Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Organizace: Visored/Vizárdi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Nov 04, 2012 8:08 pm

Amiro Kirokko

Nemal som na výber.Rozbehol som sa s kópiou proti Hirakovi.Vedel som že to nemá zmysel,ale o niečo som sa musel pokúsiť.Opeť som dal časť reiatsu kópii.Bakudo no...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Nov 04, 2012 8:17 pm

Shinji Hirako

Hm.. Použil jsem Shunpo, které nestihl ani zřít a už jsem mu držel ruku kterou jsem mu dal bolestivě za záda. Bakudo na mně nebude fungovat, je mi líto. Hado no 4.. Byakurai. Říkal jsem, v době když jsem měl ruku ve tvaru pistole na jeho hlavě.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Nov 04, 2012 8:30 pm

Amiro Kirokko

Kým hovoril niečo v tom zmysle,že som proti nemu bezmocný,kópia sa už rozplynula.Tak silne,ako som mohol,som mu dupol na nohu.Jeho zovretie trochu povolilo a ja som mohol otočiť dlaňou a dotknúť sa ho.Nová reiatsu mi prúdila telom....8:Seki.
Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 190px-Seki2
Seki som vyvolal na miesto,kde ma držal.Tlak ho odhodil trochu ďalej,nemohol dokončiť svoje kido,lebo jeho ruka stratila smer mojej hlavy.Ešte stále som sa ho dotýkal Muryarou.Druhou rukou som zamieril na achilovku.Byakurai.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Nov 04, 2012 8:37 pm

Shinji Hirako

Myslíš si že jsem tak hloupý, už dávno vím že mi vycucáváš reiatsu. Uhnul jsem mou nohou a odkopl Amira ke kamenni. Čím dřív se vzdáš, tím rychleji umřeš, snad nechceš trpět.. Nahodil jsem svůj obvyklý usmívavý výraz. Jdem na to, Kirokko Amiro! Napřáhl jsem meč a sekl s ním do jeho srdce.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Nov 04, 2012 8:49 pm

Amiro Kirokko

Keď som letel na ten kameň,niečo ma napadlo.Hado no 31:Shakkahō.Vystrelil som Shakkahō na pravú stranu kameňa,ktorý sa roztrieštil.Jeho sila zároveň pôsobila aj na mňa z jednej strany,vďaka čomu som sa otočil a videl na Hiraka.Hado no 54:Haien.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Nov 04, 2012 9:24 pm

Shinji Hirako

Hado no 73.. Soren Sokatsui.. Seslal jsem masivní vlnu reiatsu proti němu a zároveň, takže se půlka zničila o Haien a druhá letěla přímo k němu. Zoufalý pokus o útok.. hm.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 4:01 pm

Amiro Kirokko

Ako na mňa letelo Soren Sokatsui,vedel som,že tento útok neodrazím.Mohol som len zminimalizovať škody.Hado no 33:Sōkatsui.Keď sa naše Kido zrazili,Soren Sokatsui letelo ku mne s minimálnou silou.Už...nemôžem.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 5:36 pm

Shinji Hirako

Když už kompletně nemohl, použil jsem shunpo a mou rukou jsem kido zastavil. Víš.. musím tě zničit vlastním meče, aby to fungovalo. Je to kvůli tomu.. že nám náš dosavadní kousínek hogyoku ukradli ty debilní Espády. Strčil jsem meč do jeho duševního spánku, který sice už shinigami udělali tak aby proti němu byly imunní, my na to však máme něco jiného. Začal jsem z něj vyndavat půlku jeho duše, samotné.. paráda, vytahovat duši z duše. Najednou jsi se oběvil na pokraji tvého Inner Worldu.

Orima "Hamiro" Shirokko

Hoy.. dušičko.. zvolal jsem.. Já jsem Hamiro, tvoje spása!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 5:42 pm

Amiro Kirokko

Ocitol som sa na nádhernej lúke plnej kvetín,ktoré hýrili farbami.Vychutnával som si pocit trávy pod mojimi nohami,keď na mňa zvolal niekto,koho som v živote nepočul.Otočil som sa za tým hlasom.Rád ťa spoznávam,ja som Amiro Kirokko.Odpovieš mi,prosím,na jednu otázku?Kto si?Teba som tu ešte nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 6:53 pm

Orima "Hamiro" Shirokko

Hudba k tomu, doporučuji pustit k navázání příslušné situace.



Vypadá to že jsi slušný člověk, a to nesnáším.. I když je mi sotva 5... 5 minut.. není mi ještě ani 10 minut, a už jsem překonal tvou sílu. Moje umění mečem je milionkrát větší než to tvoje, kašlu na kido! Meč je moje spása! Rozdrtím tě.. aniž by jsi řekl slovo! Začal jsem shromaždovat spoustu reiatsu. Mwahahaha! Mwahaha! Hahahaw! Huaaah! [b]Podívej se.. nejsem Vasto Lorde, ale Adjuchas.. přesto vypadám drsněji! Použil jsem shunpo a sekl obrovskou ránou do jeho zad, a povedlo se to.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 7:03 pm

Amiro Kirokko

Rana na mojom chrbte začala krvácať.Našťastie som stihol zhromaždiť reiatsu do mojej kože a tým znížiť zranenie.Ako ja neznášam surovcov.Je dobrý v boji,som zvedavý,ako je na tom po stránke ovládania reiatsu.Hado no 55:Gaki Rekkō
Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 GakiRekko
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 7:07 pm

Orima "Hamiro" Shirokko

Phm.. To si myslíš, že nezvládnu? Ty ubožáku... ubohá nicoto! Jednou rukou jsem roztrhl všechny výboje reiatsu. Ghhhoooaaaww! Opět jsem zhromáždil reiatsu a pomocí shunpa jsem usekl ruku Amirovi, opět se to povedlo. Vidíš? Vezmu si tvé tělo..! Jen ti něco řeknu.. pokud nevyhraješ tuto bitvu.. tvé tělo bude mé!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 7:43 pm

Amiro Kirokko

Toto bude oveľa ťažšie,než som si myslel.Ale robím to pre vás,Kishin,Ayame,a hlavne Leila.Tasil som moju Zanpakutou.Ten namyslený pohľad v jeho tvári ma utvrdil v mojom presvedčení vyhrať.Zhromaždil som reiatsu do mojej katany a s krikom som sa rozbehol naproti nemu.Ako som predpokladal,jeho ego ho prinútilo počkať na môj útok a blokovať ho.Naše katany sa prekrížili.Hado no 63:Raikōhō.Raikōhō vystrelilo skrz moju Zanpakutou.Jeho katana zablokovala len malú časť môjho kido,keď odskočil,videl som dieru v jeho trupe.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 7:59 pm

Orima "Hamiro" Shirokko

Vyblokoval jsem jeho útok, ale následovalo kido. Uhm? Kido? Na poslední chvíli jsem uskočil, i když se mi z ruky díky Raikohu, tvořila pára. Jau.. Otočil jsem se zpět na něj. Jak vidím, došlo ti to! To já jsem tvůj hollow! Sice nejsem Vasto Lorde, jako to mají Vizárdi! Ale stále jsem silnější než ty! Přeber. Muryara...
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 8:34 pm

Amiro Kirokko

Začal vyvolávať shikai.Ja som nepoužil shikai,lebo katana mi poskytovala aspoň ako takú vzdialenosť.Nemôžem ho nehať priblížiť sa ku mne.Bakudo no 73:Tozanshō
Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 190px-Bakudo_73
Skôr,než sa Muryara uchytila na jeho ruke,som bol pod ochranou Tozanshō.Bakudo no 26:KyokkōAkonáhle som skryl moju prítomnosť,Tozanshō sa rozpadlo.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Nov 05, 2012 8:42 pm

Orima "Hamiro" Shirokko

Já jsem silnější než ty.. bariéra ti nepomůže. Díky Shunpo jsem se dostal k bariéře. Hmph.. Dotkl jsem se bariéry, která se celá vysála. Reiatsu hollowa, dokáže víc než reiatsu shinigamiho. Rychlím shunpo jsem ho odkopl zhruba 50 metrů dozadu.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyTue Nov 13, 2012 5:09 pm

Amiro Kirokko

Ešte som ani nedokončil Kyokko,už zničil moju bariéru.Kým chválil svoje sily do nebies,zhromaždil som reiatsu do mojej kože,takže keď ma odkopol,letel som síce niekoľko desiatok metrov,ale nespôsobil mi veľké zranenia.Hado no 54:Haien!
Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 190px-TousenHadouno54
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyWed Nov 14, 2012 5:07 pm

Orima "Hamiro" Shirokko

Přes Haien jsem jednoduše přelítl. Nahromaždil do mé nohy reiatsu a skopl ho ještě dál. Po té co narazil do zdi, přišel jsem k němu. Ale no tak.. přemýšlej! Je tu spoustu cest jak mě porazit, proč je můj král tak tupý! Sekl jsem tě do kůže na trupu a začal jsem se smát. Muryara a já jsme to samé, takže pokud budeš brečet.. Muryara ti jednoduše nepomůže.. Cero!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Dec 30, 2012 11:15 am

Amiro Kirokko

Cítil som teplo mojej krvi už takmer po celom tele.Nie,ja s ním neprehrám!Neprešiel som predsa takú dlhú cestu,aby som nakoniec umrel vo svojom vlastnom Innerworlde.Preber,Muryara!Vtedy sa chystal vypáliť cero.Ako ja to cero neznášam...Využil som prítomnost steny za mnou,zaprel som sa o ňu nohou,zatlačil som tak silno,ako som mohol,a vrhol som sa na toho hollowa tak stranou môjho tela,na ktorej som už nemal ruku.Zrazil som ho,čo mi spôsobovalo bolesť,ale vykolajilo ho to natoľko,že nemohol dokončiť svoje cero.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Dec 30, 2012 1:48 pm

Hollow byl na poslední chvíli překvapen, s čím si dokážeš porazit. Sice si nedokázal přijít na způsob jak ho jednoduše porazit, ale přesto jsi mu ukázal proč by jsi mohl být jeho pán. Na poslední chvíli pověděl: Ještě se uvidíme, Amiro! A hlasitě se zasmál. Ty jsi se probudil na zemi v úkrytu Vizárdů. A přes oko si měl zaplátovanou masku, která následně křupla. Výborně, to by byl tvůj začátek. Pověděl Shinji Hirako.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptySun Dec 30, 2012 2:53 pm

Amiro Kirokko

Po jeho slovách som sa opäť ocitol u Vizárdov.Podvedome som sa chytil mojej ruky,ktorá bola na svojom mieste.Dokázal som to?Hirakove slová potvrdili moje myšlienky.Pocítil som nádej,že možno niekedy opäť uvidím Leilu.Tak toto bolo nesmierne zaujímavé.Opatrne som sa postavil,pretože som cítil únavu zo všetkých bojov,ktorých som sa tu zúčastnil.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 3:32 pm

Shinji Hirako

Vítej v klubu Vizárdů. Nyní jsi plnoprávný člen, tvoje cesta může začít. Dveře jsou támhle, pokud nemáš v úmyslu zůstat, svět je plný věcí, proto ho tak milujeme.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyTue Jan 01, 2013 8:24 pm

Amiro Kirokko

Rád by som tu s vami zostal.Vtedy som si spomenul na moje haori,ktoré som nechal v tej zrúcanine.Chcel by som si sem ale najprv priniesť jedinú vec,ktorá mi zostala ako spomienka na moje pôsobenie ako kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 2:14 pm

Shinji Hirako

Zajisté, běž. Jen nevím, co tu u nás budeš chtít dělat, ale nějaké mise by se tu našli. Pokud si chceš přinést haori, nebráníme ti. Sami ho tu máme uschované.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Robko363
Vizard
Robko363


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 18. 10. 12

Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 3:25 pm

Amiro Kirokko

Vďaka,hneď som tu.Išiel som smerom,ktorý mi ukázal a zamieril som k tej starej zrúcanine.Keď tak nad tým premýšľam,ani táto budova na tom nie je bohvieako.Vzal som si moje haori,ktoré som tam nechal a ihneď vyrazil na cestu späť.Celou cestou som rozmýšľal nad jeho otázkou,čo u nich budem robiť.Tréning nikdy nezaškodí,ale pokúsim sa im byť čo najnápomocnejší.Keď som sa vrátil a schoval svoje haori,išiel som priamo za Hirakom.Je tu niečo,s čím by som vám mohol pomôcť?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace: Visored/Vizárdi   Organizace: Visored/Vizárdi - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace: Visored/Vizárdi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Organizace: Tanken
» Organizace: XCution/Fullbringers
» Organizace: Shinigami Vampires [Kyuketsuki] [ZNIČENA]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Organizace-
Přejdi na: