozadu. Co to sakra mělo bejt? Když dokončil svou větu zasekl jsem ho do břicha tentokrát já a Hollow se pomalu začal vypařovat. Kruci… tak fajn Kanpachi. Tentokrát si vyhrál, nemám teda na výběr. Ovšem využiju každé šance abych ovládl tvé tělo… to si zapamatuj a moc dobře! Hollow zmizel… Jasný… není problém.
Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové prostředí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tréninkové prostředí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: