Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Kasárny 9. divize

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize
Shiro


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 12. 01. 13
Location : Doma:P

Kasárny 9. divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Kasárny 9. divize - Stránka 2 EmptySat Feb 09, 2013 2:59 pm

Shiro Morimoto

Jasný.. řekl jsem ospale. Zvedl jsem se a jako zombie jsem se dopotácel zpátky k mému pokoji. Šel jsem ke stolu a podíval se na papír který mi tam Airi nechala. Hmm.. vypadá to fakt pěkně. Podíval jsem se na hodiny.. to je už půl čtvrtý ráno?! sedl jsem si na postel. Airi je vážně pracovitá, musím jí zítra říct aby to tolik nepřeháněla.
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize
Wakatsuki Airi


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 01. 02. 13
Age : 27
Location : Borovany

Kasárny 9. divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 9. divize   Kasárny 9. divize - Stránka 2 EmptySat Feb 09, 2013 7:01 pm

Wakatsuki Airi

Odcházela jsem a v hlavě se mi opakovaly zážitky z uběhlých dnů. V poslední době jsem nějaká divná. No co, nejsem jediná. Každej má někdy výpadek.
Vrátila jsem se zpátky k sobě. Na stole mi leželo spoustu návrhů a dalších blbostí okolo časopisů. Měla bych si dát oraz. a to jsem taky udělala. Každý by se po téhle větě natáhl do postele a spal.
Já jsem si ale šla dát oraz jinam. Odhodila jsem vše nepotřebné a odebrala se do tréninkového prostředí.

>>> Tréninkové prostředí
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
 
Kasárny 9. divize
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kasárny 11 divize.
» Kasárny 5 divize
» Kasárny 4 divize.
» Kasárny 3. divize.
» Kasárny 6. divize

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: