Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Pouště Hueca Munda

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 4:55 pm

Kanpachi

Hmmmm... tvůj bojový duch 11. divize stále ještě existuje. V tom případě co jsi teďka přesně zač? A co se stalo s tvými fracciony? Chtěl ho zankonzervovat kapoš 12. divize? Mě zase chtělo spálit to hovado phoenix... Hádám že brzy budou nájezdy na Soul Society meheheh....
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 5:00 pm

Kishin Asura

Při Kanpachiho otázce jsem se jen usmál a náhle jsem mu s tím nejvážnějším výrazem na tváři co jsem dokázal udělat odpověděl. Ta nejhrozivější stvůra kterou si kdy potkal.. člověk. Přeci jen právě z něj pochází jak shinigami tak hollow. Bez člověka by ani Kanpachi, ani Aizen nebo espáda.. nic z toho by neexistovalo. A s tímhle.. přestaňme tu ztrácet čas.. ještě nás čeká spousta problémů. S těmi slovy jsem se vydal směrem ke stromu smutku.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 5:06 pm

Kanpachi

Následoval jsem Kishina Asuru ke stromu smutku. Možná jsi člověk ale určitě ne obyčejný, v opačným případě bych nechápal proč tu jsi... Jinak kam to teď vlastně jdeme? Nějak furt nechápu co to přesně udělal...
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 5:23 pm

Kishin Asura

S menším vzdychnutím jsem nemohl nesouhlasit s tím co Kanpachi řekl. Vskutku.. zcela normální člověk nejsem. Avšak smrtelnost se mě stále drží.. a abych byl upřímný.. mírně jsem si odkašlal a otočil se směrem ke Kanpachimu. Nemám sebemenší tušení kam přesně jdeme. Tohle.. jeden z nejtrapnějších okamžiků v mém životě.. snad můj život bude dost dlouhý na to abych jich ještě pár zažil. V každém případě si pohněme.. nehodlám tu trčet ani o sekundu déle než bude nezbytné. Někde u toho stromu by měla být nějaká jeskyně nebo cesta.. to je náš momentální cíl.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 5:26 pm

Kanpachi

Hmmmm zajimavé... Ani on nemá tušení? Tak doufám že to bude stát za to. Pohnout můžem, ovládáš ještě nějakou rychlostní techniku? Napadlo mě že bych mohl použít shunpo ale nevím jak si na tom ty.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 5:37 pm

Kishin Asura

Heh tak shunpo hm? To je dobré.. zajímalo by mě jestli s tebou stále dokáži držet krok! Hueco Mundo je jiné od světa lidí.. koncentrace reiatsu v okolí je tu mnohem vyšší.. že by tu šel fullbring používat mnohem snadněji? na moment jsem zpomalil, ale pak jsem vytáhl z duše podlahy na které jsem stál maximum a plnou rychlostí jsem vyrazil vpřed. Rychle Kanpachi! Říkal jsem že tu nehodlám zůstávat moc dlouho!
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 5:42 pm

Kanpachi

Fajn! Použil jsem shunpo abych zrychlil svůj pohyb. Schválně kam se asi dostanem a jak to dopadne... No alespoň si pořádně zabojujem jako praví členové 11. divize, nová 11. divize bude beztak na nic.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyTue Jan 01, 2013 11:58 pm

Přibližovali jste se ke stromu smutku, byly jste velmi rychlý, ale rychlost se na malý moment pro vás stala nepřítelem. Narazily jste do zadku velkého Hollow pavouka. Ten se otočil a viděl vás jak ležíte na zemi a svíjíte se. Co to má být! Řekl velký pavouk, který se v tom momentu rozprášil. Hned za ním stál arrancar, měl velké Reiatsu, stejné jako máte vy dva dohromady, jen trochu menší. Byla to ale žena, velmi pěkná. Espada 5, Arrulo Gatito jméno mé.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 9:42 am

Kishin Asura





A zase jednou na zemi.. guh.. Po menším nárazu jsem se zase rychle zvedl a v momentu kdy se pavouk přímo rozpadl jsem spatřil známou tvář. Arrulo-sa... -sama už se nehodí.. přeci jen už nejsem espáda.. Už to bude nějaká doba co jsme se naposled viděli.. co přináší espádu jako jsi ty na místo jako je tohle? Mírně jsem ustoupil protože jsem z toho neměl zrovna nejlepší pocit. Tohle je les Menosů.. espáda tady nemá co dělat. Ale jeden z případů by mohl být člověk s nezvykle vysokým reiatsu pobíhající okolo..
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 9:47 am

Kanpachi

Espada 5? Wow, netušil jsem že se nám někdo vecpe do cesty.. Hádám že je tu kvůli Kishinovi. To je dobrá otázka... že by nám druhá espáda poslala podpory? Nebo je v tom něco jinýho...? Bylo by dobrý když by to byla podpora, nikdo nikdy neví co se může stát.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 2:01 pm

Arrulo Gatito

Asuro Kishine.. Možná jste mě vy dva nikdy neviděli protože to tady zkoumám. Nikdo se o mě nikdy nezajímal, jsem tu tak sama.. Jen Kishin mě viděl, sice jen párkrát, ale viděl. Jediné co jsem slyšela je, že jsi zdrhnul.. Nechci slyšet proč, city na mě neplatí! Všichni se na mě vybodli a já se vybodám na vás! Už nesloužím nikomu, dokud se mi Velící Espáda neomluví. Vytasila jsem meč a pomalu k nim šla. Hned jak jsem k nim přišla, objala jsem toho neznámého muže v potrhaném oblečení. Ty jsi tak pěkný! Pojď, dám ti v mojí skrýši nové oblečení a nějaké to jídlo! Asuro, ty můžeš zůstat tady.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 6:20 pm

Kanpachi

Poslouchal jsem celý příběh Arrulo, bylo to dost zajimavý ale ta věta že se vybodá na nás byla dost problematická. Zatím jsem nic nedělal ale když ke mě pak přišla dost mě překvapila svou poslední větou. E-eh? Jasně... za chvíli se vrátím Asuro!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 7:23 pm

Kishin Asura





Gh... takže city na tebe neplatí, ale Kanpachiho vzhled ano? Byl jsem sice rád že si mě alespoň pamatuje, ale z nějakého důvodu jsme začal opravdu zase chtít vidět Koko. Uhh měl bych to tu všechno vyřídit a zase se vrátit, přeci jen jsem neřekl kam jdu a.. co když si řekli že jsem utekl nebo něco.. a taky jsem ještě chtěl zajít za Michio.. V ten moment přišla na řadu Kanpachiho odpověď. Háááh? Tak počkej.. já tu nehodlám strávit věčnost! A také.. Arrulo.. co ti vrchní espáda zase řekla? On má furt nějaký kecy a podobné věci.. ostatně jako většina vůdců víš.
Tohle asi moc nepomůže, měl bych se uklidnit...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 7:27 pm

Arrulo Gatito

Ty nikam Asuro! Žádné kecy, zůstaň pěkně tady! Pojď zlatíčko v roztrhaném oblečení. Zabouchla jsem dveře. Když jsme byly ve vnitř, podala jsem Kanpachimu oblečení Espády. Tak Kanpachi ju? Promiň, jiné tu nemám.. Jinak... Na co čekáš, to si nechceš ani trochu um.. užít? Hodila jsem z okénka po Asurovi chléb s máslem. Vem si štrůdl Kanpachi-chan..
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 7:34 pm

Kishin Asura

Ta ženská.. nebo je to Kanpachi kdo má tenhle vliv na okolí.. jen pro případ.. bych jej neměl nechat přiblížit se k budově Xcution.. Jídlu které vylétlo z okna jsem jen uhnul a nechal jej dopadnout na zem. Byl jsem sice člověk, ale můj žaludek byl prakticky plný. Jak chceš Kanpachi.. dělej si s ní co chceš, nějak mě to přestalo zajímat. A když už budeš u toho tak zjisti co nejvíc o téhle oblasti a o.. určité kose která drží neobvyklé síly. Znechuceně jsem se vydal svým směrem ke stromu smutku. Vůdce který vytváří konflikty.. espáda která odmítá ostatní a žije v izolaci.. systém Hueco Munda se pomalu, ale jistě rozpadá. Bylo dobře že se jim dostalo části Hogyoku kterou jsem našel?
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 8:01 pm

Kanpachi

Šel jsem teda do domku espády 5, když mi podala šaty tak jsem se bez váhání převlikl. Hmmmmm... Kishin nebude rád. Po té co jsem se převlíkl se mě Arrula zeptala jestli si dám štrůdla. Klidně si ho dám, ale nemůžu se tady dlouho zdržet, a taky se tě musím na něco zeptat: Nevíš o nějaké kose která má neuvěřitelnou sílu?
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 8:05 pm

Arrulo Gatito

Jen utíkej Kishine! My s Kanpachim-chan si tu vystačíme, viď ty můj Kanpi-chan! ... Co to teď pověděl.. Kosa? Kosa.. Smrti? Já.. Jsem o ní slyšela.. Tak proto jste šli ke Stromu Smutku! Je neskutečně silná.. Nevím o ní skoro nic, jen to.. že.. je velmi nebezpečná, běž za Asurou, nebo umře!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 8:11 pm

Kanpachi

Neskutečně silná? No původně jsme sem s Kishinem přišli abychom si zabojovali, tohle bude nejspíš zábavné.... Oh a ano ještě mi prosím udělej jednu laskavost. Hodil jsem ji moje potrhané hadry. Tyhle mi opatruj, vrátím se pro ně cestou zpět! Po té jsem barbariánsky vyskočil oknem a ještě ji mával a rovnou jsem běžel za Kishinem.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 8:21 pm

Kishin Asura




Na své osamocené cestě která trvala sotva pár sekund jsem si v hlavě už hodněkrát projel všelijaké nadávky na Kanpachiho. Z mého brblání mě však vytáhl zvuk Kenpachiho nových botou která zajímavě klapaly při každém jeho kroku. Tse.. hotov nějak brzo. Copak nic nevydržíš? Ale vyskočil z okna.. alespoň nějaká známka starého dobrého Zanpate Kanpachiho. Tak? Nějaká užitečná informace kterou bych si měl poslechnout? Spíše než to mě zajímalo proč Arrula ještě nevyskočila u okna a nerozběhla se za Kanpachim.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 1:39 pm

Kanpachi

Nic speciálního, řekla mi jen že jde o nějakou kosu smrti co je nebezpečná a neskutečně silná a proto ti mám jít na pomoc protože se o tebe bojí... říkám nic extra, a jak tě napadlo že nic nevydržím? Přece jdem do ultra těžkýho boje ne? Uhh... ta Arula je mi ale nějaký divný arrancar... doufám že ty šaty přežijou...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 4:30 pm




Procházeli jste teď daleko tmavějším lesem, byl tak dech beroucí a všude kolem vás se ozýval křik, začalo pršet a křik byl daleko a daleko smutnější. Slyšeli jste i zajímavý vítr, který začal plakat též. Pro průchodu tímto lesem, jste se ocitli u Stromu Smutku u kterého stála podivná bytost, brečela a koukala na vás velice smutně. Svět kolem vás se začal otáčet a spatřili jste podivná čísla, les zanikl a vy jste pocítili své vlastní slzy, něco vás donutilo k pláči, něco zahubilo les a vše existující. Je tu tma a světlo nemá úniku. Je tohle smrt? Je tohle konec?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 4:41 pm

Kishin Asura

Gh..! Jakmile se vše začalo ztrácet tak jsem použil fullbring na svojí šálu a tak se roztáhla okolo mě připomínajíc štít. Ve stejný moment jsem také z kapsy vyndal tlačítko které jsem dostal od shinigamiho pro odesílání informací. Nevím jestli je tohle to co chceš.. ale rozhodně to není normální! Smutek.. je tohle křik a smutek zatracených duší v Huecu Mundu? Čistá esence strachu.. se stane jedním se šílenstvím.. odpověz.. Kishine! Kdo jsi? S tímhle jsem doufal že má slova do prázdnoty dolehnou až k osobě kterou jsem zahlédl. Zůstaň na pozoru Kanpachi.. někdo se může snažit o uvěznění naších duší.. nebo cokoli jiného!
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 5:03 pm

Kanpachi

Jentak jsme šli... "lesem".... až jsme došli ke stromu smutku. Najednou začala bejt strašně divná atmosféra. Co to sakra je?.. A pak na mě učinkovala ta divná smutná atmosféra... začal jsem plakat tak až jsem to cítil. ...ááááh! O kolik neviditelných kamenů jsem to už zakopl aááááh! Proč jen já musím vnímat objetky jiné dimenze áááh! A kdo je tahle divná osoba áááááh! Vůbec nevííím! Tohle je určitě chyba kapitána 12. divize!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 8:29 pm

Já jsem.. Lilly.. Královna smutku.. Byly jste lapeni v nekonečné atmosféře, kterou tvoří iluze a krutá.. realita. Svět není nic jiného než odpad, odpad který vytvořil smutek a temnota. Lidé lžou lidem, hollowové lžou hollowům a shinigami.. lžou shinigamim. Jste všichni do krve stejní, proč válčíte, když nemáte o co? Jediná cesta, jak se odtud dostat, je mi říct vaše plány s tímto posvátným místem a odhřešit vše co jste kdy provedli. Kosa smrti není pro slabochy..
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 9:12 pm

Kishin Asura

Jak jsem si myslel.. toto místo.. uh! Já své důvody znám, ale zná je i Kanpachi? Bude schopen.. příjmout realitu? Přejel jsem smutným výrazem po Kanpachim a pak jsem upřel svůj pohled na Lilly. Vskutku, přesně takový svět je.. jako toto místo.. zloba která se skrývá pod pláštěm každodenního života. Ale.. to není to jediné. V tomto kurém životě existují lidé kteří dokáží žít aniž by rozsévali smutek a nenávist! A přesně oni jsou důvod proč hledám sílu.. kvůli mé slabosti málem zemřela osoba která by měla žít v míru a pokoji.. ale já jí poslal na bitevní pole.. a dokonce jsem jí ani nedokázal zachránit. Jestli nestačí takto chamtivý důvod jako ochrana vlastních přátel.. a nemáš právo se nazývat královnou. Války pro nic, vraždy kvůli hloupostem.. dokonce i lži jsou plodem jedné jediné věci. a to je lidská vůle.. protože každý může žít podle sebe. Chtěl by jsi snad všem tuto věc vzít?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pouště Hueca Munda
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: