Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Las Noches

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Las Noches   Las Noches EmptySat Oct 13, 2012 8:25 pm

Palác ve kterém sídlí Espáda.

Las Noches 355925-las_noches_large
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySat Oct 13, 2012 8:28 pm

Na prahu dveří jsi slyšel jak se baví Velící Espáda s devítkou. (Kishin)

Velící Espáda
Jasně jsem ti říkal, že máš zakázáno vyzívat k souboji Espády s větším číslem, neboli ostatní nadřazené nad tebou! Trest tě určitě nemine, Garasu! Je tu někdo, kdo by mu usekl nohu?

Garasu Riyori
Cože? Nohu? Mějte slitování Velící Espádo!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 14, 2012 8:21 am

Kishin Asura

Předstoupil jsem před velící espádu a pokorně poklekl. Omluvte mou drzost, ale navrhnul bych jiný trest. Pokud mu bude useknuta noha tak již nebude moci bojovat a bud tudíž zbytečný. Pokud jej nechcete zbavit pozice espády tak mu se hodilo něco trochu jiného.. například useknout ruku. Nebo jej zbavit jednoho oka.. ale pokud budete trvat na svém nebudu nic namítat a rád bych si vzal právo onen trest provést. jedním okem jsem sledoval Riyoriho reakci a doufal jsem, že se velící espáda rozhodne zbavit jej jeho pozice v espádě. Nikdo.. nebude zesměšňovat espádu kterou stvořil Aizen-sama.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 14, 2012 9:36 am

Velící Espáda

Hm.. Něco na tom bude, osmičko. Víš co? Proveď si s ním co chceš. Je celý tvůj, nenamítám nic proti aby jsi to rozhodl, když si tak troufáš mu něco udělat, ale pokud myslíš na to, že ho zbavím Espády, kdo by pak byl devítka? Víš že musíme být ostražití.. A kdyby nám chyběla jedna Espáda, tak bych opravdu nevěděl.Sestoupil z trůnu a odešel z dveří, v místnosti jste zbyly jen vy dva.

Garasu Riyori

Tak to ne.. Nenechám si useknout nějakou část děla takovým barbarem jako jsi ty! Opovaž se!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 14, 2012 9:53 am

Kishin Asura

Jakmile velící espáda odešla z místnosti tak jsem opět stoupnul a rychlím tasením a seknutím mečem jsem udělal Riyoriovi příčně přes celí obličej poměrně velkou ránu, která však minula jak jeho oči tak ústa. Po tomhle zůstane pořádná jízva.. vypadá to že tvá krásná tvář je ta tam. Ještě jednou neuposlechneš příkazy velící espády a já ti zaručuji, že se budeš modlit aby ti z toho tvýho obličeje vůbec něco zbylo! Naštvaně jsem se rozběhl za velící espádou protože sem neměl nejmenší chuť zůstávat v jedné místnosti s někým jako je devítka a také jsem neměl momentálně nic na práci.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 14, 2012 9:58 am

Po té co jsi běžel k Espádě, jsi mohl vidět že si prohlíží pár svitků.

Velící Espáda

Osmičko? Co potřebujete? Je to něco akutního? A jak dopadla devítka? Mám spoustu otázek!Začal na tebe kříčet, docela nahlas, ale takový už on zřejmě bude napořád. Neměl nejspíš dobrou náladu, jak bylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 14, 2012 10:03 am

Kishin Asura

Opět jsem poklekl a s vážným pohledem jsem zvednul hlavu. Číslo devět bude schopno dále bojovat. Při nejmenším tak aby bylo užitečné ve vašich plánech. Co se mne týče.. nechci plýtvat časem. Pokud by bylo něco.. čím bych mohl urychlit návrat lorda Aizena.. nebo nějak pomoci současné Espádě.. prosím řekněte. Doufajíc v něco co by nás posunulo s plánem na záchranu Aizena jsem pokorně čekal na odpověď velící espády a přitom si stále sledoval záda kdyby se náhodou oběvil naštvaný Ryori kterému chyběla značná část sebeovládání.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 14, 2012 10:10 am

Velící Espáda

Ty sám nemůžeš zrovna pomoci Lordu Aizenovi, ale malá prácička by tu byla. Jelikož hledáme kousky Hogyoku, aby jsme je dokázali spojit a odpečetit, jedna část byla v reálném světě, v Karakuře. Najdi je dřív než Shinigami. Odvětil naštvaně a začal papírovat, když jsi malinko nakukl, mohl jsi zjistit že to jsou taktické plány jak zachránit vašeho Lorda Aizena. Co tu ještě vokouníš? Padej, osmičko.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 21, 2012 5:06 pm



Ve stropě jedné z místností uprostřed Las Noches se otevřela garganta. Ghrááááá! Vypadnul jsem z ní a dopadl obličejem přímo na tvrdou podlahu a moje plné uvolnění se zrušilo. Tohle.. bolelo.. Pevně jsem stisknul hogyoku které jsem měl u sebe a usmál se. Ale, ale.. Grimmjow-sama bude asi trochu naštvaný.. nedokončil jsem svůj boj. Snad mu bude stačit.. to že jsem se musel stáhnout z důvodu držení hogyoku. Převalil jsem se na záda a začal čekat. Však brzy se tu oběví celá espáda.. reiatsu hogyoku je velice silné.. navíc když tu teď jsou 2 části ze 3.


Naposledy upravil AllShamNoWoW dne Sun Oct 21, 2012 5:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptySun Oct 21, 2012 5:10 pm

Kanpachi

Objevil jsem se hned vedle portálu kterej zde nastražil Kishin ale spadl jsem po hlavě na zem. ffffffff... moje hlava!.... hmmmmm.... Tak takhle vypadá Hueco mundo? Opravdu zajimavé... Hmm co teď? Jsem zvědavej jak ti dva kapoši přežijou modrovlasáče... nicméně Aizenovo odpečetění se pčiblížilo, a to je hlavní!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 4:36 pm

V chodbě, ve které jste přistáli stálá nějaká Espáda, která byla ve stínu, takže jste neměli možnost jí odhalit, ale i přes stín jste mohli vidět jak se na vás krvavě usmívá. Jak seděla mise Osmičko? Prý když přineseš kousek toho Hogyoku, budeš povýšen, ale velící Espáda říkala že se to zřejmě nesta.. počkat, to je shinigami koho máš sebou? Zrádce! Ceeeee..... připravovala se na zášleh Cera.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 6:48 pm

Kishin Asura

Ukvapený jako vždy! Zruš to svoje cero.. shinigami.. by si rád promluvil s velící espádou.. o něčem delikátním.. a já také. Pevně jsem držel Hogyoku jako by my ho každou chvíli měl někdo vzít. Teď už bych měl mýt dost energie na to abych došel po svích tam kam potřebuji.. Bylo by hloupé kdyby mě právě prohlásili za zrádce.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 6:54 pm

Raihatsu

Hogyoku.. ty ho vážně, máš. Vyšel jsem ze stínu, a ty jsi mohl poznat že jsem Espáda s číslem 3. V tom případě tě nebudu rušit, Kishine. Velící Espáda je právě v její pokoji, takže jdi napravo, rovně a tam už podle reiatsu ucítíš kde je. Jen buď obezřetný, a zvlášť ty.. shinigami. Nicméně, ať ten shinigamíček, počítá s tím, že hned jak tam vejde, podlehne útoku. Mějte se.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 6:58 pm

Kishin Asura

Hmph.. ovšem že mám Hogyoku.. přeci jen jsem bůh šílenství z Las Noches.. ano.. bůh tam není jen tak pro nic za nic. A ty Kanpachi.. raději neruš svůj bankai a buď připraven použít svojí největší obranu.. Bohužel velící espáda většine prve koná a až poté se ptá.. následuj mě.. a hlavně žádné hlouposti. Pořád jsi na území nepřítele. Konečně jsem se zvedl a rázným krokem se vydal k velící espádě. Aizen-sama.. čas se blíží!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 7:58 pm

Velící Espáda

To reiatsu, že by naše Espádička přišla? Koukl jsem se do dveří. No jistěže, osmičko, Hogyoku zřejmě nemáš, mohl jsem to tušit, vrať se zpět do svého pok.. tohle je.. Shinigami? Ty jsi zrádce že? Cero! Jediné co jsi mohl říct je, "proč k čertu každý střílí cero?"
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 8:02 pm

Kishin Asura

Proč my tohle něco připomíná.. ? A vůbec.. proč k čertu každý střílí cero? Rychle jsem natáhl jednu ruku před Kanpachiho na znamení že je neškodný a druhou ruku s Hogyokem přímo proti velící espádě. Hlavně ať je jeho sonido rychlejší než jeho cero protože na to svoje nmám šťávu..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 8:18 pm

Velící Espáda

Během mžiku si viděl před tebou Velící Espádu, která držela svoje vlastní Cero. Takže ho máš, jsi velmi dobrý, ale ten kapitán, pomáhal ti snad? Pokud ano.. ať spí venku. Ještě jsem ti neřekl mé jméno. Tamashi Ryuketsu Della Morte. Vyndal z tvé ruky Hogyoku. Hm.. Fuuin. Před tvýma očima, právě Hogyoku zmizelo.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyMon Oct 22, 2012 8:22 pm

Kishin Asura

Tady zjevně bývalí kapitán 11. divize se rozhodl zradit Soul Socielty a trochu pošramotit ostatní dva kapitány. Nyní s němu boju 6. espáda, Grimmjow-sama. Pokleknul jsme pře velící espádu se skloněnou hlavou. Bylo my ctí ujmout se takto důležitého úkolu.. a pevně doufám že nás výrazně posune v našich plánech. Ano.. nesmýme otálet.. pokud se Grimmjowi podaří alespoň jednoho z těch kapitánů dostat tak získáme další výhodu.. ještě takhle není gotei 13 v kompletním stavu. Musíme využít vše co nám je nabídnuto abychom osvobodily lorda Aizena.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyTue Oct 23, 2012 2:10 pm

Kanpachi

Kapitán 4 a 5... jestli přežijou útok od takzvaného Grimmjowa tak bych si je rád v budoucnu podal... myslíš že mají šanci na přežití Kishine? Takže se zdá že jsme o kousek blíž k oživení Aizena... nevím kolik toho tito lidé zvládli z hogyoku nasbírat ale vím že maj v Soul society taky jeden kus... zdá se že vím kam jít příště.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyWed Oct 24, 2012 6:02 pm

Velící Espáda

Hej vy dva, zde jsou klíče od vašeho pokoje, nebo tomu říkejte kancelář. Diskutujte tam, bývalí kapitáne a.. Hmph.. nyní už sedmá Espádo. Odešel jsem v naději že se nám podaří získat tu třetí část kterou mají stále Shinigami, ačkoli jsem se zastavil. Netajíš mi něco Sedmičko?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyWed Oct 24, 2012 8:08 pm

Kishin Asura

Se ctí jsem přijal noví post i s klíčem. Zakryl jsem si číslo 8 na své ruce a nové číslo 7 se oběvilo na levé straně mého obličeje částečně zakryto vlasy. Nemám co tajit.. ale pokud Grimmjow-sama neporazil kapitány se kterými jsme se střetli.. měli bychom si na ně dát pozor. Kapitán 5. divize.. nejspíše patří k těm nejsilnějším. Konečně jsem si stoupl a pohlédl velící espádě přímo do očí. Jste si jistý že nyní bývalá sedmá espáda nezačne běsnit?
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyWed Oct 24, 2012 8:21 pm

Velící Espáda

Abych řekl pravdu, už začal běsnit. Nicméně to jsem ti také chtěl říct, sedmičko. Pokud to zvládneš, zajdi do jeho pokoje a srovnej ho. Nicméně, musím jít za pátou Espádou, která se specializuje na vědu. Pořešíme něco kolem Hogyoku, jinak dobrá práce. Náš další terč bude samotné Soul Society, ale na to se musíme brilantně připravit. Tohle je tvůj konečný post. Pokud budeš silnější, většího čísla nedosáhneš tak lehce, buď zdráv.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyFri Oct 26, 2012 12:55 am

Amaya Michio

Po té co jsem se dozvěděla, že se Kishin dostal zpět z té mise, utíkala jsem co nejvíc to jde. Jsem skoro tam, cítím Kishinovo reiatsu! Když jsem ho zahlédla, ušklebila jsem se a pořádným kopem jsem ho strefila, až letěl ke zdi. Tohle se dělá?! Kishine?! Ani jsi mi o tom neřekl! Asi tě zabiju! Teď končíš kamaráde! Víš jak jsem se o tebe bála? Říkam ti končíš!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyFri Oct 26, 2012 8:30 am

Kishin Asura

Díky nečekanému komu jsem se rozplácl na nejbližší zdi a jelikož se má zranění ještě kompletně neobnovila tak jsem jen sjel na zem jako mrtvola. Měl jsem něco.. důležitějšího než tě jít informovat.. A také by mě zajímalo proč se mě snažíš zabít když jsem se právě vrátil z boje s jedním z nejsilnějších kapitánů. Opravdu.. nemyslíto sice špatně, ale její způsoby jsou.. mírně přehnané. Amaya.. chystám se navštívit sed.. bývalou sedmou espádu.. možná by se hodila tvá přítomnost.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches EmptyFri Oct 26, 2012 8:36 am

Amaya Michio

Moje přítomnost? Může být ale proč vlastně chceš jít za sedmou Espádou? A proč nemáš na své ruce číslo 8? Zajímavé,ale ten shinigami kapitán vedle tebe. Začal jsem vytasovat meč. Je asi neviditelný nebo co, a já jediná ho vidím. Přešla jsem do útočné pózy a nasměrovala svůj meč na kapitána a snažila se mu zasadit ránu. Tady to máš! Neviditelný špiónský kapitáne!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Sponsored content





Las Noches Empty
PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Las Noches Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Las Noches
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: