Bleach-rpg - Czech Warudo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG s témou Bleach!
 
PříjemHledatLatest imagesMagazínRegistracePřihlášení

 

 Pouště Hueca Munda

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySun Nov 04, 2012 3:49 pm

Horké a drsné pouště Hueca Munda
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySun Nov 04, 2012 4:00 pm

Kanpachi

Po asi třech dnech jsem se konečně probudil. Phoenixi tvoje ultimátní iluze už skončila, deš do kytek ty kůže líná!! Zařval jsem bezmyšlenkovitě na celé okolí a po té jsem si všiml že tu nikdo není. Hah? Co to má znamenat? Kdepak je Prachopysk uhelnatý a tamten druhej vůl? Já chci svou pomstu abych byl cool! Slepičko vrať se!! Zařval jsem na celé okolí a po té se podíval na své šaty. Oh, já zapomněl že mám ještě zničený šaty... co s tím teď mám dělat? Takhle přeci nemůžu chodit mezi lidi!! Začal jsem různě chodit po poušti abych si ověřil v jaké časové ose se právě nacházím. Žádný shinigami? Co to má znamenat? Jsem si jistý že na nás útočili největší síly soul society! A jak je vlastně možné že mě Phoenix nezabil při své příležitosti? Potřeboval bych nutně vysvětlení...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySun Nov 04, 2012 5:29 pm

Po té co se ti odebrala krátká Amnésie, pocítil jsi že jsi tu dočista sám. Tvůj přítel Kishin "de facto" zradil arrancary a proto i tebe. Shrnu to tak, že jdou Arrancaři i proti tobě, je nepěkné být přímo v centru nepřátel. Být tebou utíkám.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySat Nov 24, 2012 2:49 pm

Kanpachi

Shinigami jsou v háji, Samé to záhady! Po té ukážu prstem na směr Las Noches. Jde se do města, za pánem centra.. aby mi pověděl, co jsem se nedozvěděl! Až potkám phoenixe, zmlátím mu fénixe, stanu se pánem celé divize! Není kam spěchat, můžeme meškat, nikdo tu není, šílení křeni! šoural jsem se pomaličky do Las Noches a "rapoval" takhle nějak pořád dokola. Asuro Kishíne! Kde jsi ty kmíne?!!
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyWed Dec 26, 2012 9:10 pm

Cestoval jsi tam a když jsi konečně dorazil k bránám Las Noches, pozdravil tě hollow a řekl ti: Kishin Asura nás zradil a ty jsi jeho společník! To si vyjasníme! Praštil tě do hlavy což vedlo k omdlení a ty jsi se probudil v uzavřené místnosti kde byl stůl a kolem něj deset židlí, přičemž byly nějaké prázdné. Jeden tajemný hlas na tebe promluvil: Tak co nám povíš, shinigamíčku? Máme tě brát za nepřítele..? Nebo chceš bejt Shinipáda jako ten Tousenka či jak se jmenoval?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyWed Dec 26, 2012 9:16 pm

Kanpachi

Po té co jsem se dostal k Las noches mě nějakej hollow praštil, omdlel jsem a objevil se v nějaký divný místnosti co připomínala blázinec. Pak jsem slyšel jak ke mě někdo mluví. Nevím kdo jsi, ale rád bych byl tím "Shinipádou" jak jim říkáte. Zanpate Kanpachi jméno mé. K vaším službám těší mne! Vážně nevím co to s Hueco Mundem je, kam proboha zmizel Kishin Asura? Vše se zvrtlo. je to až smutné...
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyThu Dec 27, 2012 11:11 am

Hmm... ten má ale votevřenou hubu, co? Pověděl jeden arrancar a zasmál se. Ty by jsi o hubách měl držet hubu, Nymugene... Odpověděl mu zase někdo jiný, ale když promluvil, chvěl se celý stůl. Poté vystoupil z temnoty a podal ti ruku. Jsem Raihatsu... Pokud máš opravdu takový zájem stát se "Shinipádou", tak mne následuj do vedlejšího pokoje... ostatní, ukliďte tu.. a ty Nymugene, ještě jednou kecneš nějakou hovadinu, nebo zničíš Las Noches, osobně za tebou přijdu a provětrám ti krk mou katanou. Otočil jsem se zpět na Zanpateho a jen na něj ťukl. Pojď. Vešli jsme do pokoje, který vypadal jako tělocvična, no.. byl tam i bojový kurt. Půjdem si zatrénovat?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyThu Dec 27, 2012 11:18 am

Kanpachi

Nymugen... Po té jsem podal tomu Arrancarovi ruku. Reiatsu tohoto arrancara je neuvěřitelné..! Po té jsem následoval Raihatsua, až do jeho pokoje který už nebyl tak depresivní jako tamten předchozí. Zatrénovat? To bychom mohli, mám totiž vysoký ambice jak možná víte.
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyThu Dec 27, 2012 12:20 pm

Kishin Asura
from: Uraharův obchdod --->

Jsem v poušti.. prostě.. v poušti. Les menosů je tedy někde podemnou.. budu muset najít vchod do podzemí. Díky velikosti pevnosti Las Noches jsem se mohl poměrně dobře orientovat a jakožto bývalá espáda jsem také znal okolí Las Noches kde jsem se momentálně nacházel. S pořádným protáhnutím jsem se tedy vydal směrem k nejbližšímu vstupu do lesa menosů. Zajímavé.. reiatsu okolo mě.. když jsem byl hollow tak my to tak nikdy nepřišlo, ale teď je jasné že normální člověk by tu moc dlouho nevydržel.

Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyThu Dec 27, 2012 3:46 pm

Cestoval jsi a cestou jsi porazil pár Hollowů. Zhruba po pár hodinách, ikdyž se to zdálo jako pět minut, jsi konečně našel vchod do Lesa Menosů. Poté co jsi vešel, uviděl jsi pár shinigami, kteří nosí kůži a mají na sobě hollowí masky, tedy, ty jsi ještě nevěděl že to jsou shinigami a myslel sis, že to jsou arrancaři.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyThu Dec 27, 2012 4:33 pm

Raihatsu

Dobrá, pojďme třeba sem... Ukázal jsem na běžící pás. Zkus to, pohání ho tvoje vlastní reiatsu a také zlepšuje jeho ovládání. Uvidíme kolik toho vydržíš.

Možnost 1 - Trénovat (Získáš 3 body, které můžeš umístit do statů) (Trvá tři hodiny)
Možnost 2 - Odmítnout


Naposledy upravil Metalcore dne Thu Dec 27, 2012 4:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyThu Dec 27, 2012 4:41 pm

Kanpachi

Takže chcete abych na tom běžel? To bude pohoda! Ani jsem už neotálel a už jsem na tom běžel. Mám takovej strašně nostalgický pocit, takhle jsem už netrénoval ani nepamatuju.


Naposledy upravil SosukeAizen dne Thu Dec 27, 2012 4:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyThu Dec 27, 2012 4:44 pm

Kishin Asura

Když jsem konečně dorazil do lesa Menosů tak bylo první co jsem uviděl několik arrankarů. Zprvu jsem jim moc pozornost nevěnoval a jen jsem se rozhlédl okolo sebe. Dříve my to nijak nepřišlo, ale nyní když jsem hledal jednu jedinou jeskyni tak to bylo trochu jiné. Jak hledat jehlu v kupce sena.. Jsem sice člověk.. ale můj vzhled se při změně až tak nezměnil. Třeba mě poznají a nasměrují.. nebo započne další zbytečný boj. Hey, vy.. omluvte to oslovení ale nikoho z vás neznám takže.. je tu nějaká šance že by jste mě mírumilovně nasměrovali k jisté jeskyni kde má žít nějaká osoba.. s nějakou kosou. Tohle není zrovna specifická informace..
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySat Dec 29, 2012 5:48 pm

Když jsi to vyslovil, tak se lekli a všichni utekli. Jen jeden tam zůstal. Promiň, ale nemohu tě pustit dál. Pro Quincyho, jako jsi ty, to může být nebezpečné, jsi v těchto končinách velmi neobezřetný a je to pro tebe jedna velká neznámá, ale pokud se chceš vážně nechat zabít, poraz mne a budeš moci projít. Skočil jsem blíž k němu a pomalu si sundaval masku, která vypadala jako nějaký čert z pohádky pro starší. Hijikata Toshizou, jméno mé.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySat Dec 29, 2012 5:58 pm

Kishin Asura

To že všichni utekli mě zaskočilo, ale ještě víc mě zaskočil postoj jediné osoby která zůstala. Sundal si masku.. takže to není hollow. Takže.. shinigami? Tady dole? Hmph, s několika quincy jsi jsem již bojoval, ale nikdy jsem nebyl jedním z nich. I když jsem byl člověk, shinigami, hollow a opět člověk.. tedy.. fullbringer.. Lichotí my, že máte zájem v mé bezpečí.. ale nejsem tu sám. Pravda.. pokud tu Kanpachi zůstal tak s klidem mohu říci že se tu dříve či později objeví. Ani nepotřebuje cítit mé reiatsu.. bojoval jsi jeden vedle druhého tak dlouho že ho povede ta jeho intuice. Jsem si jist že mě můžete pustit i bez použití násilí.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySat Dec 29, 2012 6:16 pm

Kanpachi se zhruba po pěti minutách málem rozpadl na kousky. Ležel na zemi úplně vyčerpaný, ale zase si vylepšil ovládání reiatsu.

Raihatsu

To reiatsu.. Asura Kishin, v lese Menosů. Zamyslel jsem se trochu víc nahlas když jsem se díval z okna. Nu což, jestli chceš jít na oběd, půjdeš do prava a pak zase doprava a tam už to najdeš... Pokud to Nymugen nesežral.. Zatím.

Hijikata Toshizou

Omlouvám se, mým úkolem je nevpouštět sem nikoho a nejen v zájmu tvojí ochrany, naskytl se tady jeden menší hollow přenášející viry. Nemohu tě pustit a pokud tak opravdu chceš učinit, najdi si jinou cestu, avšak.. existuje jen jedna nestřežena, ale v ní by jsi stejně umřel.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySat Dec 29, 2012 6:25 pm

Kishin Asura

Tak jeden menší hollow? Copak nikdo v té vaší skupině nedokáže bojovat z větší vzdálenosti? Jeden jediný hollow nemůže být problém pokud jej dokážete zničit z dostatečné vzdálenosti nebo nastražit pasti do kterých jej nalákáte. Z nějakého důvodu jsem si vzpomněl na svůj boj s andělem v písečném ringu. Byl bych schopen porazit jej znovu? Přeci jen jsem člověk.. ne.. cítím se silnější než jsem byl před tím. Jediné na co si musím dávat pozor jsou hluboká zranění. Opravdová škoda že se člověk nenarodil se schopností okamžitě uzdravit své rány. Zamyšleně jsme se podíval na Toshizoua. Co ta druhá cesta.. chci slyšet všechny možnosti než se rozhodnu.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySat Dec 29, 2012 6:30 pm

Kanpachi

když jsem byl vyčerpanej tak jsem doposlouchal to co řekla ta druhá espáda a pak jsem se plazil k východu. Vsadil bych se že Nymugen vyžral celej pajzl ten ha**l! Jelikož mě tohle napadlo tak jsem se plazil k tomu Lesu Menosů, měl jsem ze začátku jistej pocit že tam Kishin Asura bude i bez informací druhé espády. Tentokrát se ho zeptám na všechny informace! Po chvilce plazení jsem se konečně dokázal postavit na nohy, ovšem co jsem nečekal bylo to že když jsem byl navrchu schodů jsem ztratil snadno rovnováhu a spadl jsem ze schodů. Zatracený neviditelný kameny... Možná tenhle palác není postavenej z kamene co izoluje reiatsu za to neviditelných kamenů je tu vážně hodně! pomyslel jsem si.
Po té co jsem se dostal z Las Noches, šel jsem tam kde mě má intuice vedla. Avšak padal jsem furt na zem. Že by i poušť byla stejná jako Las noches??

Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySun Dec 30, 2012 1:55 pm

Kanpachi vešel do Lesa Menosů a hle co se stalo, ozvala se rána která tě vyděsila. Prolomil se strom a padal kousek před tebe, ale přesto ti spadl na nohy. Otočil jsi se doprava a zjistil si, že ten strom shodil Menos, který tam stál. Poté vydal zvláštní zvuk a kolem tebe se ukázala ještě pěkná horda Menosů. Napočítal si do 12.

Hijikata Toshizou

Ano, jeden Hollow. Problém je, že ho nedokážeme vidět kvůli tomu jak je malý, nebyl by vidět ani na mikroskopu. A nejhorší je, že se dokáže množit sám, ale potřebuje k tomu krev, je jedno jakou. Takže zakousne nějakého Hollowa který o ničem neví a všichni začnou mít velké nemoci. Ten hollow je třídy A+.. Nech to plavat a jdi raději domů, ale.. pokud se chceš doopravdy, doopravdy zabít.. Povím ti to. Povím ti o té druhé cestě.. Musel by jsi jít k stromu smutku, který je zhruba kilometr, napravo odtud. Až tam budeš a vejdeš do díry vedle stromu.. A tady to končí, nevím co se tam děje, testoval to jen jeden z nás, ale umřel.

Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySun Dec 30, 2012 2:10 pm

Kishin Asura

Tak malí hollow existuje..? Nedivím se že se s tím nikdo v Las Noches nezabýval když je tu hromada shinigami. Vypadá to že budete muset najít něco co dokáže zneškodnit veškerý život ve vyhrazené oblasti.. ale pořád jsi my neřekl nic podrobného o druhé cestě. Pokud jsem to správně pochopil tak sám nevíš o co jde.. Díra vedle stromu a neznámým nebezpečím.. to my zní jako místo které hledám. A Kenpachi již také dorazil jak to tak cítím.. Dobrá.. až se vrátím tak tě informuji o tom co mě potkalo na druhé cestě.. a nějak vám pomohu s tím otravným hollowem. Pořád nějak cítím menší zodpovědnost za tohle místo i když je moje pozice espády minulostí..
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptySun Dec 30, 2012 2:17 pm

Kanpachi

Zrovna jsem vešel do lesa Menosů. Procházel jsem se lesem a v tu ránu mě vyděsil padající strom, který mi přivřel nohy. Kdo to sakra... Pak jsem si všiml toho Menose co to po mě hodil. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12... 12 pejsků na mě útočí ahahahahahahahaha. Tak pojďte vy srabové, dám si vás všechny! Po té jsem vytáhl zanpakuto se kterou jsem rozřezal strom.
Návrat nahoru Goto down
Mety van Grace
Admin
Mety van Grace


Poèet pøíspìvkù : 382
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyMon Dec 31, 2012 4:01 pm

Hijikata Toshizou

Hmph.. Hned potom ti hodil zvláštní čudlík. Šťastnou smrt přeji, pokud narazíš na něco zvláštního, stiskni tohle, pošle to informace o tvé poloze a jestli se tam nachází nějaké neznámé jevy.

Když jsi šel tou cestou, zahlédl jsi Kanpachiho, který ležel na zemi přivřený stromem. Nebyl daleko, asi jen šest metrů, ale našel jsi ho jen díky tomu že jsi zakopl o ten strom také. Oba jste byly na zemi a koukali po sobě.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyMon Dec 31, 2012 4:31 pm

Kishin Asura

Hudba popisující současnou atmosféru




Svým rychlejším tempem jsem mířil kupředu a Kanpachiho reiatsu se přibližovalo. Uh.. až ho potkám.. asi bude mít spoustu otázek. Nebo že by na mě dokonce zaútočil? Nebo že by--- V ten moment jsem o něco zakopl a poměrně silně jsem sebou třískl o zem. Když jsem otočil hlavu tak jsem spatřil známou tvář, taktéž ležící na zemi. Oh.. kanpachi.. dobré opět tě vidět. Vypadáš.. jako obvykle.. přešel jsi od kamenů ke stromům? Snad nejméně očekávané setkání.. tohle jsem si zcela určitě nepředstavoval. S menší bolestí nosu na kterém jsem přistál jsem se zase vyškrábal na nohy.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen
Vizard
SosukeAizen


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 12. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyMon Dec 31, 2012 4:42 pm

Kanpachi

Asura... Kishin... Po té jsem se na něj podíval. Za to ty jsi se nějak změnil a nejspíš si taky u těch stromů že? Po té jsem se z těch stromů vyškrábal svým způsobem taky. Mám na tebe otázky Kishine: Co se sakra stalo že si zmizel?
Návrat nahoru Goto down
AllShamNoWoW
Fullbringer
AllShamNoWoW


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 13. 10. 12

Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda EmptyMon Dec 31, 2012 4:50 pm

Kishin Asura

A jsme tu.. Co přesně se stalo.. zcela jistě se stala spousta věcí.. po té co mě tví bývalí kamarádi ze Soul Socielty málem nacpali do zkumavky jsem trochu.. změnil styl. I když změna z hollow na člověka může být trochu víc než jen změna stylu.. ehm.. Ustaraně jsem se podíval směrem kterým jsem šel než jsem zakopl a mírně jsme si povzdychl. [b]V každém případě se něco zvrtlo a já potřebuji sílu na to abych vše mohl napravit. Přinejmenším se v tomhle stavu nemohu jen tak ukázat v Las Noches. Hledám tu nějakou.. osobu.. podle toho co si pamatuji má něco co by my mohlo pomoci. a když už jsi ty.. myslím že lépe porozumíš až si společně proti někomu zabojujeme.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pouště Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueca Munda   Pouště Hueca Munda Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pouště Hueca Munda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach-rpg - Czech Warudo :: Místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: