Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Pouště Hueca Munda

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 2:23 pm

Kanpachi

Bwááááháááhááááh, já jsen chci zničit všechny neviditelný kameny o které jsem doposud zakopl a o které ještě zakopnu.. bwááááááááh! "Královna" hahahahaha. Kapitáne 12. divize, vaše pasti jsou natolik trapné že nechápu proč je vlastně děláte...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 2:27 pm

V této dimenzi slyším vaše myšlenky, tohle není čin nějakého kapitáne, Kanpachi Zanpate! Kanpachi byl odpálen a narazil přímo do bílé tvrdé zdi, která vypadala jako plazma. Kráčela jsem blíž k Kishinovi. Ty jsi svou úlohu splnil, můžeš se vrátit ke Stromu Smutku. Kanpachi Zanpate, ty si tu ještě pobudeš.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 2:37 pm

Kishin Asura

Slyšet myšlenky.. jak nepříjemná schopnost.. ale.. Otráveně jsme se podíval na Kanpachiho který se krásně proletěl, ačkoli s tvrdším přistáním. Kanpachi.. musím říct.. že jsi idiot.. Rychle jsem si stoupl před Lilly na znamení že jí ke Kenpachimu nehodlám pustit. Pan hloupý kapitán je však jeden z nich.. důvod mého hledání. Nevím co plánuješ protože já myšlenky číst nedokáží, ale nehodlám tě nechat ublížit mu!
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 2:50 pm

Kanpachi

Přestal jsem brečet. Myslím že bychom mohli přestat s tímto divadýlkem... Pár věcí vy "královničko královníčkovitá", Za prvé: Na co potřebujete vědět moje plány? Za druhé: Nejspíš nevíte z jaký jsme divize, protože takto si sílu nedokazujeme... Jinak, díky za pomoc Kishine... Radši jsem si v hlavě nic neříkal, protože jsme v místnosti s nějakým tele-stalkerem.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 6:09 pm

J...Jak se opovažuješ furt mnou opovrhovat? V tu chvíli dvě plazmové zdi, vystřelili blesk, který tě srazil za 0,1 vteřiny, nestihl by si uhnout. Buď přijmeš své srdce, nebo si budeš hrát na tu tvojí druhou otravnou stránku, věz.. Zde můžeš umřít!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 6:29 pm

Kishin Asura

Útok který na Kanpachiho provedla mě přímo ohromil. T.. tohle.. tak nějak.. jsem opravdu rád že nemám typ myšlení jako Kanpachi.. to ne! Tohle bylo opravdu nebezpečné! Vy se jej opravdu snažíte zabít?! Stoupl jsem si hned před Lilly s mírně nepříjemným výrazem. Hodláte ho trestat za to že je opatrný a podezřívaví? Je to přirozená vlastnost každého života. A také.. proč po nás chcete něco tak osobního Jako jsou naše plány?
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 6:40 pm

Kanpachi

Z nějakýho důvodu mě ta "královnička královníčkovatá" naprosto ignorovala a mlela furt ty její žvásty a náhle mě zasáhl blesk, těžko říct jestli byl silnej jako normální jelikož mě v životě nezasáhl normální blesk. Tssss... vždyť jsem ti svůj plán řekl, tak co chceš ještě slyšet?
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 6:47 pm

Kishine Asuro, ty nemáš pochopení, zmiz.. Dokud máš čas. Kanpachi Zanpate, nic jsi mi neřekl. Za to.. ještě jeden plazmatický blesk! Zasáhl tě přímo do boty. Tsech, povím vám tedy.. Kdo jsem. Já jsem duch Stromu Smutku, jsem skoro dva miliony lidí, kteří umřeli na následky smutku. Nejsem žádná banshee, ale... Já je střežím a proniknout dokáže jen někdo kdo dokáže porozumět. Kanpachi Zanpate si neuvědomuje cenu života, vydává se ke Kose Smrti aniž by porozuměl! Já nejsem zlá ani hodná! Nejsem ona ani on, mluvím pouze jako žena, protože tak vypadám. Sice slyšíte jen můj hlas, nevidíte mně, jak jste si mohli všimnout. Takže mi to povězte, nabijte duhu svého srdce a běžte za vaším osudem.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 6:59 pm

Kanpachi

Další pseudo-blesk a tentokrát do nohy, už mě začínala nebavit. Asuro, dej pozor na své uši... můj cíl... můj cíl.... MŮJ CÍL JE ZACHRÁNIT AIZENA ZA KAŽDOU CENU! A NA JEHO ZÁCHRANU POTŘEBUJU SÍLU, SÍLU KTERÁ PORAZÍ VEŠKERÉ PŘEKÁŽKY, AŤ UŽ TO JSI TY NEBO YAMAMOTO GENRYUUSAI! Řval jsem šíleně nahlas aby ta královnička královníčkovitá aspoň trochu ohluchla.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 7:04 pm

Kishin Asura

V moment kdy řekl že si mým zakrýt uši jsem si myslel že se že tu každý momentem zemřeme kvůli enormnímu množství plazmatických blesků. Místo toho abych to udělal jsem ale Kanpachiho začal přeřvávat. KDO SI ZATRACENĚ MYSLÍŠ ŽE JSI?! TOHLE JE STROM SMUTKU! JSOU TU TISÍCE MRTVÝCH DUŠÍÍÍÍ!!! MĚJ K NIM ÚÚÚCTU!!!!! Po pořádném vydechnutí jsem opět chytil dech a podíval se okolo sebe pohledem který jsem sám nedokázal popsat. Kam jen... zmizela všechna smutná nálada...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptyFri Jan 04, 2013 9:47 pm

Ts.. Chtěla jsem vám pomoci, nakládejte si se svými životy jak chcete! Mojí pomoc nečekejte! Perspektiva vidění vzrostla a poté se vám zhaslo před očima. Probudili jste se před vchodem do jeskyně, kde by se měl nacházet artefakt.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 9:52 am

Kanpachi

Po té co jsme se probudili, byli jsme už konečně před jeskyní. Tak jsme ji porazili Kishine! A jak se zdá tak teďka to bude pravá výzva... Co za divné kreatůry to v té jeskyni budou tentokrát? Myslím že po té královničce královníčkovité nás nebo alespoň mě nic nemůže novýho překvapit...
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 10:04 am

Kishin Asura

Po probrání jsem si jen oddechl že jsme oba stále naživu. Nemohl jsem si však v hlavě přestat na Kanpachiho stěžovat. Víš.. zaslechl jsem jí říct že nám chtěla pomoci.. pokud je ta kosa opravdu tak nebezpečná jak si pětka myslí tak máme problém. Díky tobě.. Když už byla u toho tak mohla pomoci alespoň mě.. hádám že jsem se nechal moc unést a ten řev byl příliš.. s hlubokým povzdechnutím jsem vstal a aniž bych čekal na Kanpachiho tak jsem vstoupil do jeskyně. Vstříc smrti.. nebo alespoň její kose.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 11:34 am

Kanpachi

Ale prosímtě, tu kosu máme v malíku. jsme přece z jedenáctky ty balíku! Žádnou pomoc nepotřebujeme máme přeci kámen, uživatel kosy nehne prstem a už je s ním ámen! Vydal jsem se do jeskyně taky. Proč je ten Asura Kishin takový strašný pesimista...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 12:55 pm

Vypadalo to, že se toho v té jeskyni moc neděje. Sem tam nějaký velký brouk, nebo netopýr. Pár hollowů, které jste zabili během okamžiku, ale... Po deseti minutách procházení tunelem se prolomila kamenná dlažba pod vámi a z ní vylezl obrovský červ, byl nejspíš slepý, ale za to obrovský! Neměl sice žádné reiatsu, ale hrůza z něj šla.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 1:12 pm

Kanpachi

Když jsme jentak šli jeskyní vypadalo to na obrovskou nudu, jediný co jsme zatím potkali byli mrští hollow, které jsme snadno porazili. Pak se objevila nějaká obrovská housenka. Když jsem si ji všiml, nahodil jsem doslova "priceless face". A zeptal se Kishina: Co ta věc sakra je zač?
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 1:19 pm

Kishin Asura

Po nějaké té době my jeskyně začala připadat až nebezpečně normální a mírně jsme začal doufat že nás naštvaná Lilly neposlala na špatné místo aby se nám pomstila. Když už se něco začalo dít tak naším oponentem byl červe. Prostě červ. Ptáš se mě co to je.. copak nevidíš? Nejde z toho žádné reiatsu.. je to prostě organické stvoření.. prostě.. červ. Proč ze všech věcí červ? S něčím takovým se nedá ani vyjednávat.. jediná možnost je vymazat jej.. S otráveným obličejem jsem vyskočil ke stropu a položil na něj ruku. Pravda.. moc jsem o tom nepřemýšlel ale.. dá se použít fullbring i takhle? Rozdělit duši objektu aby se rozpadl na více částí.. prostě přijmout strop k tomu aby spadl na červa a zasypal jej, ale ne tak aby se to tu celé zbortilo.. za zkoušku nic nedám. Pokusil jsem se tedy pomocí fullbringu zmanipulovat strop a zavalit našeho nepřítele. Ve vzduchu jsem také moc hluku nedělal takže by si spíše měl všímat mluvícího Kanpachiho.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 2:37 pm

Povedlo se ti to udělat. Spadlo to na něj, ale čístě se to o něj jen rozmlátilo. Stále tam stál a tebe se snažil spolknout. Když poprvé kousl, byla to jen čtvrtka tvých vlasů, takže jsi to měl o kousek! Kanpachimu se vyjímečně nic nestalo, až na to že poté co se červ trošku poposunul, Kanpachi jednoduše ztratil rovnováhu a spadl na zadek. Větší problém měl tedy Kishin.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 3:49 pm

Kanpachi

Při tady té taškařici nebo co to je mi trošlu připadalo že si tu Kishin tak trochu hraje s červíčkem, ale moc dobře se to ignorovat nedalo... naštěstí se mi nic nestalo, akorát jsem spadl na zadek. Hnedka jsem vstal, vytáhnul svou zanpakuto a sekl toho bídnýho červa. Yó, červe. Nejsi moc dobrý negře... červi u nás vůbec nepřežijí, přidej se k nim a padej pod kvítí!
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 3:54 pm

Kishin Asura

Zajímavé.. takže mohu použít fullbring i takto.. a také to vypadá že má poměrně pevnou kůži. Pan hrubá síla by si s tím měl poradit. Podíval jsem se na Kanpachiho a mírně jsem ustoupil. Mezitím co on začal útočit s mečem já jsem pomocí šály bral větší kusy kamenů a házel je po červovi abych jej rozptýlil a Kenpachi tak při útoku z blízka nedošel k větším zraněním. Přeci jen pravé nebezpečí nás teprve čekalo.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 4:41 pm

Když jste takhle útočili, zpoza nenápadně vyšlo osm velkých pavouků, kteří už reiatsu měli. Stříleli po vás pavučiny, strefili Kishina, který se zrovna moc nepohyboval. Kishin je tedy přilepený ke zdi a jediný kdo může útočit je Kanpachi. Zajímavá situace.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 EmptySat Jan 05, 2013 5:41 pm

Kanpachi

Polez ven, Akumo! Můj Shikai zde budou effektivní nůžky proti Hollow pavučinám. Běžel jsem za Kishinem a snažil jsem se přesekat pavučiny které ho zamezovaly v pohybu. Tak místo nějaké silné kose tu budem bojovat s nějakým blbým hmyzem?!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pouště Hueca Munda
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: