Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Tréninkové prostředí

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 4:01 pm

Nax vešel do toho bytu s oním maníkem a řekl: "Um, děkuji... za nabídku toho řízku, ale nemám hlad." Na to si vzal skleničku a jednoduše si promnul druhou rukou krk, zazubil se na něj a dodal: "Mno, já nepiji, ale dobře... na nový ruk, ale jen jednu." Koukl se mu do očí a čekal, jestli se tedy nějak rozhoupe k tomu, aby třeba připil na zdraví.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 4:05 pm

Skleničkou ťukl do té tvé a prořekl klasické gesto. Na zdraví! Hned potom to kopl do sebe. Co takhle postrašit holky vedle nás?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyMon Dec 31, 2012 4:17 pm

Nax Kioshi

Nax s velkým úšklebkem to nakonec kopl do sebe také a pak se mírně celý otřásl, neholdoval tomuhle typu alkoholu. Na jeho otázku se zeptal: "Mno, tak jestli chceš, můžeme... ale myslím si, že na naše postavení se to nehodí."
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 12:22 am

Postavení? Prd postavení, skoro nikdo se o nás nezajímá, hajzlové.. Hele suchare, chceš holky nebo misi, aby nás všichni znali? Já chci holky! Řekl opileckým tónem, zdá se že se opije vážně rychle.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 2:20 pm

Naxther Kioshi

Naxther se chvilku zamyslí a řekne: "Dobře, je pravda že se o nás nezajímají, ale vezmi si to takhle. Jak nám pomohou holky na to, aby si nás všímali? Ano, ještě nás napráskají a mi dostaneme pozornosti až až... ale té negativní. Ke všemu si myslím, že by jsi si měl radši lehnout a jít se třeba prospat." Vstal z toho, na čem seděl a dodal: "A již vůbec nepít, nejlépe." Nax ještě neodcházel, ale držel si očividný odstup od dotyčného, nevěděl, co by mohl v opileckém stavu udělat.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 5:01 pm

Ty simi ňákej chyt.. chyt..rej.. Poté upadl na zem a usnul. Ty jsi pak slyšel křik nějaké holky odvedle. Něco se tam stalo? Utíkej to zjistit!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 7:35 pm

Naxther Kioshi

Nax se krátce podívá na usínajícího muže, nad kterým jen pokrčí rameny. Hned na to ale slyší nějaký křik, vyběhne na chodbu a zaklepe urgentně na dveře, kde se ozval křik. Nechtěl zase tam vlítnout a dělat ze sebe hrdinu, ale přesto si chtěl být jist, že se nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyWed Jan 02, 2013 8:11 pm

Otevřel jsi dveře a tam si dívky.. prostě hráli flašku, ale to si ty nevěděl.. Hej.. Kdo to klepe? Jedna z dívek poté otevřela dveře a zasmála se. Hahah.. Ty chceš taky hrát flašku, Kioshi-sama? Poté jedna z dívek zamknula a ty jsi stál mezi šesti dívkami. Takže.. Roztoč!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 4:42 pm

Naxther Kioshi

Nax se podíval na dotyčné a již měl chuť utéci, ale to by nesměl slyšet povědomí zvuk zamknutí dveří. Lehce si povzdechl, mno... co mohl dělat, že? Sedl si tedy a roztočil dotyčnou flašku a v jediné co doufal bylo asi to, aby to na něj neukázalo.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 4:48 pm

Přesně v to co jsi doufal... Nevyšlo, flaška ukázala na tebe a na jednu dívku, která byla vážně pěkná. Myslím, že něco trapnějšího již být nemůže, ale co by někteří kluci dali za to hrát s pěknými děvčaty flašku? Holka ti poté oznámila: Úkol nebo.. Pravda šmudlíčku?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyThu Jan 03, 2013 5:02 pm

Naxther Kioshi

Nax přesněji nevěděl jak se hraje flaška, jen o tom někdy zaslechl a tak. Koukl se po dotyčné a řekl: "Etoo... tak třeba... úkol?" Slovo pravda mu hlavně nebylo moc sympatické, teď šlo jen o to, co se za úkol myslí.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyFri Jan 04, 2013 6:22 pm

Tak jo! Úkol! Přemýšlela tam jaký ti dá a pak se jí rozsvítilo. Dej tady všem polibek! A jestli to neuděláš, dáš nám fant, něco z tvého oblečení! A pokud odmítneš, uvidíš co se stane!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyFri Jan 04, 2013 9:37 pm

Naxther Kioshi

Sama od sebe mu naskočila žilka na čele a dodal: "Mno, dobrá tedy." A začal rozdávat polibky všem, co tam byli. Naxther na tohle vážně nebyl, opravdu. Jen nevěděl, co by za tohle jeho společníci divizi dali... v každém případě to bylo nejspíše nejlepší takto, jak to bylo.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptySat Jan 05, 2013 1:11 pm

Poté co jsi to udělal, někdo zaklepal dveře.. Nikdo z vás neotevřel a dveře byly vyraženy. Objevila se tam trenérka atletiky: Co tu k čertu děláte? Jste shinigami! Né línogami! Okamžitě vstávejte a běžte trénovat, nesou se zvěsti o legendární zanpakuto, pokud nastane to co minule, budem potřebovat aby jste byly pořádně silní! Kioshi-kun.. Tvá povaha je mi velmi známa! Ty.. Chceš akci, chceš zasáhnout, že? Běž se učit dřív, než bude pozdě.. Myuu-kun, Ramses-kun a ostatní... Do akce!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptySat Jan 05, 2013 2:52 pm

Naxther Kioshi

Naxther jen polkl po tom, co byli vyraženy dveře. Mno, přemýšlel jaký trest dostane ale byla to jen velká smršť seslaná na dívky okolo něj. Když se dotyčná trenérka opřela do něj, jen se díval takovým tím neutrálním pohledem někam za ní... proč by ji také řešil, že? To, že ho poslala se učit ho mírně urazilo, ale co měl dělat, že? Byl jen jeden z důstojníků 10. divize, tak co měl dělat, že? Vylezl z pokoje a šel se někam projít, neměl co na práci a učit se fakt nepůjde.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize
Shiro


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 12. 01. 13
Location : Doma:P

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 2:59 pm

Shiro Morimoto

Přišel jsem na cvičiště se sluchátkama v uších. Porozhlédl jsem se znuděným pohledem po cvičišti jestli tu není někdo kdo by si chtěl dát souboj. Když jsem viděl že tu nikdo není tak jsem vyskočil na strom a vytáhl si z batohu knížku. Jednou za čas si chci dát s někym souboj a on tu zrovna nikdo není. Nasadil jsem facepalm a ponořil se do čtení.
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 5:06 pm

Naxther Kioshi

Naxther nakonec došel na cvičiště a porozhlédl se okolo. Viděl akorát nějakou osobu vyskočit na strom a začít si číst knížku. Porozhlédl se ještě tak obecně po celém cvičišti a sykl si sám pro sebe. Rozešel se ke stromu, na kterém seděl dotyčný a sedl si pod něj. Pravou nohu pokrčenou a levou nataženou, na tváři polo-úsměv a ruce překřížené přes sebe. Možná čekal, možná ne. Avšak po dnešním zápase neměl již moc náladu bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize
Shiro


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 12. 01. 13
Location : Doma:P

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 5:32 pm

Shiro Morimoto

V klidu jsem si četl, když jsem najednou zpozoroval člena 10.divize jak jde směrem přímo ke mně. Chce bojovat? Koutkem oka jsem ho pozoroval, ale nakonec si jen sedl pod strom a začal se usmívat. Položil jsem záložku na stranu kde jsem skončil, zaklapl knížku a umístil jí opět do batohu. Dlouze jsem zívnul, vstal a seskočil z větvě kde jsem seděl. Podíval jsem se na člena 10. divize. Zdravím, jmenuji se Shiro... Shiro Morimoto. Nedáme si souboj?
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 6:47 pm

Naxther Kioshi

"Zdravím, jsem Naxther Kioshi. Ohledně souboje? Se mi osobně nyní moc nechce, protože jsem před chvilkou bojoval." Řekl a pousmál se. Zadíval se mu do očí a čekal, jak odpoví. Vážně se mu nyní nechtělo bojovat, vážně ne. Tak v skrytu duši doufal, že svojí "nabídku" zruší.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Člen 9. divize
Člen 9. divize
Shiro


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 12. 01. 13
Location : Doma:P

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 7:04 pm

Shiro Morimoto

Hmm.. Změřil jsem si ho pohledem. Škoda, vypadáš silně.. dodal jsem s úsměvem. Pokud by jsi měl někdy náladu bojovat, dej mi vědět. Otočil jsem se a poodběhl dál. Fakt bych si měl protáhnout tělo.. posledních pár dní jsem vůbec netrénoval. Začal jsem rozcvičkou.
Návrat nahoru Goto down
Naxther
Člen 10. divize
Člen 10. divize
Naxther


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 11. 12

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 7:56 pm

Naxther Kioshi

"Dobrá." Suše odpověděl a koukal se po dotyčném Shirovi. Nevypadal slabě, nevypadal vyloženě silně. Co na to říci? Kniha se nedá soudit podle obalu, takže v pravé podstatě zatím nic o něm krom jména nevěděl. Stále seděl a koukal se po okolí, co a jak. Chtěl si nějak odpočinout a nyní nechtěl moc bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi
Člen 9. divize
Člen 9. divize
Wakatsuki Airi


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 01. 02. 13
Age : 27
Location : Borovany

Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 EmptySat Feb 09, 2013 7:18 pm

Wakatsuki Airi

Došla jsem na tréninkový plac. Už tam někdo stál, ale to mi bylo celkem jedno.
Šla jsem jen někam kousek dál, abych nepřekážela. Dobře... Jdu na to...
Sora ni Todoke, Mizuki! vyvolala jsem svou zanpakutou. Okolo mě se objevilo modré reiatsu. Mávla jsem zanpakutou do strany. Jednou, dvakrát. Poté jsem si představila, že mám před sebou nepřítele a útočila do prázdna.
Mizuki! ze zanpakutou vytryskla voda. Super. Funguje to.
Zkusím ještě něco. Voda vede elektřinu, že? pousmála jsem se šibalsky. Hadou no 11; Tsuzuri Raiden! tohle hadou je pro mě jednoduché, ale i tak jsem ho nedokázala mít pod kontrolou společně s vodou. Blesk uletěl kamsi do neznáma. Tohle mi vážně nevyšlo. Měla jsem v plánu poslat ho skrz vodu tříštící z Mizuki proti nepříteli.
Hmpf... Musím se víc koncentrovat.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Sponsored content





Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostředí   Tréninkové prostředí - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové prostředí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tréninkové prostředí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Společnost duší-
Přejdi na: