Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 5:59 pm

Prsten osvobození je artefakt, který odebere navždy vaše dosavadní síly. (Hollow, Shinigami, cokoliv.) Lze použít jen jednou, nicméně je to silný artefakt a shání se těžce, podle grafů víme kde je. Ví o něm jen Xcution. Vydej se do temných krajin, v lidském světě.. Do jeskyně jménem Estruata.
Spoiler:


Naposledy upravil Metalcore dne Tue Oct 30, 2012 9:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:06 pm

Kishin Asura

Po né zrovna krátké chůzi jsem se konečně oběvil před mým cílem. Jeskyně Estruata. Tak.. tohle je místo kde odpočívá onen prsten? Klíč k mému odpoutání od hollow.. dobře.. Jistým krokem jsem vstoupil do temné jeskyně která skrývala neznámá nebezpečí, ale já byl připraven téměř na cokoli. Tak a teď.. uvidíme jestli tu ten artefaktu skutečně je.. byl bych opravdu zklamán kdyby mě sem Xcution poslala zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:08 pm

Kishin Asura

Pha! Zakřičel někdo z druhé části jeskyně. Zdravím tě.. Bratře! Mwahaha! Chceš ten prsten? Prsteny nosí jen holčičky Asuro.. a ty to víš! Mwuahaa
Stále jsi slyšel, ale nevěděl jsi kdo to je, ačkoli ti to někoho připomínalo..
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:11 pm

Kishin Asura

V dávných dobách byly prsteny také symboli mocy. Bratře..? Kdo.. zní to tak povědomě.. Raději jsem si připravil meč. Moje oči si teprve začali zvykat na tmu okolo mě a tak jsem rychlejším tempem pokračoval za hlasem. Doufám že my ten prsten dáš dobrovolně.. nerad bych se o něj přel. Moje pouta.. jsou již zchátralá. Stačí je jen přeseknout.. tím prstenem!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:13 pm

Kishin Asura

Dát ti ho? Dobrovolně? Nenech mě se vysmát! A chceš se o něj přít jo? To bys musel být nejprve dost silnej! Použil jsem sonido a sekl jemnějším sekem přes trup Kishinovi, tak aby to byla jen bolící sečná rána, ale aby o ten trup nepřišel. Bolí to? Příště použiju skutečnou sílu! Muahaha!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:20 pm

Kishin Asura

Co? To sonido bylo rychlé.. neměl jsem ani šanci se té raně vyhnout.. moc nekrvácí ale.. budu muset.. Začal jsem do prázdna sekat mečem, ale moje oči už si začali zvykat na tmu a jí uviděl obrys postavi. Pro získání toho prstenu udělám cokoli! Je to klíč k smytí mých hříchů! Sonidem jsem se pokusil dostat k osobě kterou jsem viděl a pokusil se provést stejný útok jako on, ale ne jen jako varování, ale jako skutečný útok.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:49 pm

Kishin Asura

Útočit na někoho, komu se nepředstavíš je zlost. Ty jsi sem vešel první, tak by jsi měl pozdravit! Lehce jsem vyblokoval jeho útoky po tmě. Až najdeš cestu k tvé duši.. světla na nebi se rozsvítí! A stejně i tady.. tahle jeskyně je tu kvůli tobě Kishine.. Pokud je v tvé duši tma, bude tma i tady.. Ale teď zpět k souboji, mhaaha! Kuroi.. Cero!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:54 pm

Kishin Asura

Kuroi.. nemožné.. ty! Tohle.. není obyčejná jeskyně! Kuroi cero je schopnost která vnikla zkombinováním mého hněvu a šílenství! Není možné aby ho uměl někdo jiný než já.. a to co řekl.. Vidím tě! Ty jsi můj hřích.. jsi.. Kishin! Bůh šílenství! Rychle jsem máchnul vší silou proti kuroi ceru. Já už nejsem aspekt šílenství.. schopnost založená na něm mě nesmí porazit! Buď světlo můj meči!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 6:57 pm

Kishin Asura

Tak přeci jen ti to došlo.. Kishine.. zastavil jsem Kuroi Cero pouhým seknutím meče a v jeskyni se náhle rozsvítilo. Došlo ti to, ale neodhalil jsi svou světlou stránku, stále jsi smutný a temný jako vždy.. a pokud nepřijmeš světlo.. budu nucet tě zabít Asuro, jsi si toho vědom? Začal jsi vidět sám sebe v temném plašti obaleném kolem něho. ... Bwah! Tu máš! Sekl jsem směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 7:00 pm

Kishin Asura

Když proti mě Kishin vyrazil tak jsem zahodil svůj meč a zavřel oči. Světlo.. uvnitř mě? Co může být světlem.. lord Aizen.. ne.. on je.. temnota! V ten moment jsem si vzpomněl na poslední věc co jsem v Las Noches udělal. Michio.. správně.. já.. potřebuji zesílit pro ní! Pouhou holou pěstí jsem vyrazil proti Kishinově meči. Ayame, Rin, Gekko a Michio.. pro ně jsem riskoval vše! A udělám to znovu!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 9:21 pm

Kishin Asura

Těsně před seknutím jsem se zastavil. Tohle většina lidí nesvede, Asuro. Je vidět že i Hollow jako "my" má srdce. Myslím že si ten prsten zasloužíš. Ale pod jednou podmínkou.. Už nikdy nevstoupíš do Garganty.. řeknu to jinak, dostaneš zákaz vydat se do Hueco Mundo, máš zákaz spatřit Amayu, Ayame, Rin, Gekka a ostatní.. Už nikdy, to je má podmínka. Ukázal jsem mu prsten na mé ruce. Můžeš být ještě rád že ti to došlo tak rychle, tenhle artefakt je dost silný a k tomu si ho získal tak lehce.. změnění na člověka prohledne hladce, přeju ti štěstí.. Mwah.. a také ti přeju smůlu a temnotu. Zde je ten prsten, ale nejdřív přísahej, na to co jsem ti řekl.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 9:28 pm

Kishin Asura

I po té co Kishin řekl jsem se jen usmál. Omlouvám se.. ale něco takového ti přísahat nemůžu. Pokud si z téhle jeskyně smím odnést prsten pouze při slíbení takové věci.. tak odejdu s prázdnou. Tím že prsten použiji se zbavím temnoty jako jsi ty. Ale pokud ti budu přísahat to co po mě chceš.. zbavím se zároveň i svého světla. Tam kde není ani světlo.. ani temnota.. není nic. Stal bych se pouhou loutkou posedlou po síle. Ochráním své světlo.. a vytvořím v jejích tvářích úsměv tím že se před nimi jednoho dne opět objevím. Udělal jsem krok zpátky a pak na Kishina mrkl. A co je s tím prstenem na tvé ruce? Neříkal jsi že je nosí jen holčičky? Usmál jsem se na Kishina ještě víc a cítil jsem jak jsem se stal víc člověkem. Né fyzicky, ale psychicky jsem se konečně dostal do bodu kde jsem nebyl pod stálou kontrolou šílenství.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyTue Oct 30, 2012 9:36 pm

Kishin Asura

Přesně tohle jsem chtěl slyšet... Hmph.. hodil jsem ti prsten. Nechť tě provází světlo Asuro.. a nechť tě provází tma. odešel jsem ve stínu pryč a celý jsem se rozplynul. Konečně jsi pochopil, že život není jen o šílenství.. ale také zvratech, lásce, vědění... a temnotě.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] EmptyWed Oct 31, 2012 2:12 pm

Kishin Asura

Ačkoli o těchto věcech ještě moc nevím. Ale šílenství mě doprovázelo celí život.. a stále bude. Nasadil jsem si prsten který začal zářit a já začal cítit jak ze mě padá velice těžké břemeno o kterém jsem ani nevěděl. Dýchání a dokonce každý pohyb se my najednou zdál mnohem snažší a praskliny na mém obličeji také začali mizet. Mým stříbrným vlasům se začala navracen jejích původní černá barva ačkoli části zůstali stále zářivě stříbrné. Ještě jednou ve svém životě.. být opět člověkem. Můj život začal být opravdu unikátní protože mě nezastavila ani smrt a stále jsem byl žijícím člověkem. Vypadá to, že je na čase se vydat do Xcution.. eh.. možná jsem se tam měl prvně dostat pomocí sonida než jsem ten prsten použil..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]   Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká] Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Artefakt - Prsten osvobození [ZÍSKÁN - Obtížnost - Lehká]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Artefakt - Meč blesků.
» Artefakt - Hiraishin
» Artefakt - Kosa smrti
» Artefakt - Budič života
» Artefakt - Plášť neviditelnosti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Artefakty-
Přejdi na: