Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Městský Obchod

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Městský Obchod   Městský Obchod EmptySat Dec 29, 2012 2:33 am


Městský Obchod Roadside_shop

Místo, kde můžete nakoupit klasické věci. Jídlo, pití nebo klidně oblečení.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Saya
Fullbringer
Saya


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 19. 01. 13

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod EmptyMon Jan 21, 2013 8:44 pm

Saya

Znuděná jsem dorazila do obchodu kde prodávali téměř vše. Opravdu, ten Izanagi.. kdyby raději už konečně nějak usměrnil tu špinavou kočku.. Téměř bezmyšlenkovitě jsem procházela různými částmi obchodu. Hledání mě však velice rychle přešlo a tak jsem zastavila první osobu která vypadala na zaměstnance a zeptala se. Omlouvám se.. mohl by jste mě nasměrovat na místo kde seženu pizzu a filmy? Uh, strávím tu tak málo času že se musím ptát na takové hlouposti.. možná bych měla z úkrytu takhle vypadnout častěji.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod EmptyMon Jan 21, 2013 8:47 pm

Člověk, který se na tebe otočil nebyl zřejmě pomocník. Vrazil ti jednu ránu pěstí a vytáhl na tebe zbraň. Dej ruce nahoru a naval všechny prachy! Tohle je přepadení! Haha! Co se mnou uděláš? Nic, tak naval prachy! Na takovou slečinku jsem přesně čekal, tohle si slízneš, nikdo se ani nehýbejte! Nebo do ní vypálím mou zbraní takovou ránu, že se už neprobudí! Zasmál se hlasitě.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Saya
Fullbringer
Saya


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 19. 01. 13

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod EmptyMon Jan 21, 2013 8:52 pm

Saya

Ránu pěstí jsem nečekala a rozkoukala jsem se až když jsem ležela na zemi. V ten moment se my však oči přímo rozzářily. Ty.. Jelikož mě rána složila na zem tak jsem byla ve výhodné pozici k trestu který měl přijít. Jak si dovoluješ mlátit holky?! Bleskovou rychlostí jsem se rukama podepřela a pravou nohou jsem vykopla vší silou přímo do choulostivého místa toho drzého zloděje. Zemříí!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod EmptyMon Jan 21, 2013 8:54 pm

V okamžiku, když jsi ho tam kopla, přiběhl zaměstnanec toho obchodu. Co se tady stalo? To vy jste ho takhle zmákla? P-prosím, vyberte si tři věci z tohoto obchodu zadarmo, na náš účet! A když se podíval na zloděje, který si drží ruce u svého choulostivého místa, zalekl se.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Saya
Fullbringer
Saya


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 19. 01. 13

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod EmptyMon Jan 21, 2013 8:59 pm

Saya

Potácivě jsem se postavila a podívala se na zaměstnance. Prvně by jste mu ale mohli vzít tu zbraň.. co se týče odměny.. salámovou pizzu.. pizzu se žampiony a slaninou.. a.. Jaký že žánr filmu to měl být? Ten hlupák Izanagi se o tom ani nezmíňil.. nejlepší horror co najdete. Než však zaměstnanec stačil cokoli udělat tak jsem mu chytla ruku do které jsem vysypala peníze které my dal Izanagi. Pohled na toho psa je dostatečná odměna. S tím jsem se podívala na zloděje pohledem který nejspíše jen tak nezapomene. A můj kop nejspíše také ne.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod EmptyMon Jan 21, 2013 9:05 pm

Peníze jsi od něj dostala zpět a všechno ti také donesl. Pizzy byly dokonce ještě horké a film, který byl teprve měsíc starý. Mohl tady ohrozit co nejvíce lidí. Takže si zasloužíte kvalitu a děkuji vám!Sebral tu zbraň a schoval jí do trezoru u kasy a okamžitě volal policii. Radši běžte, řeknu, že jsem ho tam kopl já.Usmál se a dovedl vás ven. Nashledanou. Přičemž si jeden týpek vedle tebe pro sebe řekl. Věci zadara? Asi začnu kopat náhodný lidi v obchodě a budu boháč.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Saya
Fullbringer
Saya


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 19. 01. 13

Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod EmptyMon Jan 21, 2013 9:11 pm

Saya

Vše co jsem potřebovala jsem sice dostala, ale to jak mě vyvedl mě prakticky dostalo. Co..? Říct policii že jste to byl vy? Tak to je.. mě dají zboží zadarmo abych si nemohla stěžovat, ale slávu shrábnou jiní.. tak to nejspíše ve světě teď chodí hm? S poměrně hlubokým povzdychem jsem se vydala směrem zpátky. Na hloupou poznámku toho chlapa jsem odpověděla jeho stylem. Narážky od náhodných lidí? Asi se příště nechám zabít nějakým ubohým zlodějem a nikdo už na mě nebude mět tyhle blbý narážky..

Změna lokace --> Xcution [organizace]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Městský Obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Městský Obchod   Městský Obchod Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Městský Obchod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uraharův Obchod pro Shinigami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Lidský svět-
Přejdi na: