Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Organizace: XCution/Fullbringers

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Oct 28, 2012 4:34 pm

XCUTION

Organizace: XCution/Fullbringers Xcution-the-fullbringers-26577097-700-300

XCution je skupina lidí, kteří se narodily se zmutovanými hollow sílami. Dokázají přinutit předměty aby s nimi spolupracovali. Dá se k nim přidat jen jednou podmínkou, ztratíte svoje dosavadní síly, ale není pěkné přinutit podlahu aby vám dala super skvělou rychlost? XCution hledá nové lidi.

Počet členů= 5
Počet peněz v bance= 3 000 000 jenů
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyTue Oct 30, 2012 2:56 pm

Počasí nad Karakurou které bylo většinou slunečné bylo dnes kompletně odlišné. Prudký déšť dopadal na střechy domů a na deštníky věčně spěchajících lidí. Jediný kdo nikam nespěchal jsem byl já. Bezcílně jsem se potuloval po lidském světě, bez cíle a bez účelu. V jedné z uliček mezi domy jsem našel oblečení které někdo vyhodil avšak bylo prakticky nové. Zahodil jsem oblek který jsem nosil jako espáda a vzal si tohle normální lidské oblečení. Nevypadalo to že by nebesa měla v nejbližší době přestat ronit slzy a tak jsem si v těchto uličkách našel i menší úkryt. Koho litují.. plačící nebesa.. smutní za padlé, jak na straně hollow tak shinigami. Roní slzy za ty kteří se po své smrti stali součástí svého světa. Začínal jsem mýt hlad a mé tělo pociťovalo chlad ponuré noci. Temná nebesa pro mě vypadala perfektně a přitom tak smutně. Doufám že se má Michio dobře.. a mojí fraccion.. copak teď asi dělají? Gekko pravděpodobně opět provádí nějaký šílený pokus jak rychle zesílit.. a Rin si hraje.. s Ayame.. jsem rád že jsou všichni v pořádku. Kdyby Ayame zemřela.. co by Rin dělala? Je na svojí starší sestru tak fixovaná.. Michio se o ně jistě dobře postará V nekonečném přemýšlení jsem pomalu zapomínal na vše co se stalo. S tím že své fraccion a Amayu jen tak neuvidím jsem již smířil, ale stále jsem nevěděl jak své chyby napravit. Z víru myšlenek mě vyrušila reiatsu které jsem ještě nikdy necítil. Nebyl to hollow, shinigami a dokonce ani vizárd. Reiatsu bylo spíše lidské, ale příliš vysoké na obyčejného člověka. Hnán zvědavostí jsem zahlédl jen matný stín a zelené světlo. Dokonce i mé sonido nebylo dostačující abych stále se pohybující reiatsu dohnal. Až jsem se objevil před starší budovou která nevypadala nic moc. Před dveřmi za kterými jsem cítil ono reiatsu jsem se na malí moment zastavil. Netrvalo však dlouho a dveře se sami otevřely a já spatřil něco zcela odlišného od toho co jsem za svůj dosavadní život viděl.
Najednou jsem stál před pěti osobami v obrovské místnosti která vypadala dost luxusně. Peníze jistě nepostrádali a vkus také ne. Mírné červené osvětlení místnosti a bar mě oslovili nejvíce. Všichni vypadali jako lidé.. a také to tak bylo. Zjevně je velice překvapilo že se v jejích dveřích objevil hollow, ale nebyli agresivní. Jedné co padlo byla otázka co tu pohledávám. Vy.. nejste obyčejní lidé nemám pravdu? Tak vysoké reiatsu nemůže mýt žádný člověk. Po chvilce se my dostalo odpovědi. Skupina zvaná Xcution byla složena z lidí kteří se narodili s částečnými silami hollow kteří napadli jejich matky před tím než se narodili. Já však byl kompletní hollow. Členové Xcution v mé tváři spatřili zájem a tak se my svěřili s malým tajemstvím. Dozvěděl jsem se o existenci prstenu který dokáže zachránit duši hollow stejně jako zanpakuto shinigamiho. Pár minut jsem si to musel nechat projít hlavou, protože stát se člověkem by znamenalo kompletně se vzdát pout Las Noches. I přes to jsem se však rozhodl že jej získám. Před tím než jsem se pro něj hodlal vydal jsem se však chtěl více seznámit s členy této organizace. A nejlepší způsob jak toho docílit bylo že se jim svěřím se svými důvody. Jako espáda.. jako hollow jsem zklamal. Sebe.. i své okolí. Mám stále své cíle.. ale již jich nechci dosáhnout cestou jakou jsem to dělal. Už my nenáleží pozice aspektu šílenství.. vzdal jsem se všeho na čem my záleželo a nyní jsem zde. Chtíč po novém životě.. po změně. Už jen pouhá myšlenka je tak těžká že jí nedokáži unést.. ty jízvi a mé levé oko jsou důkaz všeho. Než vše ničit.. žít v souladu se vším je to co moje duše hledá již od pradávna. Důvod samotné existence. [i]Ano.. moc si nepamatuji svůj život jako člověk.. vlastně ani svůj život jako shinigamiho.. pouze střípky. Jediné co vím jistě.. je že jsem něco hledal. Myslel jsem si že jsem to po té co se ze mě stal hollow našel. Myslel jsem si že o bylo sloužit Lordu Aizenovi. Dostali jsme se tak daleko.. v plánu osvobodit ho, ale i přes to se tohle všechno stalo. Musím zesílit.. a získat poslední část hogyoku. Jako člověk mě nejspíše již v Las Noches neuznají.. ne.. není ani možnost že bych se tam mohl někdy jen tak vrátit. Ale pokud.. pokud velící espáda cítí ke svým spolubojovníkům alespoň něco měl by to pochopit. Po osvobození Aizena zjistím.. zda to bylo všechno zbytečné. A pokud ano.. netuším co by bylo dál. Ale nikdy nevyvrátím fakt, že žiji díky shinigamimu.. Aizen není jediný důvod proč chci zesílit. Musím mu to vrátit.. život který my ten kapitán dal. Někdo jako on je budoucností Soul Socielty a kvůli mě se tam již nesmí vrátit. Kapitáni.. jako ten který unesl Ayame je jen spodina. To co opakoval.. že není žádný vrah.. hloupost. Gotei 13 byla jen skupina zabijáků.. a tak to bude navěky. Pouze malé světlo jako byl kapitán 4. divize může tuhle hrozivou skutečnost změnit. Shinigamim se již nejspíše nikdy nestanu.. ale mohu se vše pokusit změnit jako člověk. Protože shinigami existuje pro člověka a měl by se řídit i jeho ideály.
Otočil jsem se směrem ke dveřím a jen se mírně ohlédl. Brzy se vrátím.. do Xcution. Pomalým, ale jistým tempem jsem vyšel ze dveří a vydal se směrem který my členové Xcution prozradili. Hmph.. kdo by čekal.. že naleznu odpověď takhle rychle.. vypadá to že déšť také jen tak nepřestane. Jak hezké.. Začít od znovu je přeci jen možné.. dokonce i pro hollow.. jednou.. třeba se tak jednou rozhodne i Michio. A Gekko.. Rin.. Ayame.. všichni.. a život bude mnohem hezčí. Tak nějak... mě nakonec mrzí že Michio neměla šanci vidět mé druhé plné uvolnění.. pouze zranění která způsobí. Doufám že tak nikdy nedopadne... jestlipak na mě ještě myslí? V kapse jsem pevně stiskl jedinou věc kterou jsem si z Las Noches odnesl. Řetízek na kterém byl malí ozubený kruh. Byl to dárek od Michio který my dala již velice dávno. Nyní tenhle dárek zdobil můj krk a byl tou nejcennější vzpomínkou.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyWed Oct 31, 2012 2:52 pm

Kishin Asura

Po opravdu dlouhé a nepříjemné procházce z jeskyně jsem opět stál před těmi stejnými dveřmi jako posledně. Tentokrát vše bylo jiné a za dveřmi na mě čekal noví život. Pomalu jsem otevřel a doufal že mě členové Xcution stále poznají protože můj vzhled se lehce změnil. Myslím že takhle to bude.. mnohem pohodlnější jednání. Už jsem nemohl čekat až se stanu členem Xcution. Zřejmě na mě padla i lidská nedočkavost a zvídavost.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyWed Oct 31, 2012 3:03 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Výborně, už jsi člověk.. tak se posaď. Namítl jsem ti, a sám jsem si sedl. Byl jsi hollow, takže ovládnout naše síly bude jednodušší než kdyby jsi byl shinigami. Ukážu ti jeden trik. Vstal jsem a nalil vodku do mé skleničky a zároveň i do jeho. Koukej se.. Vypil jsem jí a mávl jsem na ní rukou. Viděl jsi jak se sklenička sama "došla" umýt a nechat do sebe nalít vodku zase. Vidíš? Dokážem ovládnout téměř každý předmět.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyWed Oct 31, 2012 3:07 pm

Kishin Asura

Vřele jsem přijal Isaův návrh a posadil se. Po té co udělal se skleničkou už my byla spousta věcí jasná. Vskutku.. pro vás je to již nejspíše zcela přirozené, ale z mého úhlu pohledu to nyní vypadá.. poměrně složitě. Vzal jsem svou sklenici a vypil vodku uvnitř. Jak donutil neživí objekt aby konal jeho vůli? Ať jsem se na to díval jak jsem chtěl tak my to bylo poměrně nejasné a bylo jasné že budu potřebovat nejspíše pořádný tréning.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyWed Oct 31, 2012 3:10 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Hmph.. to je pravda, ale než začneme s pořádným tréninkem, řekni mi jak se vůbec jmenuješ. Mé jméno je Kenshin Isao.. ale všichni tady mi říkají Izanagi. Mávl jsem opět rukou a vodka se do jeho skleničky nalila znovu. Posluž si, až mi odpovíš, řekni mi jestli máš hlad.. a jestli ti nechutná jídlo co tu máme, čemuž bych nevěřil.. přinutím to jídlo aby bylo lepší.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyWed Oct 31, 2012 3:15 pm

Kishin Asura

Asura.. Kishin Asura. vodka kterou tu měli byla velice dobrá a tak jsem vypil i druhou skleničku. Jako hollow jsem potřebu jíst neměl.. nejspíše díky tomu vydržím bez jídla déle než jiní lidé, ale až jej dostanu tak si jistě řeknu. Tohle celé místo.. vůbec nevypadá tak špatně. Docela by mě zajímalo čí je to zásluha.. Už po té chvíli co jsem tam byl jsem si oblíbil křeslo ve kterém jsem seděl a vůbec spoustu věcí v tomto úkrytu. Tady by jeden žil spokojený život...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyWed Oct 31, 2012 3:26 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Právě proto jsem se ptal... Zásluha je jednoho minulého člena a jednoho našeho současného člena, oba jsou bohatí jak čert.. teď se pustíme do první lekce..

Admin= Až dodělám kostru, tak si postavu celou předěláš.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyFri Nov 02, 2012 8:45 pm

Kenshin "Izanagi" Isao

Zformuj kousky reiatsu které ti zbyly do tvého oblíbeného předmětu.. a vyšli ho na mně, představ si v tom předmětu jakýsi sval.. a vyšli na mně své reiatsu!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyFri Nov 02, 2012 8:52 pm

Kishin Asura

S..sval? Tohle zní dost šíleně i na mě.. ale dobře.. Zavřel se oči a chytl si svůj náhrdelník. Moje nejoblíbenější věc.. zcela určitě moje jediná vzpomínka na osobu kterou miluji.. Zcela jsem nechápal jak si mám představil v tomto předmětu sval, ale i tak jsem začal shromažďovat reiatsu které mýma rukama proudilo přímo do předmětu. Sval.. něco jako.. zkusil jsem si představit něco jako by byl náhrdelník ruka natahující se k Izanagovi. Běž! Veškeré reiatsu i s rukou kterou jsem si představoval jsem vyslal proti němu.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyFri Nov 02, 2012 9:30 pm

GM

To je pořád málo! Víc! Mnohem víc! Soustřeď se, není to tak těžké. Nesoustřeďuješ přece reiatsu poprvé, nebo snad ano? A k tomu předmětu máš vztah, nemám pravdu? Takhle to vypadá, jako by jsi měl na tom krku pověšenou ponožku a ne něco ceného. Znovu!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyFri Nov 02, 2012 9:36 pm

Kishin Asura

P..ponožka? Tak tímhle mě trochu štve.. Právě se ze mě stal člověk, musím si navyknout že shromažďování reiatsu je mírně odlišné.. Ale už jsem možná dostal princip.. aby dokázal manipulovat s nějakým předmětem musím si představit jeho strukturu.. jeho duši a trochu jí popohnat. V hlavě se my vybavil vzhled mého předmětu a pečlivě jsem pomocí reiatsu zaznamenal každé kolečko. Ještě víc! Nahrnul jsem do přívěsku reiatsu jako když jsem tvoříval cero a v jeden moment jsem vše vyslal opět proti Izanagimu.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyFri Nov 02, 2012 9:45 pm

GM

Tak je to správně. Vidíš, že to jde, když se chce. Uhnul jsem před jeho prvním útokem. Šlo ti to dobře, ale na tom, abys to plně ovládnul, budeš muset ještě hodně pracovat. Upozornil jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 7:16 pm

Kishin Asura

Jsem si jist, že zde je nějaký.. speciální tréning pro tuhle schopnost. Opravdu by mě zajímalo co tohle všechno je vlastně zač.. nikdy předtím jsem o Xcution neslyšel.. ani když byl člověk.. ani když jsem byl shinigami.. ani když jsem byl hollow.[/b] Když už tu tak sedíme.. jaký má Xcution vlastně cíl? Hollow a Shinigami se přou o hogyoku.. ale nikdy jsem neviděl zapojit se někoho dalšího. [i]Tak se ukaž.. rád bych vše viděl ve správném světle..
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 7:54 pm

GM

Ten trénink právě podstupuješ. Obrátil jsem oči v sloup a založil si ruce na prsou. Abych ti odpověděl na tvou otázku. Jsou tu lidé s darem, nebo prokletím, každý tomu říká jinak, dle toho jaký má na své schopnosti pohled. Řekl bych, že prozatím jsme jen nestraní pozorovatelé. Časem poznáš, kam naše kroky směřují, ale do té doby se musíš naučit ovládat svou moc. Pousmál jsem se. Teď, když už jakž takž víš, jak ovládat tu věc... Hachiko ti pomůže, dovést ty schopnosti k dokonalosti. Ze stínu vystoupila dívka v odvážném oblečku a houpavou chůzí přišla až k Isaovi. Tak se ukaž myšáku. Zabíj mě.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 8:10 pm

Kishin Asura

Opravdu si nemyslím, že moje schopnosti jsou.. blízko k tomu aby tě zabili. Ale když o to žádáš.. mohu to alespoň zkusit. Normálně bych již zíral na přednosti svého oponenta, ale díky tomu že jsem se zbavil svého šílenství se my jakž takž dařilo udržet svůj pohled na jejích očích. Podívejme jak jsi silný.. můj medailone. Sundal jsem si přívěšek z krku a prvně jej stiskl a zopakoval to co před tím s tím že tentokrát jsem vše nasměroval na Hachiko.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 8:27 pm

GM

Takže ty používáš medailon? Zajímavé, já mám něco podobného. Vůbec mě nezajímalo, že na mě útočí a sáhla jsem si do výstřihu, ze kterého jsem vytáhla velký dráp neznámé kočkovité šelmy, pověšený na koženém provázku. Moje první kočička... leopard. Stiskla jsem dráp a v tu chvíli mi na hlavě vyrostly dvoje kočičí uši, jeden dlouhý černý ocas, vystupující ze zakončení páteře a nehty i zuby se te´d podobaly kočkovité šelmě. Moc pomalé. Uhnula jsem jeho útoku ladným úskokem do strany a když jsem přistála poslala jsem mu jeden vzdušný polibek. Teď já. Postavila jsem se na všechny čtyři a rozběhla se k němu daleko větší rychlostí, než by byla za normálních okolností možná. Až metr před ním jsem vyskočila do vzduchu a pokusila se ho seknout svými drápy.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 8:42 pm

Kishin Asura

Obviňovat mě z pomalosti.. přeci jen tohle byl můj druhý útok.. vlastně se to útoku, ani moc nepodobalo.. spíše.. výboji reiatsu. Když se rozběhla tak jsem rychle dupnul na kraj stolu který byl hned vedle nás a tak jsem jej převrátil přede mě což by jí mělo alespoň trochu zpomalit abych měl čas uhnout dozadu. Když jsem byl na cestě sem.. někoho jsem sledoval.. používal něco.. jako sonido, nebo to tak alespoň vypadalo..[i] Pokusil jsem se nahromadit reiatsu do nohou a spojit jej s podlahou. [i]Pokud to funguje stejně jako s medailonem.. tak by se my mohlo zkusit duši téhle podlahy trochu popohnat
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 9:25 pm

GM

Celý stůl jsem svými drápy rozkrájela na několik částí a pak uskočila dozadu. Protáhla jsem se na všech čtyřech jako kočka a upřela na něj svůj hluboký pohled a přitom vrtěla ocasem ze strany na stranu. V rychlosti se mi nevyrovnáš, ale tohle bylo pro začátek dobré. Naklonila jsem hlavu na stranu a přemýšlela o co se to tam vzadu pokouší.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 9:29 pm

Kishin Asura

To rád slyším.. ale jak tam přemýšlím.. Podíval jsem se na zničený stůl a pak na ostatní členy okolo. Je v pořádku.. ničit vše okolo.. v tak malé místnosti? Docela jsem se bál aby to nezašlo tak daleko, že by byl zniče i bar a alkohol. Vypadá to že zvýšit svojí rychlost nebude tak jednoduché.. byl jsem nejrychlejší espáda, ale tohle je něco úplně jiného. A jinak.. tvá schopnost není vůbec špatná. Líbí se my.. jak že tomu říkáte.. fullbring?
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptySun Nov 04, 2012 9:50 pm

GM

Tajemně jsem se usmála, skočila proti němu, jednou rukou ho chytla kolem pasu a proskočila s ním oknem až na uzavřené nádvoří. Je to lepší? Zeptala jsem se a olízla mu tvář. Buď ve střehu. Zasmála jsem se a několika přemety se od něj vzdálila. Ukaž mi ještě jednou tu tvou schopnost. Zastříhala jsem ušima. Líbí se ti? To jsem polichocena. Dělala jsem že se červenám a tvář si na chvíli zakryla ocasem.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyMon Nov 05, 2012 2:21 pm

Kishin Asura

Když ode mě odskočila tak jsem se pomalu zvedl a podíval jsem na rozbité okno. Kdo to asi zaplatí.. Shodila mě ze zatracené výšky.. tohle bolelo.. Když je okolo nás najednou tolik prostoru.. jaképak tajemství vězí ve vašich rychlých pohybech? Už jsem se ujistil, že to nefunguje zrovna jako sonido.. Opět jsem chytil přívěšek a připravil se o další pokus využít duši země pode mnou k maximalizování své rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyMon Nov 05, 2012 3:07 pm

GM

Nevím jak funguje sonido a jak vidíš, já žádné "sonido", ani nic podobného nepotřebuji. Ah, moment ty myslíš nositele světla, co? V tom ti moc nepomůžu, jak jsem už řekla, takové věci nepotřebuji. Co jsem slyšela, využíváš k tomu podlahu, nebo vzduch. Je to něco podobného jako manipulace s tvým medailonem, ale mělo by to být lehčí.
Mrkla jsem na něj. Tak co bude s tím útokem? Zapadávám tu prachem myšáku.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyMon Nov 05, 2012 3:22 pm

Leila Vergerious

Vše chce svůj čas.. i tyhle kola pohánějící sílu v mém medailonu. Takže to tak skutečně funguje? Pojďme to tedy zkusit. Rozběhl jsem se proti Hachiko a nastavil medailon směrem k ní. Stejně jako když jsem aktivoval medailon, ale tentokrát jsem měl za cíl pevný beton po mýma nohama. Ve stejnou chvíli jsem se pokusil aktivovat i medailon a doufal jsem v přímí útok.
Návrat nahoru Goto down
Shiroi Kyatto
GM + Kapitánka 10 divize
GM + Kapitánka 10 divize
Shiroi Kyatto


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 25. 10. 12
Age : 28

Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers EmptyMon Nov 05, 2012 4:38 pm

GM

Jsem asi opravdu skvělá učitelka. Vidíš, že to jde, když se chce.
Pochválila jsem sebe i jeho, když se mu povedlo zrychlit své pohyby a k tomu použít sílu svého medailonu. Musela jsem uskočit bokem, aby mě tím netrefil. Teď jsem nařadě já. Několika rychlými skoky jsem se ocitla za jeho zády. Mňááu. Kousla jsem ho do ucha a pak se po něm ohnala svými drápy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace: XCution/Fullbringers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: XCution/Fullbringers   Organizace: XCution/Fullbringers Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace: XCution/Fullbringers
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Organizace: Tanken
» Organizace: Visored/Vizárdi
» Organizace: Shinigami Vampires [Kyuketsuki] [ZNIČENA]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Organizace-
Přejdi na: